FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2007/2008

«12345632»
-=Danny=-30.11.2007 21:15

Io iti zic cum cred ca s-a intamplat si cum as fii facut si io ..... ca sa nu zica lumea ca e platit sau etc , a zis ca incearca sa dea pe poarta , si a zis ca mai si exerseaza lovitura libera , ca doar nu dadea el gol tocmai atunci .... si uite ca a dat !!! Apropo , de la ce distanta a fost ??? :unsure:

1uLy4Nn30.11.2007 21:20

in jur de 25m.....dar noi dam offtopicuri :D

-=Danny=-30.11.2007 21:26

Uite acum e ontopic ..... Am auzit ca daca nu vine Camus ( care de asta vara ma rugam la Dumnezeu sxa vina la Steaua ) , vine un bostorog , de 34 de ANI !!! Creca nici macar 2 ani nu ar tine la echipa ... stiu ca e de la Standard , da nu sunt sigur care e mai bun .... Camus sau Bostorogu ?? :biggrin:

 

PS : Camus are 23 de ani ;)

cristi_mold30.11.2007 21:28

Bosorogu ala e Milan Rapaijc ... super meserias jucator. Noua ne-a dat 2 goluri la meciul din Belgia, de acum 2 ani. N-ar fi rau sa ajunga la echipa desi e batran. Decat nimic mai bine si el.

-=Danny=-30.11.2007 21:33

Si Camus da goluri :D:D:D .... a dat 2 goluri sezonu asta , si are DOAR 23 de ANI !!!! In Schimb Rapajic la 34 de ani .... ce sa faci cu el , doar daca e zidane sa joace pana la 40 de ani , si inca sa stie cu mingea ....

1uLy4Nn30.11.2007 21:35

@danny

:)))poi mai bine sa vina Bunica...ai vazut ce lovituri libere executa :D

cristi_mold30.11.2007 21:38

Eu nu zic ca acest Camus nu ar fi jucator bun. Dar Rapaijc a participat la un European si un Mondial daca nu ma insel. Din cate stiu eu, Camus nu a jucat prin Nationala

-=Danny=-30.11.2007 21:39

Camus nu a dat golurile din lovitura libera , si apoi sa nu se bucure !!! Camus e jucator de creatie , dribleaza , da goluri de la jumatea terenului ( chiar a dat unu ) , da multe pase de gol ...... e mult mai bun d decat Bunica + 2x Plesan + Dica (=Camus) :D

 

Chiar cred in camus , si sper din tot sufletu sa vina in iarna la Steua .... da pana la iarna , mai avem multa mamaliga ( bataie ) de mancat ..... :wink:

1uLy4Nn30.11.2007 21:43

dar C. Ronaldo a dat :D:D:D sa vina el la Steaua..impreuna cu Thereau ar forma un cuplu bun in atacul nostru

weeezer30.11.2007 21:52

Acuma s-a trezit si marea vedeta Alin Stoica sa zica ca vezi doamne Camus si Thereau sunt cam praf... ca nu-s de Steaua...

-=Danny=-30.11.2007 22:02

Stoichitza asta , a prins vreodata prima echipa la Steaua ?? Sau e veunu de isi da mari talente , si cand colo e prost bata ??:-?

weeezer30.11.2007 23:19

Eu il stiu ca pe un fotbalist talentat dar pe care l-a stricat caracterul.

1uLy4Nn01.12.2007 12:32

hai sa nu fim rai..Stoichita a fost un jucator destul de talentat

-=Danny=-01.12.2007 22:32
hai sa nu fim rai..Stoichita a fost un jucator destul de talentat

 

De ce zici "a fost" ?? Cumva si-a dat cu stangu in dreptu prea tare si si-a rupt picioru drept ?? :unsure:

pritzessik ros_albastra02.12.2007 12:36

nu stiu cum o sa fie dar fara Dica cu siguranta nu va mai fi aceeasi totusi ar trebiu sa se mai gandeasca la transferul acestuia ca e un jucator bun si poate ca dar s+ar aduce alti jucatori de teapa lui ar colabora mai bine ar face meciuri mai bune si Steaua ar avea alte reyultate.oricum eu SUNT IMPOTRIVA PLECARII LUI Dica DE LA Steaua

-=Danny=-02.12.2007 19:16

Si io sunt IMPOTRIVA PLECARI LUI Goian DE LA Steaua .... si totusi nimeni nu ma baga in seama .....

Raul198802.12.2007 20:58

eu sper sa ii transferam pe Camus si pe Thereau

din campionatul nostru cred ca szekely ar fi un transfer bun

Thereau ii un atacant de clasa

-=Danny=-02.12.2007 21:35
eu sper sa ii transferam pe Camus si pe Thereau

din campionatul nostru cred ca szekely ar fi un transfer bun

Thereau ii un atacant de clasa

 

 

A declarat camus , pe la nuj ce ziar , si io citeam pe sportro , ca zicea Camus ca se intelege foarte bine cu Thereau ... ca au jucat 4 meciuri amandoi pe teren si Thereau a dat 3 goluri , toate din pasele lui .... mie imi place cum suna .... si suna si mai frumos declaratia lui Thereau care zicea ca Camus are dribling , are o viziune in joc fff bna ... e creativ .... mie imi suna impresionant .... cred ca merita sa poarte in piept emblema Stelei !!!

1uLy4Nn02.12.2007 22:06
Si io sunt IMPOTRIVA PLECARI LUI Goian DE LA Steaua .... si totusi nimeni nu ma baga in seama .....

 

si eu sunt impotriva dar crezi ca daca zic nu o sa mai plece?

puiu mordasan02.12.2007 22:34
:steagcruce: Eu totusi raman la parerea mea: - Thereau si Camus sunt buni pentru.Steaua pentru a incerca sa mai salvam ceva din acest campionat. Multumiri lui Dica si Goe pentru.tot ce-au facut la Steaua si daca vor sa plece o merita din plin. De aici incolo insa avem nevoie de valori incontestabile pentru.a face performanta si prin Liga I nu prea gasim asa ceva...Ar trebui o orientare spre sarbi si argentinieni care sunt si buni si nici foarte scumpi...Cine are urechi sa asculte si ochi sa vada....FORZA Steaua!!!
yo_marius02.12.2007 22:44
Ar trebui o orientare spre sarbi si argentinieni care sunt si buni si nici foarte scumpi...Cine are urechi sa asculte si ochi sa vada....FORZA Steaua!!!

 

 

scuza-ma ca ma bag asa,dar,ai postat pe toate topicurile posibile ca trebuie argentinieni si sarbi.......si revin cu intrebarea:bosniacii,croatzii,grecii,peruanii,columbienii,ecuadorienii,senegalez

ii chiar nu au ce cauta la Steaua??

puiu mordasan03.12.2007 01:14
:steagcruce: Din Liga I doar Ljubinkovici si Stancu au valoare de Steaua!
JDERUL03.12.2007 07:53

S-au anuntat deja venirile lui Camus(cumparat) si Thereau(imprumut) si mi-e frica sa nu ramana singurele achizitii. De jucatori. S-ar putea sa-l avem din iarna pe banca tehnica pe ,,preaiubitul nostru O(l)isor"!

spiridusu03.12.2007 11:24

astia 2 au venit sigur 100% sau sunt doar zvonuri :|

Wally03.12.2007 14:03

Din cate stiu eu sunt doar zvonuri. Nu stiu sa fi semnat nici unul din cei 2...

«12345632»