Nu mai jucati pe Besiktas.M-a scos azi si m-a scos si data trecuta. ESTE PRAFAO la fel cum sunt si toate fosilele pe care le-a transferat.Toti expiratii.
Nu mai jucati pe Besiktas.M-a scos azi si m-a scos si data trecuta. ESTE PRAFAO la fel cum sunt si toate fosilele pe care le-a transferat.Toti expiratii.
etape blestemate.
nu iese nimic,numai bombe.
Genoa - Milan x2
Chelsea- Liverpool 1
galata - eskisehir 1
granollers/.. - ../tecau 2
oltchim - buducnost 1
groningen - willem II 1
Polonia - moldova 1
mi-a administrat-o bine palermo azi , au avut 2-1 in '54 si pana la final au pierdut 2-4 cu fiorentina. in rest prinsesem binisor meciurile.
voi nimic ?
M-au curatat si pe mine sicilienii astazi. Prinsesem cote bune astazi cum ar fi Melzer/Petzschner 1.95, Mattek Sands/ Shaugnessy 1.60 sau Zwolle 1.50.
Azi am bagat asa..
P-F la toate sunt. [ pauza sau final ]
PSV - Lille : X
Stuttgart - Benfica : X
PSG - BATE : X
Leverkusen - Metalist : X
Manch. City - Aris : X
3 lei pariati, 72.75 teoretic castigati.
Ce-ati mai pus in ultimul timp? Eu dau azi o raita pe la Stanley sa bag ceva pentru diseara si pentru meciurile din Europa League.
Dupa calculele mele daca pun 2.5 lei mi-ar iesi cam 24.
Si ,bineinteles, pe Victoria Branesti care are cota 4 la victorie.
PS: Daca mai imi zice cineva de la o agentie de pariuri ca n-am voie sa pariez ca sunt minor cred ca ii rup capu'.
Ultimul bilet castigat
tenerife- Barcelona b =mai multe goluri in repriza 2
schaffhausen-biel=peste 2.5
suma pariata 20 castig 65
Ia ziceti, care din astea 4 sa le bag? Maxim 2 din ele bag.
Biletul I:
PSV- Rangers - 1
Ajax -Spartak - 1
Benfica -PSG- 1
Dundee UTD - Hamilton - 1
Cota 6
Bilet II:
Bayer Lever - Villareal - 1
PSV - Rangers - 1
Ajax - Spartak - 1
Benfica - PSG -1
Twente - Zenit -1
Dundee - Hamilton - 1
Cota 30
Bilet III:
PSV - Rangers - 1
Ajax - Spartak - 1
Benfica - PSG - 1
Twente - Zenit - 1X
Bayer - Villareal - 1X
Cota 7
Bilet IV:
Bayer- Villareal - 1X
PSV- Rangers - 1
Ajax - Spartak - 1
Twente - Zenit - 1X
Benfica - PSG - 1
Dundee - Hamilton - 1
Cota 10,5.
Multumesc anticipat.
Iti zic eu cum e cel mai bine, joaca pe mana ta. ![]()
Toate astea sunt meciuri echilibrate si rezultatul poate fi oricare.
Pun pe toate, da-le dreacu'.
Niste pronosticuri pentru Europa League?
Eu ma gandeam asa:
Manchester City - Dynamo Kiev - 1
PSG - Benfica - X2
Spartak - Ajax - x2
Zenit - Twente - 1
Porto - CSKA - 1
L'Pool - Braga - 1
Rangers - PSV - x2
Villareal - Leverkusen - 1
Cota 28.
Ce ziceti?
Si la Champions League 1 solist pe toate meciurile, cota 4.
Pare cam periculos la Rangers.
FT NEC Nijmegen 2 - 2 PSV Eindhoven ultimul rezultat al olandezilor.
Si-n tur a fost 0-0,daca nu i-au batut pe scotieni acasa,va fi greu la Glasgow.PSV nu mai e nici liderul solid de la inceputul campionatului,mai are 1 punct peste Twente si 2 peste Ajax.
E doar o parere,faci cum crezi.
Pana la urma am revizuit putin si mi-au rezultat vreo 3 bilete. Unul din ele e unul sigur, doar 4 meciuri din EL, iar 2 care contin 7 din cele 8 meciuri din EL , fiind putin contradictorii, unul al meu, unul al lu' taica-miu'.
Macar sa iasa 2 din astea 3.
1 (TG)Palermo - Napoli P2.5 1.8
2 (TG)Valencia - Real Madrid S2.5 1.95
3 SB/Barcelona - Osasuna F+5 1.3
4 Volga N.N. - Kuban K. X2 1.61
5 J.Goerges - S.Stosur 2 1.45
6 CFR Cluj - Vaslui X2 1.42
Daca nu iese asta,mai pun abia sezonul viitor ![]()
Stoke : Arsenal
1. 3677 2 1.75
Basel : Bellinzona
2. 3714 1 1.16
St Gallen : Zurich
3. 3715 2 1.80
Porto : Ferreira
4. 8497 1 1.22
Kilmarnock : Celtic
5. 3710 2 1.25
Barcelona : Espanyol
6. 7230 1 1.17
Karabukspor : Fenerbahce
7. 5136 2 1.25
Sevilla-Real Madrid 2-2.30
Bayer Leverkusen-Hamburg sub 3.5 goluri-1.80
Nancy-Lille 2-1.95
Inter-Fiorentina 1-1.65
Stoke-Arsenal 2-1.70
Miza:10 ron
Cota finala:22.645
Castig potential:215.58 ron
![]()
tre sa ai mare noroc sa-ti iasa un asemenea bilet.Defapt e infernal de greu. Vad ca ai prins 2 din ele, sa te felicit sau intorc cutitul in rana ?
Am un prieten care joaca la pauza final si a castigat de vreo cateva ori ,dar si asa e greu.
de nebuniile astea nu ma lipsesc etapa de etapa, sau weekend de weekend. mai am niste nebunii cu 1 pauza 1 final si 3+ 10 meciuri sa iasa 4 din 10. la astea am ceva mai multe sanse ![]()
mi-am facut si eu cont la bet365....200 + 200 bonus... cateva din pariurile castigate pana acum ( pun doar sume mici, live sau doar 1 meci )
la petrova am pus live dupa primu set cand era condusa 6-2
daegu in min 35 ca se mai da macar un gol pana in pauza
bryansk am bagat prin min 85 asa. era cota prea buna
Falcao-- pacat ca a avut cota mica.
P.s De abia astept RG !
Sharapova @1,45
Nadal -5,5 @ 1,85
Murray -6,5 @1,85
Federer " Djokovic 3NU ( mai mult de 3 seturi) @1,55
Schiavone @1,55
10 "> 113
Bafta