FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1234115»
lucvald-190219.11.2007 12:09
Care imi spuen si mie cum pot paria pe net.(exemplu la gamebookers.La ce banca trebuie sa-mi fac card ,cat trebuie sa depun minim etc.. Cine are cont la ei, sa-mi spuna si mie cum e treaba. (astept detalii). MULTUMESC!

 

nu-ti recomand gamesbookers....nu sunt securizati bine....plus ca..sunt multe date personale care apar inutil....pinacle este mult mai bun si eu folosesc un intermediar pentru gestionarea contului !

 

http://www.pinnaclesports.com/

 

de aici te descurci :)

 

salut ideea adminilor de a deschide un topic despre pariuri sportive...eu cheltui pe bransa asta o gramada de banuti..de 10 ani ma lupt cu sistemul..de cand venise wettpunkt la Victoria...langa casino

 

mi-aduc aminte ca se faceau promotii in prosport si..decupand talonul...puteai dubla miza...:)).faceam ture de oras ca sa strang 30-40 de ziare...:))..pana s-au prin tipserii si devenise nominal pariul..mda....ce vremuri..

astept pm pentru ponturi....ofer garantat reciprocitate

 

Prefer ligile inferioare pentru cotele mult mai mari..si aparent mai sigure

 

hai noroace !

lucvald-190219.11.2007 12:29
Am facut pariu cu un prieten pe 2 lei ( atat ma duce buzunaru ) , ca ia bataie Steaua de la Dinamo ... stiu ca nu e bine ce am facut , dar am nevoie de bani , si meciul cu Pandurii m-a convins ca o sa castig pariul .....

 

denii..daca faci pariuri de genu' asta iti recomand sa te abtii ...rogu-te...

varianta b..nu ti-o mai dau..dar sa speram ca nu se ajunge acolo....

 

succes la alte pariuri... ! ;)

 

DAAAA !!!!! Numai ca la 0-0 nu castiga nimeni , io pariez ca ia bataiec Steaua .... daca continua sa joaca la fel de dezastruos ..... oricum o sa castig :P

 

 

exista si handicap asiatic...unde la anumite cote si meciuri..poti castiga si la egal...de fapt recuperezi o parte din miza pusa...;)

IONUTZ-CIPRIAN19.11.2007 14:44
Si ti'o iesit biletu'?

DA,mi-a iesit!!

_yang21.11.2007 13:40
astept pm pentru ponturi....ofer garantat reciprocitate

 

Fara pm ca sa poata sa vada toata lumea : Romania - Albania X2(3.58 la Astra). Va zic eu ca asa fac albanezii si macedonenii... prietenii stiu de ce...

Ar mai fi Turcia - BiH 1(1.15), Malta - Norvegia 2 (1.17) si Anglia - Croatia X (3.25).

Un astfel de bilet destul de riscant dar cota finala de 15.65 e destul de buna.

Dragoshel22.11.2007 12:05

Ai gresit chiar de la primul joc:)))) Romania...

 

Cu meciurile astea la CE era ceva... Anglia, si altele cu cota mai maricica ;)

frunji25.11.2007 17:07

Am auzit ca exista site-uri care dau pronosticuri exacte dar acele sunt cu bani..Spuneti-mi si mie un site de acest fel.Cam cat o costa sa obtii pronosticurile exacte? fular-campionii AStept raspuns

c.ronaldo1725.11.2007 17:49

Sa mor daca am inteles ce vrei sa zici..

frunji25.11.2007 18:22
Sa mor daca am inteles ce vrei sa zici..

Am spus ca am auzit ca existe site-uri in care pronosticurile sunt exacte ,dar pentru acestea trebuie sa platesti(inafara de agentiadepariuri si activsport....astea nu prea sunt exacte dar sunt pe gratis ;).Si am intrebat daca stie cineva niste site-uri de acest fel si cam cat costa sa beneficiez de aceste ?

-=Danny=-25.11.2007 20:11

Am pierdut pariu ala de l-am facut cu un coleg ... in care io pariasem ca Steaua ia bataie ... si e singuru pariu la care ma bucur ca il pierd :laugh:

_yang26.11.2007 11:22
Ai gresit chiar de la primul joc:)))) Romania...

 

Cu meciurile astea la CE era ceva... Anglia, si altele cu cota mai maricica ;)

 

 

Ai observat de ce nu bag decat cate 5 lei pe bilet...

BandiT26.11.2007 15:38

eu pariez online pe gamebookers.com

pariez mult pe "gol marcat"

si pariez pe baschet/handbal/volei unde surprizele sunt mai mici.

in weekend am pariat ca da Steaua gol cu Dinamo , si Neaga m-a rezolvat.

azi am pariat pe volei , ca bate argentina si leipzig.

cotele sunt mici, dar aproape sigure.

bafta!

Dragoshel26.11.2007 15:43

mda, pariez si io cu cardu lu tata/mama ...pana imi fac io ....

 

Pai asa se gastiga mult si bine, cote mici, meciuri sigure... poate din joi in pasti, sa mai bagi 2-3 meciuri la risc ;)

-=Danny=-29.11.2007 08:35

Io am facut pariu cu doi colegi ca : io am pariat ca castiga Steaua cu 2-0 in fatza slaviei ... altu a zis ca castiga cu un gol diferentza ... si altu egal . Si uite ca am piewrdut pariu din pacate ..... da buba e ca a iesit steaa din UE :(((

mirceaor29.11.2007 15:04

Bai nene,bate Lokomotiv pe FC Copenhaga? ca Bolton si Atletico stiu ca bat :)

Dragoshel03.12.2007 17:14

Primul bilet, nu prea ai sanse.... Sa speram ca iti iese macar 1 joc de acolo :))

 

 

Al doilea merge ;)

lucvald-190203.12.2007 17:17
Am un bilet in care am pus 2 Ron iar castigul e de 130 de RON. :D

 

Steaua - Gloria : 1

 

mare parior esti boierule :)..pai 6 meciuri pe un bilet e deja exagerat de mult

Dragoshel03.12.2007 17:20

lasa ma ca merg 6 meciuri pe un bilet, DOAR DACA esti 100% de ele...

 

 

Ronaldo. Mai bine 3 lei cu 3 lei c eai pus pe 2 bilete, puneai pe unul LA SIGUR, si iti iesea ceva ;)

Dragoshel03.12.2007 17:34

Da man, la gandire e bine :))) dar jocul in teren....

Bine acum, asta e nu mai conteaza... vom vedea daca iei O CICO sau nu:)))

Dragoshel03.12.2007 18:17

hahahahahahahah ce tare :)))) TI-AM ZIS....

Dragoshel09.12.2007 09:17

Pai prea le risti ma biletele, astea... t-a iesit vreodata pe un bilet dasta???

 

da sa iasa...nu 3-400 de mii :)

-=Danny=-09.12.2007 20:42

Ronaldo , baga ma si tu meciuri sigure ... castig mai mic , da sigur :D

Recoba10.12.2007 00:51

daaa..siguranta....uitati bilet...Inter-Torino 1

Napoli-Parma 1

Nice- Bordeaux x

Pandurii- U Cluj x

Atletico- Getafe 1

Ceahlaul- Steaua 1x

Pastele masii lu Badea de nesimtit...ma scos la 6 mil jumate...am crapat de nervi....si pe final mai si scotea zapata ca un nebun ...in fine asta e...si ma oftic rau..ca am prins nice si Pandurii...egale dalea obosite...si nu prind pe ce eram sigur :))

forever_STEAUA10.12.2007 09:01
si astea din ce in ce mai rar.

 

 

Poate o fi un semn... :unsure:

axl10.12.2007 09:03

Ronnie, lasa-te de pariuri si-apuca-te de munca.

cristi_mold10.12.2007 09:16

@Recoba

 

Eu am pierdut pe LeMans cu Nice ca se dau sub 3 goluri. Echipe de 1-0 amandoua. Asa ca stai linistit. Nu-i stress

«1234115»