ba decat sa se [...] atat la icre..trebeau sa faca cum fac cei de la CFR Cluj daka khiar se cred mari si tari
Sa se duca la un jucator de exemplu X..se duce la clubu lu x cat cereti ma pe el 2 milioane e loati de aici 2 milioane..sa numai stea ca e scump sau sal reduca la 1.5 mil sa faca asa cu cativa jucatori
sal ia pe kerlon,torje,iulinho un pusti bun,
szekely.sepsy etc..dekat toate rebuturile
![]()
