un coordonator gen Lupu ( dupa parerea mea cel mai talentat fotbalist al tuturor timpurilor) A aparut acum varianta Lucescu ... desi nu sunt sincer un admirator al lui ...se pare ca ar fi singura varianta sa faca o echipa
daca lupu a fost cel mai talentat fotbalist al tuturor timpurilor eu trec la handbal si probabil voi deveni dinamovist sau rapidist, ca inseamna ca nu inteleg nimic din fotbal.
daca un stelist considera jegul ala imputit care a facut si puscarie pe bune, ca fiind cel mai talentat fotbalist din toate timpurile, inseamna ca si Becali o fi un conducator grozav
iar daca salvarea noastra sta in mainile celui care facea nationala din corvinisti si nepoti de generali pe vremea cand Steaua matura tot prin europa, atunci ne meritam soarta!
Mircea Lucescu nu merita decat oceane de flegme pe gura aia spurcata care a scos atatea marlanii despre Steaua!
hai ca nu imi mai arde de nici un transfer
