FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«19091929394115»
Steaua1947^24.11.2010 17:45

1 23/11/2010 Roma v Bayern Munich

(Gol / Fara gol) Gol (ambele echipe sa inscrie) 1.66 Nici unul Urmeaza sa se joace

2 23/11/2010 Basel v CFR Cluj

(Rezultatul la finalul partidei) Basel 1.61 Nici unul Urmeaza sa se joace

3 23/11/2010 Auxerre v AC Milan

(Total Goluri - Ajustabil) Peste 1.5 1.36 Nici unul Urmeaza sa se joace

4 23/11/2010 Chelsea v MSK Zilina

(Total goluri) Peste 2.5 1.57 Nici unul Urmeaza sa se joace

 

si mai am pe un bilet

 

Arsenal si real sa castige :)

blindica24.11.2010 20:38

Inter-Twente 1 0-0 HT :confused:

Rangers-Manchester 2 0-0 HT :|

Valencia-Bursaspor 1 (4-0 HT)

Schalke-Lyon 1X (2-0 HT)

Tottenham-Werder 1 (2-0 HT)

 

Ar fi si pacat sa nu invinga primele 2 mize :|

se7en24.11.2010 20:50

hai Benfica cu egalul macar. :wave:

Bogdan24.11.2010 20:53

si eu am benfica si mancester sa bata la cel putin 2 goluri.

La spurs sa se dea min 4 goluri si inca doua la barca

Ste@ua2324.11.2010 20:54

Basel-CFR Cluj / CFR sa inscrie 1.60

Chelsea-MSK Zilina 1/1

Auxerre-AC Milan 2

Partizan-Sahtior 2

blindica24.11.2010 21:47

Mie mi-a reusit biletelul.Toata seara a mers conform ''programului'',doar victoria lui Hapoel,care mai este si la mega diferenta,e surpriza.Bine ca n-am mizat la israelieni,aveau ultimele 5 meciuri fara infrangere si Benfica tocmai ii spulberase pe Lyon.

blindica24.11.2010 21:50

Daca nu intoarce Chelsea rezultatul de 0-1 pauza cu Zilina,am belit-o original.

 

L.E. : M-a scos Braga de pe un bilet unde pusesem X2 pentru Arsenal,si culmea,singurul meci din 6. :(

 

Am luat unu` mic cu Braga-Arsenal,Auxerre-Milan si Basel-Cluj,toate sub < 2,5 goluri :happy:

*Alecs*24.11.2010 22:16

Cateodata fotbalul e nedrept.

 

H. Tel-Aviv Benfica

3 Goals scored 0

5 Attempts on target 8

4 Attempts off target 10

3 Yellow cards 1

0 Red cards 0

16 Fouls committed 18

2 Corners 21

8 Offsides 1

23' 10'' Possession (time) 29' 21''

44 Possession (%) 56

 

Priviti doar raportul cornerelor. Zdrobitor! Tare sunt curios sa vad rezumatul.

 

Cred ca toti care au avut meciul asta au pierdut pe el. Doar un over 2.5 sa fi avut..

BADboySteaua24.11.2010 22:42

M-a scos Arsenal X(

*Alecs*24.11.2010 23:05

arsenemaars.jpg

 

iouvil.jpg

Steaua1947^25.11.2010 05:48

Biletul de sus mi-a iesit

 

nu mi-a iesit asta cu meciuri de baschet puse la nimereala :)

 

http://postimage.org/image/buxqmyhw/

Bogdan25.11.2010 07:45

EU pariez numai pe single-uri. Si aseara am pierdut pe benfica si pe spurs care n-au mai dat un gol. In rest under 2.5 la kazan, over 2,5 la barca, pariu returnat la Manchester si m-a scos nadal ca am pariat 2-0 pt el la cota 3.4 :D

Ste@ua2325.11.2010 09:13

Am evitata benfica ieri,da am dat de palmeiras.Am avut Kazan,Manchester,Inter,Barcelona si Palmeiras,singuru care n-a iesit.

Xeel4725.11.2010 12:46

Bogdan Pai cum te-a scos nadal , cand el a batut cu 2-0 la seturi :hmmm:

Bogdan25.11.2010 12:59

M-a scos in sensul ca mi-am recuperat paguba de pe spurs si benfica. Si profit.

Bogdan25.11.2010 21:17

Bate urziceniul maine pe sportul? Sportul nu are nicio victorie in deplasare plus ca urziceniul a facut etapa trecuta 1-1 cu Timisoara acasa. I-am gasit la o cota buna, 2,02 (-0.5) la pinnacle.

Are cineva habar unde as putea sa vad jucatorii lipsa?

 

 

Si oare se inscriu mai mult de 2.5 goluri la Vaslui cu Pandurii?

Bogdan26.11.2010 15:17

de azi:

 

13471832.jpg

blindica26.11.2010 23:02

Pai si cum a fost pana la urma,castigator? Stiu ca a batut breda cu 4-2 pe eindhoven. Prevede cineva 1-2 meciuri de X pentru azi (sambata) ?

andrey_ptm_steaua27.11.2010 03:36

http://b.imagehost.org/0084/aaa.jpg

 

 

m-am jucat putin tinand cont ca era prima data cand pariam live....bine ca mi-a iesit...pacat ca n-am pus mai mult la meciurile de hochei

Bogdan27.11.2010 06:41

@blindica erau single-uri.

zloty27.11.2010 08:10

first viena-wac St. Andra -peste2.5

grodig-FC lustenau-peste2.5

trenk.Admira-St.Polten-peste 2.5

genk-gent-peste2.5

zwolle-volendam-peste2.5

Suma pariata 5 lei castig 50 lei

blindica27.11.2010 20:54

Manchester united - blackburn 1

hamburg-stuttgart 1X

marseille-montpellier 1

borussia dortmund - borussia m'bach 1

stoke- mancheste city x2

monaco-nice 1 si s-a terminat X, m-a scos in min. 90 un gabonez :finger: E. Mouloungui.

 

Nu pariati pe monaco,n-au batut nici cu 1 om in plus. :mellow:

Mai bag peste 2 saptamani la Champions League.

*Alecs*27.11.2010 21:52

Teribil ghinion azi. 4 bilete pierdute pe un singur meci. Iar cel care mi-a iesit l-am considerat cel mai greu si am avut miza cea mai mica:

 

1.

gerq.jpg

 

2.

eng1si2.jpg

 

3.

facupz.jpg

 

4.

incredibil.jpg

 

5.

xxxex.jpg

blindica28.11.2010 21:00

L-ai pus p-ala cu Monaco pentru a-mi rasuci cutitul in rana. :death:

Ste@ua2328.11.2010 22:54

Valencia-Almeria 1 2-1

Venlo-Ajax 2 0-2

Kerkyra-Panathinaikos 2 0-2

Steaua-CFR Cluj x(pauza sau final)

Nadal-Federer 1-2 1-2

«19091929394115»