FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2007/2008

«1272829303132»
DelPiero1022.01.2008 16:28

Exclusiv / Pancu e al Rapidului pînã în varã!

 

"Pancone" este al Rapidului pînã în varã, iar giuleștenii au prima optține de cumpãrare a jucãtorului

 

 

 

Atacantul va cîștiga 15.000 de euro pe lunã, adicã va primi 75.000 de euro pînã în varã.

Gigi Corsicanu' a spus pentru rapidisti.ro: " Sîntem foarte fericiți cã un idol ni s-a întors acasã. Aici e locul lui și nici nu se punea problema ca el sã se ducã la Steaua. E cea mai frumoasã zi pentru toți suporterii Rapidului!"

 

Ciorile si-au repatriat idolul...uraaa,am scapat!In seara asta ma imbat! :laugh:

stelistu_622.01.2008 16:30

Sper sa fie adevarat, nu iarasi o teapa marca presa din Romania.

 

 

PS: ola, ola, olee

am scapat de panconeee!! :D:P

amarel22.01.2008 16:36
Maine,Pancu la Poli Iasi!Si asa ramane!Acolo ii e valoarea! :laugh:

PARDON !!!!! Poli Iasi e inca in Liga 1 !!!!!!!! PANCU nu mai are coeficient pentru asa ceva !!!

john_8622.01.2008 16:36

nu cred ca e teapa de data asta. sper sa nu mai avem niciodata asemenea emotii. pancu ramai acolo alaturi de zburatoarea aia impielitata cu burta (corsicanu). bine ca nu a semnat. oricum ii rupea capu' corsicanu daca venea la Steaua :tongue:

DelPiero1022.01.2008 17:15

A sosit Dayro!Un jucator care,daca se tine de sportul asta,poate deveni un jucator mare!Asta-i stirea cea mare!Pe siteul prots.ro insa se vorbeste despre terminatul de Pancu!Marea mutare a lui Jiji Parnaie(Corsicanu)!Televiziune de kaka...

1uLy4Nn22.01.2008 17:19

ce bine ca a semnat cu podarii aia.. _|_ pANCU

MoWeed22.01.2008 17:46
nu cred ca e teapa de data asta. sper sa nu mai avem niciodata asemenea emotii. pancu ramai acolo alaturi de zburatoarea aia impielitata cu burta (corsicanu). bine ca nu a semnat. oricum ii rupea capu' corsicanu daca venea la Steaua :tongue:

Crezi ca numai rrapizi ii rupeau capu?

Am scapat de un ratat, inca nu am devenit echipa de resuscitare a ratatilor impresariati de fratii Becali.

strezahuzum22.01.2008 18:38
Estee ... du-te Pancocone, du-te incotro vezi cu ochii ... numai sa nu te vedem la Steaua, jeg de pe sub poduri !!
c.ronaldo1722.01.2008 18:40

Ah, ghinionul lui Surdu: Pancu a semnat cu Raped.

1uLy4Nn22.01.2008 18:43
:)) ghinionul lui Surdu :))) asta a fost buna...bne ca a plecat tomberonul sub pod
nuvaintereseaza22.01.2008 19:23

yeeeeeeeeeeeeeeeeeee am scapat de Pancu....2 vesti bune intr-o singura zi....un jucator sosit...si rapidistul.... nu mai vine! mi-au infrumusetat seara:X

amarel22.01.2008 21:55

Cred ca tot circul asta a fost inventia ratatilor de la PRO-TV , a spus bine cine a spus aseara aici pe forum ca-i doar o cioaca a televiziunii de rahat marca SARBU !!!

Audienta pentru ciorile lui Copos, si ca sa-i faca sa se simta importanti si invingatori, de parca au castigat ceva anume,......ma intreb cat o fi platit Copos pentru circul asta , si cat de usor sunt astia de multumit, ....PANCU RATATUL= mare transfer in ....sub pod !!!!

Merg sa aprind lumanari la biserica pentru faptul c-am scapat de cosmarul asta(PANCU la Steaua ).......,ptiu ptiu,piei drace !!!

victor23.01.2008 07:42

pancu la Steaua cred ca a fost doar o nada pentru Copos, care nu dorea reintoarcerea betivului. asa ca am dat si noi o mana de ajutor! pe Gigi il cam umfla rasul atunci cand il lauda pe pancu si se arata convins ca acesta va ajunge la europene.

 

pacat ca nu i-a facut rapid contract pe 2 ani si nu doar pana in vara!

MoWeed23.01.2008 08:32

Conform gsp, 2 din "transferurile de marca" din iarna asta Ghionea si Radoi s-ar fi accidentat iar....

Sper sa nu fie adevarat....

vlad7523.01.2008 08:41

Ilie catre Lacatus:"Intram in lupta pentru Szekely".Asta-i conform spuselor lui Fanatik.Echivalentul a Nea Ghita catre Nea Nelu(2 anonimi),aceasta stire Fanatik.Insa,daca-i adevarat,se pare cavrem sa facem acte de caritate unor jucatori.Dupa ce Becali l-a transferat pe negricios sub pod, a venit randul lui Szekeley sa castige un salariu bun sub pod!

PS Draga Ciobane,nu poti sa-i "ofertezi" si pe Mihalceacea,Sumudica si alte rebuturi,simboluri ale gunoierilor si "spartacilor"?????

JDERUL23.01.2008 08:47

Este regretabil totusi ca seful de card face jocul verilor bisnitari si taraste Steaua prin astfel de manevre !

1uLy4Nn23.01.2008 10:02

@moweed

 

ieri au iesit de la antrenament accidentati dar in aceasta dimineata s-au prezentat la antrenamentul programat in sala de forta deci se pare ca accidentarile nu sunt asa grave

 

cik Rada are oferta de la Betis Sevilia. sper sa fie tot o gogoasa a presei

 

spre24

MoWeed23.01.2008 12:53

ms mi-ai dat o veste buna. Iar delireaza gsp-ul

Eu am auzit ca Rada va pleca la o echipa in Cecenia...

1on23.01.2008 13:01

Dacã faza cu Rãdoi și Ghionea e cât de cât pe bune, nu cred cã-l mai dã.

c.ronaldo1723.01.2008 13:21

Are cineva idee daca prezentarea jucatorilor de la 15:30 e televizata?

bodanelu23.01.2008 13:29

pe sport.ro acum e handbal in direct... deci nu cred ca o sa o transmita..

DelPiero1023.01.2008 13:39

Sport.ro si www.sport.ro va prezinta in premiera, exclusiv noile arme cu care Steaua ataca returul: Habib Habibou, Dino Eze, Andres Mendoza, Jose Moreno si Dayro Moreno vor fi prezentati oficial astazi de la 16.30.

Sunt prea prosti astia sa transmita ceva in direct!In afara de handbal,desigur...

alpopa23.01.2008 13:42

Pe Realitatea e Clarc Gheibal LIVE !

sonic200523.01.2008 14:10

da al dracu Gigi asta a vb numai el. ce fel de prezentare e asta?

MoWeed23.01.2008 14:54
da al dracu Gigi asta a vb numai el. ce fel de prezentare e asta?

O prezentare tipica ciobanului. A vrut sa iasa el in evidenta...

«1272829303132»