Bleah.. n`am mai castigat de muult timp..
Farul - Buzau tg 0-2
Dinamo - Piatra Neamt 1
Hai cu blatu` si biletu`!!!
LE: Bleah.. sunt bun! Miza: 30 RON, castig 56 RON!
Bleah.. n`am mai castigat de muult timp..
Farul - Buzau tg 0-2
Dinamo - Piatra Neamt 1
Hai cu blatu` si biletu`!!!
LE: Bleah.. sunt bun! Miza: 30 RON, castig 56 RON!
Ma bag si eu in seama pe aici :laugh:
Sat 08-02-23 20:00 Lyon - Metz handicap Fra. Ligue1 1 (-1.0) 1.75
Sat 08-02-23 21:15 Porto - Paços Ferreira handicap Por. Primeira Liga 1 (-1.0) 1.50
Sun 08-02-24 20:55 Bordeaux - Lille Fra. Ligue1 1 1.70
Sat 08-02-23 18:15 Newcastle - Manchester United Eng. Premier League 2 1.50
Sun 08-02-24 19:30 Poli Iasi - Steaua Bucharest Rom. Divizie A 2 1.60
Precizez ca e ft riscant biletul, cota 10.71 :wink:
Man.Utd - Lyon 45/90 1-X
Milan - Arsenal 45/90 1-1
Sevilla - Fenerbache 45/90 X-X
Man.Utd - Lyon 45/90 1-XMilan - Arsenal 45/90 1-1
Sevilla - Fenerbache 45/90 X-X
ai o cota fabuloasa...cred.....
)))))
totusi bafta !
PS. eu nu pariez niciodata in CL !
Da, in mare parte se trage de la meciul lui Man.Utd, cota 20.00.
Cota finala este: 612.25 ![]()
Nu joc nici eu foarte mult in Champions League. Am pus azi mai mult pe Liga a 2a din Anglia.
PS: Totusi, cele mai mari castiguri pentru mine se trag din UCL ![]()
Bai ce ziceti INTER-LIVERPOL 1X\X2 cota 2.69,daca imi iese meciul asta o sa i-au 28 de mil,mi-au iesit restul de meciuri din CL si il mai am pe asta!Am pus o suta de mii!Ce ziceti am ceva sanse ??
Ce inseamna 1x/x2? 1x pauza/x2 final?
Da asta inseamna!
Greu. Inter probabil se va avanta in atac inca din prima repriza..
Bafta multa!
@ionut
Si eu ma gandesc ca Inter-Liverpool ar putea semana cu Real-Roma, cormoranii fiind italieni. ![]()
Sa fie!Asa am avut si REAL cu ROMA si ala mi-a iesit!
Bah, ti-a iesit biletu'!!! SMF!! bravo!!!
Daaaaa a iesit sunt fericitul posesor al uni card alimentat de astazi cu inca 2800 lei noi,sper ca si in seara asta sa dau tunul!
Ne dai detalii despre "tunul" din aceasta seara? ![]()
E cu incarcatura de Cupa UEFA,cu o capsa pirotehnica de 10 lei noi,daca explodeaza lasa o gaura de 1800 lei noi!!Am pus tot asa pauza/final,unele cu simple altele cu duble!
Bravo Ionut!
![]()
Bravo Ionutz ![]()
Bravo Ionut!
Bafta si in seara`asta.
Am pierdut pe Bayer,din cate vad,la pauza!Naspa!Mai am 2 bilete sper sa imi scot banii din ele,astea inca sunt in carti,sper sa nu am surprize!Mersi pentru felicitari!
E riscant de pariat azi. Sunt meciuri foarte echilibrate, care pe care..
In ultima perioada am inceput sa ma bag pe Liga a doua din Anglia. Surprize putine, cote bune , goluri multe.. aseara mi`a picat pe un meci (Charlton, X) 2 milioane (pariasem banii de paine) + un bilet la fel, dar ma lasat Lille (x final).
Te inteleg,acum 2-3 sapt din UEFA,am bagat tot 10 lei noi,aveam castig 14 mil,si din toate meciurile mi-au facut unii egal,HAMBURG,nu mai stiu cu cine au egalat aia in ultimele minute,mi-am bagat unghia in gat rau de tot!Dar asta e placerea sa risti si sa joci ca daca nu o faci nu castigi!
E riscant de pariat azi. Sunt meciuri foarte echilibrate, care pe care..In ultima perioada am inceput sa ma bag pe Liga a doua din Anglia. Surprize putine, cote bune , goluri multe.. aseara mi`a picat pe un meci (Charlton, X) 2 milioane (pariasem banii de paine) + un bilet la fel, dar ma lasat Lille (x final).
WTF ?
Eu weekendu` trecut am pariat pe aia, iar cand am vazut rezultate parca erau blaturi ![]()
BIletul Saptamanii ![]()
Num Cod Tip Cota Meci Ora
--------------------------------------------------------------------------------
1. 3789 1X 1.12 Bordeaux - Nancy 29.03.2008 18:10
2. 2308 2 2.00 Vaslui - Steaua B. 30.03.2008 16:00
3. 3749 1 1.25 Werder B. - Duisburg 29.03.2008 16:30
4. 3739 X2 1.37 Karlsruher - Schalke 04 29.03.2008 16:30
5. 3709 X2 1.11 Nurnberg - Bayern M. 29.03.2008 16:30
6. 2778 1 1.35 Brescia - Spezia 29.03.2008 17:00
7. 3689 1 1.80 Liverpool - Everton 30.03.2008 18:00
--------------------------------------------------------------------------------
Curs final 10.35
Miza 4.35 RON
Miza+TS+CC 5.00 RON
Câstig 44.99 RON
Incercati sume medii azi pe 1 solist si x la Nurnberg - Bayern.Cred ca e posibil sa fie o paine buna de mancat acolo.Ar mai fi Inter la Lazio,Si Barcelona la Betis.
Eu am mers pe Rapid-Ceahlaul 1, Man.utd-A.Villa 1, Chelsea-Boro 1, Liverpool-Everton 1 si Milan-Atalanta 1.
In total iese o cota de 5.
Io am bagat doua bilete pe meciurile internationale , da am pierdut ca bou decat un singur meci .... GRECIA , pe ambele bilete , unu era de 3 mil 600 , si unu era de 400 de mii ![]()