Transferurile Stelei din iarna asta ar trebui sa fie :
-Camus
-Thereau
-Si un atacant de 7 (sau mai mult ) milioane de euro ....sa aiba dribling viteza , sut , sa aiba simtu porti , sa inscrie mereu
-Si un flanc Stanga de 10 milioane de euro , care sa aiba dribling viteza , creatie .
Cu cavaleri astia , nici nu ar trebui sa ne mai facem griji in CL ... da apoi in campionat ... sa ii punem pe aia de la Dinamo sa ne pupe picioarele .
Si cei care o sa plece in iarna ar fii : Dica ( ca sa facem si noi un ban ) , Lovin ... surdu , Iacob , si atat
(poate am mai uitat vreun dobitoc )
