FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Euro 2008 (Austria & Elvetia)

«167891011»
danimarcu15.06.2008 21:00

Cred ca au fost prea multe rezerve!

Olanda are oricum rezerve peste ale Portugaliei...

weeezer15.06.2008 21:43

Quaresma, Nani, Helder Postiga... sunt numai astia 3 fac spre 100 de milioane, impreuna, adica cam cat toata echipa noastra.

 

Pe de alta parte, cotele caselor de pariuri din Romania si Europa sunt imbucuratoare pentru noi. Peste toti suntem dati drept favoriti in meciul cu Olanda (cote gen 2 pentru victoria Romaniei si 3 pentru a Olandei)

I.N.Money16.06.2008 00:05

Turcia - Cehia imi pare meciul turneului pana acum , ce final de meci , ce nebunie ! La inceput nu prea i-am inghtiti pe otomani , insa asa comeback-uri rar mai vezi la o echipa .

Interesanta faza de la eliminarea lui Volkan , acelasi arbitru de la faza turneului ( Olanda - Italia ) a luat o noua decizie care cred ca o sa produca furori , daca trebuia dat si penalty chiar daca mingea nu se mai afla in joc .

Pe Turcia ii asteapta un meci mare la Viena cu Croatia(probabil) , peste 60.000 de fanatici din partea celor 2 echipe care ne fac deja sa ne frecam mainile de entuziasm .

:gathering:

stelistul stelist16.06.2008 09:02

meci nebun...la 2-0 am schimbat pe elvetia-portugalia si spre final am dat iar si incredibil era 3-2 pentru turci...greseala mare a lui cech a adus turcia in sferturi

DelPiero1016.06.2008 09:59
Turcia - Cehia imi pare meciul turneului pana acum , ce final de meci , ce nebunie ! La inceput nu prea i-am inghtiti pe otomani , insa asa comeback-uri rar mai vezi la o echipa .

Interesanta faza de la eliminarea lui Volkan , acelasi arbitru de la faza turneului ( Olanda - Italia ) a luat o noua decizie care cred ca o sa produca furori , daca trebuia dat si penalty chiar daca mingea nu se mai afla in joc .

Pe Turcia ii asteapta un meci mare la Viena cu Croatia(probabil) , peste 60.000 de fanatici din partea celor 2 echipe care ne fac deja sa ne frecam mainile de entuziasm .

:gathering:

Singurul lucru care m-ar entuziasma ar fi calificarea Romaniei... :rolleyes: :smile:

weeezer16.06.2008 15:16

Ii batem mah? :wacko:

 

LE:

"România va cîștiga, sau cel puțin va obține rezultatul necesar calificãrii. Trebuie sã ne amintim cã au jucat cu Olanda în preliminarii și au reușit sã le ia 4 puncte. De asemenea, cred cã românii sînt la același nivel cu celelalte echipe din grupã și meritã sã ajungã în sferturi!" a comentat Desailly, citat de Reuters.

DelPiero1016.06.2008 18:23

Fair-play si obiectivitate desavarsite la Desailly...un mare fotbalist,dar si un om pe masura!

Stryker17.06.2008 21:03

cred cu tarie ca daca italia trece de spania va juca finala ... au facut presiuni mari si s-a vazut ca arbitrul a tras cu ei si probabil asa se va intampla si mai departe ... personal as vrea sa ia oricine acest campionat mai putin italia ...

stelistul stelist17.06.2008 21:10

finala cred ca va fi olanda-spania

weeezer17.06.2008 21:13

Olanda mi se pare ca se intalneste cu Spania in semifinale. Posibil sa fie o finala Olanda - Portugalia sau de ce nu una iberica 100%.

LeGenD18.06.2008 10:33

Eu cred ca finala va fi : Germania - Spania.

 

c.ronaldo1718.06.2008 10:39

Croatia-Italia

Marius18.06.2008 10:40

Turcia - Rusia :punk::punk:

DelPiero1018.06.2008 21:46

Olanda in finala!Cu cine,ramane de vazut...

MoWeed19.06.2008 07:41
c.ronaldo1719.06.2008 20:48

Urasc cand vad echipe care au ocazia si golul iar apoi se baga cu cu*un poarta, Germania. Força Portugal!

MoWeed19.06.2008 21:03

Joc tipic nemtilor...

EternalK19.06.2008 21:04

Deutschland, Deutschland über alles

 

tchau portugalia si actorului sef, cristinel

danimarcu19.06.2008 21:27

Sa-mi bag picioarele in ei de nemti kkciosi.

Azi a castigat fotbalul tacticizat la maxim contra spectacolului pe cale de disparitie.

In ritmul asta peste cativa ani fotbalistii vor avea toti cate 2 metri si 110 kile, se vor apara ca la rugby si vor incerca sa dea gol doar din faze fixe.Care castiga duelul fizic si tactic,va castiga meciul.Iar noi,cei ce iubim fotbalul spectacol ,ne vom mai bucura doar cand vom viziona dvd-uri...

 

weeezer19.06.2008 21:29

Urata echipa asta a Germaniei. Au fentat fotbalul in seara asta. Urat. Pacat.

Stryker19.06.2008 22:48

nemtii au castigat pe merit, au lovit cand trebuia ,au stiut sa inchida jocul si au profitat de greselile tactice, ratarile si slabiciuniile de care au dat dovada portughezi la fazele fixe ...

 

fie croatia, fie turcia , nemtii au un culoar usor si cred ca vor juca finala cu italia sau spania (care din ele se califica in meciul direct)

f234567k19.06.2008 22:55
Urata echipa asta a Germaniei. Au fentat fotbalul in seara asta. Urat. Pacat.

Acasa cu echipa fitosilor[:X].

weeezer20.06.2008 06:12

Nu stiu ce ii tot ridicau in slavi comentatorii pe fundasii centrali Pepe si Ricardo Carvalho, au aratat amandoi cat de des gafeaza, si la acest campionat mondial, si la echipele de club (Pepe cel putin la Real, in Liga Campionilor, mi s-a parut dezastru).

 

Oricum eu zic ca o echipa frumoasa ca Portugalia merita sa ajunga mai sus.

MoWeed20.06.2008 07:07
fie croatia, fie turcia , nemtii au un culoar usor si cred ca vor juca finala cu italia sau spania (care din ele se califica in meciul direct)

Nu uita ca echipa Croatiei i-a mai batut odata pe nemti....

 

c.ronaldo1720.06.2008 07:26
Sa-mi bag picioarele in ei de nemti kkciosi.

Azi a castigat fotbalul tacticizat la maxim contra spectacolului pe cale de disparitie.

In ritmul asta peste cativa ani fotbalistii vor avea toti cate 2 metri si 110 kile, se vor apara ca la rugby si vor incerca sa dea gol doar din faze fixe.Care castiga duelul fizic si tactic,va castiga meciul.Iar noi,cei ce iubim fotbalul spectacol ,ne vom mai bucura doar cand vom viziona dvd-uri...

Subscriu total. Felicitari!

«167891011»