Io iti zic cum cred ca s-a intamplat si cum as fii facut si io ..... ca sa nu zica lumea ca e platit sau etc , a zis ca incearca sa dea pe poarta , si a zis ca mai si exerseaza lovitura libera , ca doar nu dadea el gol tocmai atunci .... si uite ca a dat !!! Apropo , de la ce distanta a fost ??? ![]()
