FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2007/2008

«1192021222332»
rayman15.01.2008 13:07

ba decat sa se [...] atat la icre..trebeau sa faca cum fac cei de la CFR Cluj daka khiar se cred mari si tari

Sa se duca la un jucator de exemplu X..se duce la clubu lu x cat cereti ma pe el 2 milioane e loati de aici 2 milioane..sa numai stea ca e scump sau sal reduca la 1.5 mil sa faca asa cu cativa jucatori

sal ia pe kerlon,torje,iulinho un pusti bun, fularultras szekely.sepsy etc..dekat toate rebuturile

fularultras

c.ronaldo1715.01.2008 13:36

Moreno?

Nu ma astept de la el sa fie mare scula de jucator. La fel cum a zis si Weeezer, el pare un atacant masiv dar care nu prea le are cu tehnica. Viteza? Nu stiu daca e chiar asa de important la un varf impins, dar nu`i strica putin. Personal, mai multe asteptari am de la Habibou decat de la Moreno.

 

Dino Eze?

Un lucru ma bucura. Poate vom scapa de Surdu pe partea stanga. Din ce am vazut la el, pare un jucator cu o tehnica buna, care stie cat de cat cu mingea.

 

Ps: De ce l`am dat afara pe Cristocea si l`am adus pe Eze? Nu vad mare diferenta intre cei 2.

1uLy4Nn15.01.2008 13:39

poi ca sa se laude fecali ca a faqt inca un transfer...daia

Khalid15.01.2008 13:45

Moreno : "Ramane ca Steaua sa se inteleaga cu Independiente". Sunt curios daca Ilie e in stare sa duca pana la capat acest transfer.

steaua_gloria15.01.2008 13:58
Moreno : "Ramane ca Steaua sa se inteleaga cu Independiente". Sunt curios daca Ilie e in stare sa duca pana la capat acest transfer.

Intelegi ca Ilie n-are ce face. El trateaza cu jucatorii dar cu sume mici pentru ca atat il lasa oierul. Ilie chiar nu are nici o vina.

Khalid15.01.2008 15:14

"Ros-albastrii sunt foarte aproape de al patrulea transfer al iernii! Alin Abuzatoaie. Este vorba despre un pusti de 18 ani de la Jiul Petrosani, remarcat in partidele dintre Jiul si Steaua II, posibilul numar "9", capabil sa rezolve problemele din ofensiva stelistilor."

 

fanatik.ro

 

Astia isi bat joc de noi, de parca pustiul ar fi un nou Messi.

Stryker15.01.2008 15:28

continua operatiunea de peticirea a echipei ... oricum ciobania sa tinteste locul 2 asa ca la ce sa investeasca mai mult ... ca doar avem echipa ... au revenit Radoi ,Ghionea si plesan, mai aduce 3-4 amarati si uite echipa ... cine isi face sperante , isi face degeaba ...

1uLy4Nn15.01.2008 18:05

Karamian la Steaua?? asa am auzit pe Pro TV

stelistu_615.01.2008 18:11
Ps: De ce l`am dat afara pe Cristocea si l`am adus pe Eze? Nu vad mare diferenta intre cei 2.

 

Varsta?

amarel15.01.2008 21:28

DA, e clar, a inceput campania de racolare a resapatilor din Liga 1 !!!!

Primul episod, e deja cel cu KARAMIAN !!!! Deja incep sa cred ca locul 5 e prea mult pentru noi in momentul de fata !!!

MoWeed16.01.2008 08:40

Nu cred sa vina karamian la Steaua pentru simplul fapt ca el o sa ceara salariu mare si ciobanu nu da salarii mari asa ca nu va agitati. Noi acu nu mai cumparam ci ii vindem pe Dica, Goian si Rada.

dinam0 ii ia pe Torje si Mansour, CFR n-are rost sa mai zic si noi pe Habibou, Dino Eze si Abuzatoaie ala(nush daca asa il cheama)

1on16.01.2008 09:26

Offfff. Cea mai incompetentã conducere. Adicã dacã Dinamo a putu sã-l ia pe Torje, Steaua nu putea?!

dr.adrian916.01.2008 13:17

Si cate sperante ne-am pus la inceputul sezonului. Erau Hagi, Adi Ilie. Oameni de fotbal competenti.

Becali tot distruge.

Multumim Hagi ca ne-ai aratat fata lui reala si mersi Adi pentru ca incerci sa salvezi Steaua. La fel si Lacatus.

 

Becaliiii la puscarie. Toti, hotilor.

1uLy4Nn16.01.2008 13:27
si mersi Adi pentru ca incerci sa salvezi Steaua.

 

 

:)) Adi salveaza Steaua? :))stai linistit ca nu il intereseaza decat banii oierului ;) :steag_steaua_ro:

dr.adrian916.01.2008 14:04
:)) Adi salveaza Steaua? :))stai linistit ca nu il intereseaza decat banii oierului ;) :steag_steaua_ro:

 

hai ma il intereseaza pe el de banii lu Becali. el a castigat milioane din fotbal are hoteluri

cei mai trebuie. are el 100% alta intentie, nu de a castiga bani la afc Becali

1uLy4Nn16.01.2008 14:13

daca il interesa cat de putin binele Stelei facea cel putin un transfer adevarat....dar ce a facut?? apare la televizor cu vechiul mesaj "vine bomba"...cred ca undeva la granita o dezamorseaza astia ca la noi nu mai ajunge

steaua_gloria16.01.2008 15:12

Ce transferuri face Dinamo :sad2: . Cine sare cu banu ia si jucatoru, cam asta e legea ,da Becali nu o stie...

stelistu_616.01.2008 15:56

Sa-l aduca pe B. Stancu! :rolleyes:

IONUTZ-CIPRIAN16.01.2008 15:59

DA vezi sa nu,noi trebuie sa ne multumim cu transferurile facute,halal transferuri!!

stelistu_616.01.2008 16:01
DA vezi sa nu,noi trebuie sa ne multumim cu transferurile facute,halal transferuri!!

 

Ziceam si eu la indiferenta! :P

Transferurile s-au incheiat la noi..

amarel16.01.2008 21:13

Daca ar fi destept, ar incerca mai degraba sa-l aduca pe DEAC, mie mi se pare mai creativ la mijloc decat B.Stancu, si probabil mai ieftin !!!

Dar , asa cum scrie mai sus,ma vad nevoit sa-i dau dreptate , gata cu transferurile la noi !!!! Ne punem doliu in suflet si toata speranta ne-o punem in Lacatus ca v-a face din rahat bici, si o sa pocneasca macarr de-un loc 3 !!!!!

AmuntBoy17.01.2008 07:44

ce trece peste 500 mii, nu merita sa-l duca ca strica atmosefera in vestiar ca cere mult la salariu

 

legume din B sau de la echipele de retrogradare asta o sa luam ;)

 

 

pana acum nu a luat nici un atacant si nici un mijlcoas ...

 

ca imprumuturi si alte transferuri facute la plesneala nu se pun

cristi_mold17.01.2008 09:19

@Amunt

 

Mai sunt 40 de zile din perioada de transferuri. Stai linistit ca in 7 zile o sa avem 3 atacanti, 2 mijlocasi 3 fundasi si 2 portari.

AmuntBoy17.01.2008 10:45
@Amunt

 

Mai sunt 40 de zile din perioada de transferuri. Stai linistit ca in 7 zile o sa avem 3 atacanti, 2 mijlocasi 3 fundasi si 2 portari.

 

vezi sa nu fie

palimaru, tilinca si jula

iovita si Paraschiv de la Otelul

park , jula de la mioveni

stancioiu si minca

 

 

ce zici in 40 zile ii aducem pe astia? avem sanse?

Wally17.01.2008 11:25
Ce transferuri face Dinamo :sad2: . Cine sare cu banu ia si jucatoru, cam asta e legea ,da Becali nu o stie...

Sunt scarbit de faptul ca Torje a ajuns la potai...

«1192021222332»