ce jucati azi, maine baieti?
ce jucati azi, maine baieti?
hora romaneasca ![]()
Ce m-a supt Manchester de 20$, ieri... ![]()
1 02/12/2010 PSG v Sevilla
(Rezultatul la finalul partidei) PSG 2.40 Nici unul Urmeaza sa se joace
2 02/12/2010 FC Utrecht v Napoli
(Sa inscrie oricand) Edinson Cavani 2.25 Nici unul Urmeaza sa se joace
Multipli
Tip pariu Nr de pariuri Miza/Unitate Miza Profit Castiguri
Duble 1 10,00 10,00 44,00
Recuperez ce-am pierdut aseara .
Stie careva o agentie de pariuri online care iti baga banii direct pe card ?
da. bwin
Bai, ceva bilete azi, n-a bagat nimeni, sa mainspir si eu ![]()
si pe mine m-au scos de pe doua bilete francezii.
SI pe unul dortmund. Nu puteau si ei sa mai dea un gol ![]()
pentru Champions League as juca maine :
Benfica - Schalke 1
FC Copenhaga - Panathinaikos 1
Twente - Tottenham 1X
Manchester United - Valencia 1X
Barcelona - Rubin Kazan 1
Lyon - Hapoel 1
___________________
Note :
-admitand ca exista blaturi in UCL,Hapoel ar putea castiga la Lyon,deja calificata,daca rezultatul de la Benfica - Schalke este favorabil oaspetilor.
-Tottenham si Internazionale sunt deja calificate,deci mizez pe o victorie a lui Twente,echivalenta cu primavara europeana.Nu sunt la curent cu ceea ce se intampla daca Twente pierde,iar Werder o invinge pe Internazionale.
-Benfica ar trebui s-o invinga pe Schalke,deseori inconstanta in acest sezon,lusitanii avand de partea lor jocul euforic de acasa,publicul si oaza primaverii europene.
-daca FC Copenhaga nu invinge acasa,nu va merge mai departe in Liga Campionilor,daca Rubin Kazan castiga cu Barcelona. Nu stiu ce se intampla daca Rubin face egal si Copenhaga pierde,dar nu cred ca s-ar mai putea produce surprize.
-Manchester...nici o infrangere in grupa,dar cu 1 egal si 4 victorii destul de la limita.Nu luam in calcul Bursaspor!
Sfaturi,pareri?
Castigat azi :
Liverpool - Villa 1
Napoli - Palermo 1
Steaua - U 1
Le Mans - Troyes 1
Porto - Setubal 1
fututi copenhaga!!!!!!!! s-au gasit ei sa dea 3 goluri in ultima etapa de cl ![]()
Castigat acum:
Twente-Tottenham peste 2.5
Werder - Inter peste 2.5
Lyon Hapoel peste 2.5
Benfica-Schalke peste 2.5
Steaua cu napoli are cota 7.75 =)) merge un x2 :-?
Norvegia - Olanda ( CE de handbal feminin) pronostic 2
cota : 16,00
In combinatie cu X2 Steaua , sau fara .
am investit toate resursele mele pentru viitorul weeked in pariuri, daca ma vedeti pe mess...e clara treaba ![]()
Ati lasat steagul jos ma? Am ramas singurul donator? ![]()
Numai joaca nimeni de pe aici la pariuri?
Ce am bagat eu azi:
Coreea de Sud-Bahrain 1
Pas Giannina-Ofi Creta 1
Atalanta-Grosseto 1
Hercules-Atl. Madrid oaspetii marcheaza
Crawley-Derby oaspetii marcheaza
primul castigat, al catelea pirdut ?![]()
ce ziceti de meciurile astea ? http://traiestidinpariuri.blogspot.com/
Steaua- zagreb 2 ![]()
koln-bayern 2-3 goluri
hoffenheim- kaiserslautern 2-3 goluri
wolves- mu 2-3
newcastle- arsenal 2-3
leeds- coventry 2-3
______________________________________
Tottenham - bolton 1
koln - bayern 2
bellinzona young b 2
besiktas- kardemir 1
tursunov - sijsling 1
city - wba peste 2.5 goluri
woves- mu 2
necastle arsenal - V2 (e un tip de pariu la public- daca arsenal bate imi da cota, daca iese egal imi da cota 1 pe meciul respectiv)
amandoua pe 3 lei , nu mai jucasem de mult timp.