FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12345115»
IONUTZ-CIPRIAN10.12.2007 15:23

Eu am avut surpriza sa pierd tocmai pe BAYERN MUNCHEN, au facut saracii egal acasa!!Si sa- dus bulionul meu pe apa sambetei,poate ma scot cu meciurile din CL!!

c.ronaldo1710.12.2007 15:32

Oare ce cota are Surdu sa inscrie pe Emirates? :blush:

Dragoshel10.12.2007 18:31

oare ce cota are Steaua, ca inscrie....

**alex**10.12.2007 18:57

La Bwin: 1 gol - 2.40

2 goluri - 8.50

3 sau mai multe - 41.00

 

Ca sa revenim in tara, la Astra 1.75, la Stanley 1.85

_yang10.12.2007 19:21
Oare ce cota are Surdu sa inscrie pe Emirates? :blush:

 

 

1.01 :wacko: Ca sa-i pacaleasca pe suporterii lui Tottenham sa puna pe el...

**alex**10.12.2007 19:27

Stai ca verific acum..

 

LE: Englezii astia sunt beti.. 4.67 cota Surdu ca da gol.

Cea mai mica cota o are Dica 3.00. Culmea e ca Ghionea are cota 12 si Banel 7.67 :))

yo_marius10.12.2007 19:37
4.67 cota Surdu ca da gol.

Cea mai mica cota o are Dica 3.00. Culmea e ca Ghionea are cota 12 si Banel 7.67 :))

 

e clar!!!!surdu o sa sparga gheatza pe emirates!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Argaseala bea whisky cu gheatza nu??

**alex**10.12.2007 19:37

@c.ronaldo17

 

https://www.bwin.com/betsnew.aspx?SportID=4

 

Apoi click in stanga pe grupa H si apoi pe +18 ala din dreptul meciului Arsenal-Steaua

Khalid10.12.2007 20:28

Schalke - Rosenborg -> 2

Olimpiakos - Werder -> X

Chelsea - Valencia -> X

 

:rolleyes:

Dragoshel11.12.2007 13:53

hmm, nici unu nu iti va iesi :)

Dragoshel11.12.2007 14:02

:)) din pacate nu....

 

 

Stai asa sa vad si biletul lui:

 

a, e cam ca tine... nu cred ca iese nici la el :)

 

 

MULTA BAFTA la aman2

stelistu_611.12.2007 17:27

Marseille - Liverpool == as zice 12

Porto - Beșiktaș 1

Chelsea - Valencia X-pauza

Schalke - Rosenborg 1

Real Madrid - Lazio 1

Olympiacos - Bremen 1 -pauza

 

Hai cu bulanu` :D

Dragoshel12.12.2007 11:23

V-a iesit ceva, ca nu stiu toate rezultatele.....

yo_marius12.12.2007 12:49

marseille-Liverpool 0-4.....M-A SCOS!!!!!

 

plm ce antrenor dobitoc.....sa-i tii tu pe Nasri,Oruma si Cisse rezerve??????

c.ronaldo1712.12.2007 12:57

@Dragoshel

 

Da, mi`a iesit biletul al doilea :D vreo 50 de lei.. :)

frunji12.12.2007 18:07

Rangers-Lyon 2 :steag_steaua_ro:

-=Danny=-13.12.2007 09:41

Arsenal - Steaua = 1

 

Roma - Manchester United = 2

 

PSV - Inter = 2

 

Rengers - Lyon = 2

 

 

DOar meciu cu Manchester nu mi-a iesit :((( , cacamasi pe el de antrenor , nu are si el pik de orgoliu ?!?!?!?! Si cand ma gandesc ca aveam castiga de 1 milion ..... , ce imi vine sa imi bag unghia in gat !!! :angry:

 

@C.Ronaldo , si io care am avut incredere in manchesteru tau .....

**alex**13.12.2007 13:20

Trebuia sa te informezi mai Deni. Manchester a folosit rezervele in partida de aseara.

-=Danny=-13.12.2007 20:48

Azi bagai la PublicBets .... da bagai pe sambata ....

 

Portsmouth - Tottenham = 2

 

Fulham - Newcastle = 2

 

West Ham - Everton = 2

 

Si mai bagai pe una da nu mai stiu care :|

 

C.Ronaldo , credeam ca totusi , Manchester o bate pe roma cu rezervele ....

 

LE : uitai sa zic ... am castig de 80 si ceva de miii :D

stelistu_614.12.2007 12:35

Portsmouth - Tottenham = 2

West Ham - Everton = 2

 

Te duci :D:P ... la primu` e 1, la al doilea X :D

c.ronaldo1714.12.2007 15:35
LE : uitai sa zic ... am castig de 80 si ceva de miii :D

 

Da` cat ai pariat bai Denii, restul de la paine?

El Nino_914.12.2007 15:56

Denii, te primesc aia in agentia de pariuri ? :))))

-=Danny=-14.12.2007 17:44
Da` cat ai pariat bai Denii, restul de la paine?

 

De fapt vroiam sa zic 80 de RON , de fapt am castigu de 84 ron .... si pe asta de azi (bagai tot pe sambata ) , am 35 ron . Si bagai pe Stutgard , PSG , Lyon , Espanyol . Si bag mereu 2 RON ......

 

@Nino , normal ca ma lasa , de ce nu ?? :blink:

El Nino_914.12.2007 19:24

Deni pariurile nu's pentru minori :biggrin:

-=Danny=-14.12.2007 19:41

Stiu .....

Belenense - Benfica = 2 ... uitasem de asta :P imi aminti c.Ronaldo de el . Vezi ca si c.Ronaldo e minor :P

«12345115»