Pustii frustrati, calmati-va, nu Becali joaca.
Massimo e de vina si daca are demnitate va pleca.
A mai fost Steaua in situatii de criza si tot Becali a scos-o aducand un antrenor bun. Asa se va intampla si acuma.
Bai baiatule, sper ca ai o varsta foarte frageda daca nu sa ne fereasca Dumnezeu tara de cei ca tine...........
