Care imi spuen si mie cum pot paria pe net.(exemplu la gamebookers.La ce banca trebuie sa-mi fac card ,cat trebuie sa depun minim etc.. Cine are cont la ei, sa-mi spuna si mie cum e treaba. (astept detalii). MULTUMESC!
nu-ti recomand gamesbookers....nu sunt securizati bine....plus ca..sunt multe date personale care apar inutil....pinacle este mult mai bun si eu folosesc un intermediar pentru gestionarea contului !
http://www.pinnaclesports.com/
de aici te descurci ![]()
salut ideea adminilor de a deschide un topic despre pariuri sportive...eu cheltui pe bransa asta o gramada de banuti..de 10 ani ma lupt cu sistemul..de cand venise wettpunkt la Victoria...langa casino
mi-aduc aminte ca se faceau promotii in prosport si..decupand talonul...puteai dubla miza...
.faceam ture de oras ca sa strang 30-40 de ziare...
..pana s-au prin tipserii si devenise nominal pariul..mda....ce vremuri..
astept pm pentru ponturi....ofer garantat reciprocitate
Prefer ligile inferioare pentru cotele mult mai mari..si aparent mai sigure
hai noroace !
