FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U Cluj - Steaua 2 - 1

«12311»
fcsteaua.ro27.10.2007 11:59

Steaua: Zapata, Goian, Rada, Nesu, P. Marin, Dica, Nicolita, Lovin, Croitoru, Badea, Iacob.

 

Antrenor: Massimo Pedrazzini

 

RUSINE, RUSINE SI IAR RUSINE

Imaginea neputintei la Cluj unde Steaua a reusit sa piarda cu ultima clasata, Universitatea Cluj.

 

Absolut jenant sa vezi un jucator ca Dorin Goga de la Universitatea Cluj care a alergat cat toata echipa Stelei tot meciul.

 

ABSOLUT RUSINOS sa-ti rasplatesti asa suporterii care au venit de la Bucuresti si au cantat tot meciul. Nu meritati nimic. Pentru ce sa cantam pentru voi ? NU VREM sa vedem niste mercenari ce isi bat joc de culorile sfante.

 

Cum s-au marcat golurile:

 

Min 20 - GOL Steaua ! Banel Nicolita a inscris dupa o centrare venita din partea lui Iacob.

 

Min 34 - GOL U Cluj ! Executie senzationala si neasteptata a lui Jovanovic care il invinge pe Zapata cu o foarfeca din unghi mort.

 

Min 84 GOL U Cluj ! Goga marcheaza pentru 2-1 dupa ce a scapat singur cu Robinson Zapata.

 

SteauaToronto

 

Click aici pentru casuta tehnica a meciului

 

Click aici pentru clasamentul Ligii 1
t-rex27.10.2007 12:28

Dupa 20 de minute acelasi joc slab. Un singur sut pe poarta si ala gol. Nu avem jucatori care sa scoata adversarul din joc. Oricum, daca nici pe astia nu-i batem....Cred ca cel putin o trime din lotul actual de jucatori nu este de valoarea Stelei.

**alex**27.10.2007 12:50

Puneti ba mingea jos!

Dragos_stelistu_200727.10.2007 12:50

ce varza suntem....daca reusim sa facem scor....inseamna ca meciul a fost aranjat.....jos cu oaia!!!!

t-rex27.10.2007 12:55
Puneti ba mingea jos!

Cine s-o puna jos!?? CINEEE ???

c.ronaldo1727.10.2007 12:55

Surdu este accidentat?

FC_STEAUA_194727.10.2007 12:55

De ce nu joaca Emeghara?

ros-albastru4ever27.10.2007 12:58

Ce gol a dat ala :|...naspa tare treaba,echipa e cu moralul slab tare de tot :(

predatorpulse727.10.2007 12:58

Nu stiu de ce dar cred ca iar vom scoate doar un punct in deplasare,desi jucam la cea mai slaba echipa din campionat. Apararea e varza,noroc cu zapata,terenul asta greu nu ne ajuta deloc,Dica e absent motivat din nou,Banel da gol si la faza urmatoare greseste(alaturi de Goian) si luam gol ca prostii etc. Ce poate fi mai umilitor decat sa iei gol din foarfeca de la ultima clasata?

Am mai constatat un lucru:stim cu totii cu 90% din jucatorii nostri nu stiu sa dribleze,dar vad ca nici cu deposedarile nu stam bine,am facut f multe faulturi mai ales pe benzi unde suntem manga rau de tot.Atacantii au fost varza pana acum cu un plus pentru Iacob pentru centrarea de gol. Badea ce dracu cauta in teren,nici nu stie sa mai alerge,cade la primul contact,e f nervos,trebuie sa intre Neaga sau zaharia in repriza a 2-a.

Cel mai mult m-a enervat Croitoru,rar am vazut un jucator cu atatea basini in cap,se crede maradona dar stie sa dribleze doar pe loc,habar n-are cu varza in regim de viteza,desi este scuzat de gazonul foarte prost. Singurii remarcati pana acum ar fi zapata,Banel pentru gol si poate Iacob,in rest sa le fie rusine ca imbraca tricoul Stelei. Unii dintre voi o sa creada ca sunt prea dur,dar pentru nivelul Stelei jucam penibil,daca ne chemam Concordia Chiajna jucam stelar insa asa....

Imi pare rau sa o spun pentru ca ma doare sufletul,dar Steaua la ora asta inspira neputinta si chiar mila...

Poate cu ceva noroc castigam.

Dica,crezi ca asa ar fi vrut dobrin sa joci?

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

ros-albastru4ever27.10.2007 12:59

De ce nu joaca Emeghara?

[/quote

 

S-a accidentat in meciu cu Sevilla...ar fi fost bine sa joace,mai avea si el un rol mai ofensiv ca Nesu pare bezmetic tare

amarel27.10.2007 13:02

pe ce canal e meciul

????

Joga Bonito27.10.2007 13:10

Ce varsta are GOGA? De la U Cluj?

Ar fi un bun inlocuitor pentru Dica...

greenyes27.10.2007 13:11

@ predatorpulse7 - Am mai constatat un lucru:stim cu totii cu 90% din jucatorii nostri nu stiu sa dribleze-

 

Din pacate jucatorii de la U Cluj au mai multe driblinguri la activ decat ai nostri plus ca defiecare au driblat inspre poarta noastra.

 

Asta este!!! Unde este revolutia???????? Tradare tradare dar macar sa stim si noi.........

carminastan27.10.2007 13:28
pe ce canal e meciul

????

national TV

Dragoshel27.10.2007 13:38

Domane cum joaca astia, "bambilici" ....

zzip27.10.2007 13:42

Gigi pleaca in ***** tai !!!!

paul9027.10.2007 13:42

suntem varza fratilor!!!cu echipa de pe ultimul pierdem....alte comentarii nu cred ca mai pot fi spuse :sad2:

nemilosul27.10.2007 13:43

2-1 hahaha

 

a alergat goga cat toti "fotbalistii " nostri la un loc

 

vreau sa ii vad pe toti "specialistii" care spuneau ca tot raul vine de la Hagi cum ii cer demisia italianului

brada27.10.2007 13:44

gol u Cluj nu avem cu cine nu avem pentru cine .. .**** Gigi rusine jucatorilor .. in afara de 2-3 isi bat joc de noi ... cred ca nea gicu acu rade copios el juca in picioarele goale si idiotii astia nu sunt in stare sa joace pe salarii de mii de euro

Piece of Mind27.10.2007 13:44

Absolut RUSINOS ce se petrece la Cluj, suntem ridiculizati de ultima clasata! Jenant!

Joga Bonito27.10.2007 13:45

Felicitari U Cluj! Au meritat victoria...

 

Trebuie o revolutie sa scapam de acel personaj, care ne este patron!

Basarabia_e_ros_albastra27.10.2007 13:45

Poate oare sa fie o rusine mai mare????? Sa vie si Lippi ca cu asa jucatori nu face nimic. Totul se trage de la Oier. Cum sa ma uit in okii vecinului meu dinamooist? Raman cu rusinea...

akebono27.10.2007 13:45
2-1 hahaha

 

a alergat goga cat toti "fotbalistii " nostri la un loc

 

vreau sa ii vad pe toti "specialistii" care spuneau ca tot raul vine de la Hagi cum ii cer demisia italianului

 

 

 

aruncati prosopul

 

asta e

 

ce loc 2 poate mergem in UEFA si u de pe locul 4 ci poate ca finalista cupei

 

a pardon ne e frica am cazut cu Urziceniul;....

yozisss27.10.2007 13:45

scuze de limbaj, dar eu ma *** in el de fotbal. Sa joace surdu, Dica si Croitoru cat vor, dar eu nu mai am nervi sa ma mai uit la ratatii astia. de 20 de ani de cand tin cu Steaua nu am mi-a fost asa rusine.

raul stelistu27.10.2007 13:46

Bun asa,terminatii astia or sa obtina prima victorie in campionat impotriva noastra.............dezastru total.

Ce ar mai fi de spus ca eu nu stiu

Oricum Forza Steaua

«12311»