Eu am avut surpriza sa pierd tocmai pe BAYERN MUNCHEN, au facut saracii egal acasa!!Si sa- dus bulionul meu pe apa sambetei,poate ma scot cu meciurile din CL!!
Eu am avut surpriza sa pierd tocmai pe BAYERN MUNCHEN, au facut saracii egal acasa!!Si sa- dus bulionul meu pe apa sambetei,poate ma scot cu meciurile din CL!!
Oare ce cota are Surdu sa inscrie pe Emirates? ![]()
oare ce cota are Steaua, ca inscrie....
La Bwin: 1 gol - 2.40
2 goluri - 8.50
3 sau mai multe - 41.00
Ca sa revenim in tara, la Astra 1.75, la Stanley 1.85
Oare ce cota are Surdu sa inscrie pe Emirates?![]()
1.01
Ca sa-i pacaleasca pe suporterii lui Tottenham sa puna pe el...
Stai ca verific acum..
LE: Englezii astia sunt beti.. 4.67 cota Surdu ca da gol.
Cea mai mica cota o are Dica 3.00. Culmea e ca Ghionea are cota 12 si Banel 7.67 ![]()
4.67 cota Surdu ca da gol.Cea mai mica cota o are Dica 3.00. Culmea e ca Ghionea are cota 12 si Banel 7.67
e clar!!!!surdu o sa sparga gheatza pe emirates!!!
P.S. Argaseala bea whisky cu gheatza nu??
@c.ronaldo17
https://www.bwin.com/betsnew.aspx?SportID=4
Apoi click in stanga pe grupa H si apoi pe +18 ala din dreptul meciului Arsenal-Steaua
Schalke - Rosenborg -> 2
Olimpiakos - Werder -> X
Chelsea - Valencia -> X
![]()
hmm, nici unu nu iti va iesi ![]()
din pacate nu....
Stai asa sa vad si biletul lui:
a, e cam ca tine... nu cred ca iese nici la el ![]()
MULTA BAFTA la aman2
Marseille - Liverpool == as zice 12
Porto - Beșiktaș 1
Chelsea - Valencia X-pauza
Schalke - Rosenborg 1
Real Madrid - Lazio 1
Olympiacos - Bremen 1 -pauza
Hai cu bulanu` ![]()
V-a iesit ceva, ca nu stiu toate rezultatele.....
marseille-Liverpool 0-4.....M-A SCOS!!!!!
plm ce antrenor dobitoc.....sa-i tii tu pe Nasri,Oruma si Cisse rezerve??????
@Dragoshel
Da, mi`a iesit biletul al doilea
vreo 50 de lei.. ![]()
Rangers-Lyon 2 :steag_steaua_ro:
Arsenal - Steaua = 1
Roma - Manchester United = 2
PSV - Inter = 2
Rengers - Lyon = 2
DOar meciu cu Manchester nu mi-a iesit
(( , cacamasi pe el de antrenor , nu are si el pik de orgoliu ?!?!?!?! Si cand ma gandesc ca aveam castiga de 1 milion ..... , ce imi vine sa imi bag unghia in gat !!! ![]()
@C.Ronaldo , si io care am avut incredere in manchesteru tau .....
Trebuia sa te informezi mai Deni. Manchester a folosit rezervele in partida de aseara.
Azi bagai la PublicBets .... da bagai pe sambata ....
Portsmouth - Tottenham = 2
Fulham - Newcastle = 2
West Ham - Everton = 2
Si mai bagai pe una da nu mai stiu care ![]()
C.Ronaldo , credeam ca totusi , Manchester o bate pe roma cu rezervele ....
LE : uitai sa zic ... am castig de 80 si ceva de miii ![]()
Portsmouth - Tottenham = 2
West Ham - Everton = 2
Te duci ![]()
... la primu` e 1, la al doilea X ![]()
LE : uitai sa zic ... am castig de 80 si ceva de miii![]()
Da` cat ai pariat bai Denii, restul de la paine?
Denii, te primesc aia in agentia de pariuri ?
))
Da` cat ai pariat bai Denii, restul de la paine?
De fapt vroiam sa zic 80 de RON , de fapt am castigu de 84 ron .... si pe asta de azi (bagai tot pe sambata ) , am 35 ron . Si bagai pe Stutgard , PSG , Lyon , Espanyol . Si bag mereu 2 RON ......
@Nino , normal ca ma lasa , de ce nu ?? ![]()
Deni pariurile nu's pentru minori :biggrin:
Stiu .....
Belenense - Benfica = 2 ... uitasem de asta
imi aminti c.Ronaldo de el . Vezi ca si c.Ronaldo e minor ![]()