stai putin prietene....aceste calitati poate sunt indispensabile in rugby-ul modern sau in atletismul modern...in fotbalul modern principala calitate a unui jucator este "prietenia" cu mingea...mai exact,sa nu sara ca din perete atunci cand Banel incearca o preluare...o alta calitate ar fi ca din 10 cornere,macar 6-7 sa le dea bine,nu 3-4 in cazul Banel..
e foarte bine ca idolii tai sunt Banel si surdulica (te banuiesc de mult ca fiind fan al atletismului) dar de la asta si pana la a spune ca Banel e NETRANSFERABIL e cale lunga....
n-ai nimerit! nu folosi criteriile de la loto!
surdu e o gloaba! sau altfel spus, mai elevat, nu e un jucator rau in Romania, dar Steaua e prea mare pentru el! la fel cum s-a dovedit si pentru Cristocea, Croitoru, zaharia! asa e in fotbal, nu poti sa minti realitatea! de valoarea lui s-a convins si Gigi, care stiti bine: n-are tata, n-are mama! esti bun, esti prietenul lui, nu mai poti, la revedere! mie imi e mila de surdu! totusi n-a avut nici o sansa la Steaua!
asta insa nu justifica atitudinea golaneasca a spectatorilor la adresa lui. ne tot plangem de Becali ca "agreseaza" jucatorii prin comentarii directe, dar la randul nostru, si spectatorii Stelei se comporta la fel! voi cum credeti ca va gandi un alt jucator atunci cand se va pune problema unui transfer la Steaua, vazand tratamentul aplicat lui surdu?