FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«19192939495115»
cozmin01.12.2010 04:03

ce jucati azi, maine baieti?

Ronnie01.12.2010 07:57

hora romaneasca :)

Dragos_G01.12.2010 10:18

Ce m-a supt Manchester de 20$, ieri... :cursing:

Steaua1947^02.12.2010 19:49

1 02/12/2010 PSG v Sevilla

(Rezultatul la finalul partidei) PSG 2.40 Nici unul Urmeaza sa se joace

2 02/12/2010 FC Utrecht v Napoli

(Sa inscrie oricand) Edinson Cavani 2.25 Nici unul Urmeaza sa se joace

Multipli

Tip pariu Nr de pariuri Miza/Unitate Miza Profit Castiguri

Duble 1 10,00 10,00 44,00

 

 

Recuperez ce-am pierdut aseara .

 

Stie careva o agentie de pariuri online care iti baga banii direct pe card ?

Bogdan03.12.2010 14:00

da. bwin

Daniel-Ionut04.12.2010 13:15

Bai, ceva bilete azi, n-a bagat nimeni, sa mainspir si eu :notangel:

lucvald-190206.12.2010 16:00

Doua bilete pierdute in weekend. Oile negre au fost Marseille si Cardiff.

Recuperez in weekend-ul viitor...mizez pe aportul ponturilor voastre :D

Marseille_si_Cardiff.JPG

Bogdan06.12.2010 17:32

si pe mine m-au scos de pe doua bilete francezii.

SI pe unul dortmund. Nu puteau si ei sa mai dea un gol :(

blindica06.12.2010 21:38

pentru Champions League as juca maine :

 

Benfica - Schalke 1

FC Copenhaga - Panathinaikos 1

Twente - Tottenham 1X

Manchester United - Valencia 1X

Barcelona - Rubin Kazan 1

Lyon - Hapoel 1

 

___________________

Note :

-admitand ca exista blaturi in UCL,Hapoel ar putea castiga la Lyon,deja calificata,daca rezultatul de la Benfica - Schalke este favorabil oaspetilor.

-Tottenham si Internazionale sunt deja calificate,deci mizez pe o victorie a lui Twente,echivalenta cu primavara europeana.Nu sunt la curent cu ceea ce se intampla daca Twente pierde,iar Werder o invinge pe Internazionale.

-Benfica ar trebui s-o invinga pe Schalke,deseori inconstanta in acest sezon,lusitanii avand de partea lor jocul euforic de acasa,publicul si oaza primaverii europene.

-daca FC Copenhaga nu invinge acasa,nu va merge mai departe in Liga Campionilor,daca Rubin Kazan castiga cu Barcelona. Nu stiu ce se intampla daca Rubin face egal si Copenhaga pierde,dar nu cred ca s-ar mai putea produce surprize.

-Manchester...nici o infrangere in grupa,dar cu 1 egal si 4 victorii destul de la limita.Nu luam in calcul Bursaspor!

 

Sfaturi,pareri?

Maye06.12.2010 22:21

Castigat azi :

 

Liverpool - Villa 1

Napoli - Palermo 1

Steaua - U 1

Le Mans - Troyes 1

Porto - Setubal 1

Bogdan07.12.2010 21:39

fututi copenhaga!!!!!!!! s-au gasit ei sa dea 3 goluri in ultima etapa de cl :(

BADboySteaua07.12.2010 21:42

Castigat acum:

 

Twente-Tottenham peste 2.5

Werder - Inter peste 2.5

Lyon Hapoel peste 2.5

Benfica-Schalke peste 2.5

prietene13.12.2010 14:34

Steaua cu napoli are cota 7.75 =)) merge un x2 :-?

Andrei-Cristian15.12.2010 14:05

Norvegia - Olanda ( CE de handbal feminin) pronostic 2

cota : 16,00

 

In combinatie cu X2 Steaua , sau fara .

Dragoshel15.12.2010 16:51

am investit toate resursele mele pentru viitorul weeked in pariuri, daca ma vedeti pe mess...e clara treaba :))

Ronnie19.12.2010 22:05

Un weekend acceptabil:

 

untitled.JPG

 

untitled2.JPG

 

untitled3.JPG

 

Biletele pierdute nu le mai pun ca stricam atmosfera :D

Ronnie22.12.2010 17:29

Ati lasat steagul jos ma? Am ramas singurul donator? :(

*Alecs*23.12.2010 10:13

Am inceput o noua strategie. Bilete cu cota in jur de 2, miza 10-20 lei. Atat inainte de inceperea meciurilor cat si live. Sunt sanse mai mari de castig. Cam 1 bilet din 3-4 e pierdut, dar tot iesi pe plus. Cateva exemple:

 

21193050.jpg

 

25055994.jpg

 

73700848.jpg

 

60653533.jpg

 

59966794.jpg

 

55423820.jpg

 

62950891.jpg

 

37274134.jpg

 

67307165.jpg

Ste@ua2310.01.2011 17:48

Numai joaca nimeni de pe aici la pariuri?

Ce am bagat eu azi:

Coreea de Sud-Bahrain 1

Pas Giannina-Ofi Creta 1

Atalanta-Grosseto 1

Hercules-Atl. Madrid oaspetii marcheaza

Crawley-Derby oaspetii marcheaza

 

 

blindica25.01.2011 14:50

La fix,cat sa platesc internetul si cablul TV :worthy: .Primul bilet pe 2011.

 

Fotografie0179.jpg

gio_stgloria25.01.2011 16:01

primul castigat, al catelea pirdut ?:))

blindica25.01.2011 16:04

Am zis ca e singurul jucat de anul acesta si nu prea am mai pierdut in ultima vreme, fiindca nu mai joc decat ''la sigur'' si mult mai rar.

 

Update 27.01.2011 :bananadance: A mai ''iesit'' un bilet,in acelasi stil.

Fotografie0194.jpg

mq_messi01.02.2011 18:24

ce ziceti de meciurile astea ? http://traiestidinpariuri.blogspot.com/

gio_stgloria02.02.2011 15:37

Steaua- zagreb 2 :thumbsup:

gio_stgloria05.02.2011 14:06

koln-bayern 2-3 goluri

hoffenheim- kaiserslautern 2-3 goluri

wolves- mu 2-3

newcastle- arsenal 2-3

leeds- coventry 2-3

 

______________________________________

 

Tottenham - bolton 1

koln - bayern 2

bellinzona young b 2

besiktas- kardemir 1

tursunov - sijsling 1

city - wba peste 2.5 goluri

woves- mu 2

necastle arsenal - V2 (e un tip de pariu la public- daca arsenal bate imi da cota, daca iese egal imi da cota 1 pe meciul respectiv)

 

 

amandoua pe 3 lei , nu mai jucasem de mult timp.

«19192939495115»