c.ronaldo17
Ce te surprinde?
Crezi ca francezii fac pregatirea la munte ca nu au destui bani sa o faca la mare?
Olandezii fac pregatirea la ei acasa, intr-o clima destul de racoroasa.
Doar Italienii se pregatesc la Coverciano, intr-o zona mai calda.
Clima are si ea importanta.
Deja s-a si uitat de Andrey, care a venit sanatos din Brazilia si a crapat la primul antrenament.
De ce?
In Brazilia se antrena la 30 de grade celsius, in Romania a ajuns la 0 grade.
Daca credeti ca zic prostii mergeti si intrebati un antrenor serios daca e sau nu adevarat.
Marius
Nu o sa il aplaud pe Piturca si nu o sa ma dau cu nationala indiferent de rezultat.
De la nationala ma intereseaza doar jucatorii Stelisti.Restul sunt 0.
Atat timp cat la conducerea fotbalului romanesc vor fi oameni ca Sandu si Dragomir iar selectia va fi facuta pe baza de impresar.(cica de ce l-a adus pe sapunaru.poate nu ati observat ca sunt cateva echipe din italia care il urmaresc.o participare la un turneu final ii creste cota)
Inca ceva.
Chiar credeti ca erau selectionati 5(6 daca il punem si pe OvPetre) stelisti la nationala daca nu se impaca Gigi cu giovani?
P.S. Marius nu uita ca tu ai mai zis odata ceva despre un antrenor si apoi ai vazut cum sta treaba si te-ai suparat.