FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«123456115»
frunji15.12.2007 09:50

Iata 2 bilete bune :

1) Real 1

maybach aia din germania 2 :))

 

2) Lyon Nice 1

Espanyol -Levante 1

CE ziceti ? :steag_steaua_ro:

Dragoshel15.12.2007 11:01

realu da mai mult de 2 goluri in prima repriza.

 

Da, cred ca merg

-=Danny=-15.12.2007 17:11

Cat ai castigu si cat ai bagat ?? :D

-=Danny=-16.12.2007 08:39

C.Ronaldo zimi si mie daca mi-a iesit biletu asta :

 

West Ham - Everton = 2

 

Fulham - Newcastle = 2

 

Portsmouth - Tottenham = 2

 

Valencia - Barcelona = 2

 

 

SI rezultatele au fost astea :

 

West Ham - Everton 0 : 2

 

Fulham - Newcastle 0 : 1

 

Portsmouth - Tottenham 0 : 1

 

Valencia - Barcelona 0 : 3

-=Danny=-16.12.2007 08:56

85 ron !!! MA rog , da cine sa dea 3 goluri ??:-/ Da la Valcencia - Barcelona nu trebuie 2X ??:-/

-=Danny=-16.12.2007 09:15

Pai a batut la scor dublu :D

-=Danny=-16.12.2007 09:19

Daca ma duc luni dupa ore .... sa scot io bani are ceva ?? Sau pun pe cineva care nu e minor sa mi scoata ??:)

El Nino_916.12.2007 09:43

Ronaldo vezi ca Ajax - PSV nu se mai joaca

El Nino_916.12.2007 09:56

Derby-uri amanate din cauza politiei...fac baietii greva

 

Sursa: prosport

frunji16.12.2007 14:06
Cat ai castigu si cat ai bagat ?? :D

Daca pui 30 pe fiecare bilet socoteste si tu

-=Danny=-16.12.2007 17:06

M-am dus sa scot bani , si dragutza de fata de la calc nu a zis nimic ca sunt prea mic ... decat m-a intrebat daca am buletinu la mine :) . Si din 85 ron , si din astia baui un vin fiert , si dadui la fratimio 30 ron , si mai ramasai cu exact 50 ron :)

-=Danny=-16.12.2007 17:29

Dute la aia de la pariloto (sau oriunde ) si spunele sa iti dea bani , si sa iti scoata din socoteli meci cu Ajax , adica din 3 mil , vei castifa 2.8 milioane ... parerea mea .

 

Io mai bagai un bilet assa numai ca sa bag pe Steaua , bagasem 4 echipe , da imi scoasa ala Ajaxu ca zisa ca s-a amanat :)

Wally16.12.2007 17:30

Danny

 

Nu cred ca se poate asa ceva. Poate meciul ala e cel care nu ii iese si nu mai ia nici un ban.

cristi_mold16.12.2007 17:38

Din cate stiu eu, daca s-a amanat meciul ii dau banii. Ronaldo dute si incearca, vezi poate iti dau banii si nici nu iti iese biletu'

El Nino_916.12.2007 17:44

@Ronaldo

Iti da cota 1 la meci...calculeaza si tu si vezi cat iese fara meciul asta...

-=Danny=-16.12.2007 19:40

Ii iese mult , pai din 3 milioane doar n-o ajunge la 1 :|

-=Danny=-17.12.2007 18:50

Bagai ... adica nu bagai io ca nu avusai bani , baga unu echipele facute de mine (baga 2 ron ) , si dupa ca ii dete aia biletu si bazui ca pe 6 echipe avea castiga de 4 milioane si ceva + bonus 2 milioane , in total 6 !!! Ii zisai aluia ca daca casatiga imi da jumate . Da oricum , imi e frica , ca bagai pe Steaua Rosie ... si nu prea are sanse :|

stelistu_618.12.2007 16:24

Nu cred ca iti va iesi City-Tottenham, poate pe biletul 2 :P.

Bafta, eu bag maine oricum.

-=Danny=-18.12.2007 22:13

Nu cred ca iti iese al treilea meci de pe ambele bilete :D . SI io bagai azi un bilet cu castig de fix 2 mil da bagai 8 echipe cu cote mici :|

stelistu_619.12.2007 14:33

Ceahlaul - Rapid X -pauza | 2.1

Chelsea - Liverpool 2 | 3.6

Alicante - Real M. 2 | 1.35

Toulouse - Spartak M. 1 | 2.45

Panonios - Bordeaux 2 | 5.0

c.ronaldo1719.12.2007 14:35
Panonios - Bordeaux 2 | 5.0

 

5?

Eu am bagat Chelsea - Liverpool 1 :)

-=Danny=-19.12.2007 15:44

Bagai un bilet ... toate echipele de azi pana samnbata .... castig 100 milioane !!!

Wally19.12.2007 15:47

Deni, iti iese sigur biletul...

stelistu_619.12.2007 16:43
Bagai un bilet ... toate echipele de azi pana samnbata .... castig 100 milioane !!!

 

Mult noroc :))

-=Danny=-20.12.2007 10:53

Am perdut alt bilet de 2 mil din cauza la Real Madrid ca a facut egal ... ce oameni ....

«123456115»