FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«123115»
frunji06.10.2007 14:58

Aici puteti sa va spune-ti nelamuririle in legatura cu Pariurile Sportive(meciuri,pronosticuri,etc..).Puteti da,un eventual pronostic sau sa recomandati un eventual bilet castigator:biggrin: .BAFTA!!!

frunji07.10.2007 11:20

Care imi spuen si mie cum pot paria pe net.(exemplu la gamebookers.La ce banca trebuie sa-mi fac card ,cat trebuie sa depun minim etc.. Cine are cont la ei, sa-mi spuna si mie cum e treaba. (astept detalii). MULTUMESC!

IONUTZ-CIPRIAN08.10.2007 18:25

Eu am card la ING,si mereg,trebuie sa ai minim 400 de mii pe cont,e destul de simplu sa te bagi,iti scrii datele reale(in caz ca se intampla ceva poti fii contactat),niste numere de pe card si atat!E destul de simplu!!

frunji10.10.2007 16:46

@IONUTZ-CIPRIAN

MS mult :steag_steaua_ro:

frunji13.10.2007 14:36

Romania-Olanda X/X ce ziceti?? fular-campionii

Dragoshel13.10.2007 14:47

X la pauza si v-am luat banii

 

 

pacat ca nu am ajuns la pariuloto ca ii rupeam. (bilete BOMMBAAA)

cRiss4Steaua13.10.2007 21:24

puteam castiga 2 mil 400 dk batea Germania la Irlanda :|

frunji29.10.2007 17:51

Imi spuneti si mie un site cu pronosticuri sportive? fular-campionii

cristi_mold05.11.2007 08:53

www.agentiadepariuri.ro

www.activsports.ro

 

cam pe astea intru eu si de obicei nimeresc pronosticurile.

 

mai este [site din caracatita Gazetei Sporturilor] da asta nu prea imi place

stelistub10.11.2007 13:45
Imi spuneti si mie un site cu pronosticuri sportive? fular-campionii

www.activsports.ro

radoo10.11.2007 16:22

Poate te intereseaza si asa ceva:

 

Rezultate Live din Liga 1 si Liga 2 steagro

 

Asta daca ai curaj sa pariezi pe Romania, avand in vedere ce surprize sunt... :rolleyes:

stelistub14.11.2007 18:02
Poate te intereseaza si asa ceva:

 

Rezultate Live din Liga 1 si Liga 2 steagro

 

Asta daca ai curaj sa pariezi pe Romania, avand in vedere ce surprize sunt... :rolleyes:

De ce nu faceti un topic despre Liga 2

-=Danny=-14.11.2007 20:17

Am facut pariu cu un prieten pe 2 lei ( atat ma duce buzunaru ) , ca ia bataie Steaua de la Dinamo ... stiu ca nu e bine ce am facut , dar am nevoie de bani , si meciul cu Pandurii m-a convins ca o sa castig pariul .....

axl2314.11.2007 20:20

Ce pariu de doi lei!!!

yo_marius14.11.2007 20:25

denii fac un pariu cu tine pe 4 lei (d-aia usori sa nu ramai lefter) ca se termina 0-0 sau 1-0 pentru Steaua....vrei?

-=Danny=-14.11.2007 20:29

DAAAA !!!!! Numai ca la 0-0 nu castiga nimeni , io pariez ca ia bataiec Steaua .... daca continua sa joaca la fel de dezastruos ..... oricum o sa castig :P

**alex**14.11.2007 20:41
Am facut pariu cu un prieten pe 2 lei [...] dar am nevoie de bani

 

Mai Denii dar ai nevoie de cam multi bani.

c.ronaldo1715.11.2007 07:17

Nu mai pariez in viata mea la meciuri din Liga 1. Am pierdut saptamanile astea 70 de lei.. :(

Dragoshel15.11.2007 16:32

pai nu stii sa pariezi mancatas.(sau tactica asta o folosesc eu)

 

Pune 1 BILET LA SIGUR, cu echipa si din Romania si din afara(care esti 100% sigur) si iei ceva bani(cam 300 de mii de lei), iar apoi incercu cu 100de miid e lei, un bilet BOMBA, ;)

(era cat p-aci sa imi iasa asa, nu conteaza cat, dar era ceva :blink: :blink: )

IONUTZ-CIPRIAN17.11.2007 09:13

Am incercat si eu cu biletul la sigur.....dar pe net,si am pierdut o gramada de cascaval,pierdeam un meci din 5,si meciul ala de ex a fost Milan-cu o echipa clasata pe ultimele locuri,sau CHESEA face egal cu o echipa sf,deci poti lua tapa la greu exact pe meciurile la care esti 100% sigur!!Tre sa ai si un gram de inspiratie sau noroc!!Deja daca ai prea mult noroc ,bagi la LOTO :biggrin: !!

Dragoshel17.11.2007 09:50

da iti trebuie si mai mult d eun gram de noroc. De meciurile de care zici nu nu se intampla etapa de etapa :D (ala se numeste ghinion:))))) )

IONUTZ-CIPRIAN17.11.2007 10:27

UIte am bagat si azi meciurile din preliminarii,si cred ca voi avea o surpriza din 6 meciuri!

Dragoshel17.11.2007 10:33

Zi meciurile si ce ai pus???

IONUTZ-CIPRIAN17.11.2007 10:42

Alea care au cote meci,dar pe o suma mare!!

cristi_mold19.11.2007 09:33

Si ti'o iesit biletu'?

«123115»