FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«134567115»
frunji22.12.2007 11:18

Fenerbahce 1 1.55

Nottimgam 1 1.40

cota 2.17

Ce ziceti? :steag_steaua_ro:

c.ronaldo1709.01.2008 18:37

Deci, fara vrajeala..

Am fost luni cu niste prieteni prin oras, iar cand sa venim acasa 2 dintre ei au zis sa intram la o casa de pariuri sa bage niste bilete. Eu nu mai aveam bani la mine decat 3,4 lei si am zis sa nu bag. Din plictiseala pana scriau ei am zis sa bag si eu un bilet si sa pun doar 1 leu pe el (minim din cat poti baga). Am zis "hai sa bag un bilet la caterinca, sa fie acolo". Si cu 1 leu castigul total e de 40 de milioane, bagand vreo 10 meciuri pe bilet toate cu cote de 2,3 si unul de 6.

Luni s-a jucat 1 meci de pe bilet (mi`a iesit), ieri s-au jucat 4 meciuri care iar mi`au iesit, si azi s-a mai jucat un meci care mi`a iesit. Deci in total mi`au iesit 6 meciuri din 10. Am bagat fara sistem, fara nimic.

 

Acum, astept pana se joaca si ultimele meciuri (ultimul fiind maine seara) si sa intru in guiness book. :D

weeezer09.01.2008 20:33

Care le are mah pe-aici sa ma-nvete si pe mine sa pun un bilet sa ma-mbogatesc? :P

 

Ronaldo, da ala de 6 ti-a iesit?

Wally09.01.2008 22:54

Bafta, Ronnie! Sper sa-ti iasa biletul!

c.ronaldo1710.01.2008 14:04

@Weeezer

 

Care ala de 6? Am bagat doar un bilet sapt. asta de 10 meciuri.

 

@Wally

 

Gata, povestea s-a terminat. Finish! A dat gol Xhanti si mi`a scos castigul vietii. :) Culmea e ca imi iesise Arsenal-Tottenham 2 la pauza. Si mi`a mai picat la Beira cu Peniafil. Oricum, mai aveam si Mallorca sa conduca la pauza pe Real, si acolo cota.. :P

weeezer10.01.2008 14:19

@Ronaldo

Ma refeream la meciul cu cota de 6, de pe biletul tau.

Pacat...

c.ronaldo1710.01.2008 14:23

aaa.

Ala de cota 6 e sa conduca diseara Mallorca pe Real la pauza. Meciul se joaca diseara.

Wally10.01.2008 17:52

Ronnie, imi pare rau ca nu ti-a iesit. Poate data viitoare...

stelistu_623.01.2008 13:39

Nu mi-a iesit Tottenham - Arsenal. :|

Nici meciul n-am vazut, dar la noapte am visat ceva cu scor mare (ceva meci, numai stiu care), iar Spurs-Arsenal 5-1! .... deja vu oare? :-?

c.ronaldo1723.01.2008 18:17

Oficial imi merge prost.. Nu mi`a iesit mai nimic in ultimele saptamani. Cred ca e timpul de o pauza, cel putin pana mai fac rost de niste bani si inspiratie.

frunji10.02.2008 12:40

Cum o mai duceti cu pariurile? fular-campionii :steag_steaua_ro:

c.ronaldo1714.02.2008 14:31

Revenim :)

 

B1

 

Bolton - A.Madrid : x la pauza

Benfica - Nurnberg : 1 la pauza

Rosenborg - Fiorentina : 1x

Zurich - Hamburg : 1x

Aberdeen - Bayarn : 2

 

 

B2

Rosenborg - Fiorentina : 1

Bolton - A.Madrid : mai multe goluri in repriza a doua decat in prima

Benfica - Nurnberg : 1

Slavia - Tottenham : Se dau peste 2 goluri

Aberdeen - Bayarn : Se dau peste 3 goluri

El Nino_914.02.2008 15:30

Aberdeen - Bayern : H1-2

Bolton - A.Madrid : X

Slavia - Tottenham : H1-2

Benfica - Nurnberg : H1-1

Joga Bonito14.02.2008 16:31

La Bayern lipseste jumate de echipa, nu sunt in forma deloc si voi va grabiti sa bagati la handicap... La fel si cu Tottenham. Amatorilor...

micutZu' Deni14.02.2008 19:56

Am bagat un pe un bilet 1 ron si l-am pierdut doar pe rangers , care a facut egal in loc sa castige ..... bine ca era castigu mic ... 23 ron , da acum am inceput sa mai bag si din baschet , ca sunt mai sigure :P

c.ronaldo1716.02.2008 17:18

Juve - Roma 1

Parma - Milan 2

Man.Utd - Arsenal 1

 

Si`ar mai fi un Zaragoza - Barca 1.

 

Riscuri mari astea 3, dar cote bune, de la 2.1 pana la 3.4 (Zaragoza).

lucvald-190216.02.2008 17:55

1 Genoa - Doria 2 ( cota 2.76 )

2 Juve - Roma >2 ( cota 2.04 )

3 Nujmegen- Ecelsior 1 ( cota 1.70 )

4 Marseille - PSG 1 ( cota 2.15 )

5 Napoli - Empoli 1 ( cota 1.73 )

6 Fiorentina - Catania 1 ( cota 1.40 )

 

Sistem 4,5,6 / 25 Ron / castig maxim posibil 590 Ron

 

 

biletul 2 a iesit deja , nu mai castigasem de 2 luni

 

1 Northampton - Gillingham 1 ( cota 1,85 ) scor 4-0

2 Tranmere - Millwall 1 ( cota 1,70 ) scor 2-0

3 Ipswich - Blackpol 1 ( cota 1,65 ) scor 2-1

4 Rimini - Grosseto 1 ( cota 1,70 ) scor 2-0

5 Bologna - Triestina 1 H (cota 2,16 ) scor 2-0

6 Lecce - Avellino 1 H (cota 2,16 ) scor 2-0

c.ronaldo1716.02.2008 19:42

Daca ar fi 99 de femei bune bune bune, si una d`aia nasoala rau de tot, iar eu as trage la sort cu care sa fiu, 99,9% as trage`o pe tigancusha(da, sunt SI rasist noapte asta).

 

Din 5 bilete cate am pus azi, pe fiecare mi`a picat cate un meci. smf.. ma las, m`apuc de poker.

steaua_gloria16.02.2008 21:20

Io m-am lasat de pariuri de demult. Bag bani si castig canci. Cel mai mult am castigat 300 000 :laugh:.

micutZu' Deni16.02.2008 23:26

In ultimu timp pierd decat la 1-2 echipe .... si parca imi vine sa imi bag ceva in ele de pariuri !!!! Ca vorba lu roney cu femeile bune , si doar una nasoala :|

IONUTZ-CIPRIAN17.02.2008 06:41

Lasa ca nu esti singurul care pierde pe un meci,asa patesc si eu,ieri am pierdut un bilet pe Liverpool ,si am mai pierdut unul cu Milan!

lucvald-190217.02.2008 08:37

S-a dus primu' bilet .....Juve si Nijmegen pardaf !

**alex**17.02.2008 11:42

Pariati azi pe OM ! :biggrin:

frunji17.02.2008 12:22

De 2 saptamani m-am apucat sa pariez din italia B si acolo vad ca nu sunt surprize la echipele de pe primele locuri ! Si saptamana trecuta si asta am bagat aceleasi echipe Lecce ,Bologna,Chievo si in ambele saptamani au batut! Sper ca si saptamana viitoare sa bata toate 3 steagro

c.ronaldo1719.02.2008 14:44

Azi e zi pentru. cei ce au sange.. :P

 

Roma-Real : peste 3 boabe

Olimpiakos-Chelsea : 2

Liverpool-Inter : 1

Schalke-Porto : ambele echipe dau gol

«134567115»