FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«145678115»
c.ronaldo1722.02.2008 17:30

Bleah.. n`am mai castigat de muult timp..

 

Farul - Buzau tg 0-2

Dinamo - Piatra Neamt 1

 

Hai cu blatu` si biletu`!!!

 

LE: Bleah.. sunt bun! Miza: 30 RON, castig 56 RON!

Joga Bonito23.02.2008 12:06

Ma bag si eu in seama pe aici :laugh:

 

Sat 08-02-23 20:00 Lyon - Metz handicap Fra. Ligue1 1 (-1.0) 1.75

Sat 08-02-23 21:15 Porto - Paços Ferreira handicap Por. Primeira Liga 1 (-1.0) 1.50

Sun 08-02-24 20:55 Bordeaux - Lille Fra. Ligue1 1 1.70

Sat 08-02-23 18:15 Newcastle - Manchester United Eng. Premier League 2 1.50

Sun 08-02-24 19:30 Poli Iasi - Steaua Bucharest Rom. Divizie A 2 1.60

 

Precizez ca e ft riscant biletul, cota 10.71 :wink:

c.ronaldo1704.03.2008 12:54

Man.Utd - Lyon 45/90 1-X

Milan - Arsenal 45/90 1-1

Sevilla - Fenerbache 45/90 X-X

lucvald-190204.03.2008 13:04
Man.Utd - Lyon 45/90 1-X

Milan - Arsenal 45/90 1-1

Sevilla - Fenerbache 45/90 X-X

 

 

ai o cota fabuloasa...cred.....:)))))))

totusi bafta !

 

PS. eu nu pariez niciodata in CL !

c.ronaldo1704.03.2008 13:09

Da, in mare parte se trage de la meciul lui Man.Utd, cota 20.00.

Cota finala este: 612.25 :thumbsup:

 

Nu joc nici eu foarte mult in Champions League. Am pus azi mai mult pe Liga a 2a din Anglia.

 

PS: Totusi, cele mai mari castiguri pentru mine se trag din UCL :thumbup:

IONUTZ-CIPRIAN10.03.2008 15:42

Bai ce ziceti INTER-LIVERPOL 1X\X2 cota 2.69,daca imi iese meciul asta o sa i-au 28 de mil,mi-au iesit restul de meciuri din CL si il mai am pe asta!Am pus o suta de mii!Ce ziceti am ceva sanse ??

c.ronaldo1710.03.2008 15:44

Ce inseamna 1x/x2? 1x pauza/x2 final?

IONUTZ-CIPRIAN10.03.2008 15:51

Da asta inseamna!

c.ronaldo1710.03.2008 16:05

Greu. Inter probabil se va avanta in atac inca din prima repriza..

Bafta multa!

 

@ionut

 

Si eu ma gandesc ca Inter-Liverpool ar putea semana cu Real-Roma, cormoranii fiind italieni. :)

IONUTZ-CIPRIAN10.03.2008 16:23

Sa fie!Asa am avut si REAL cu ROMA si ala mi-a iesit!

yo_marius11.03.2008 21:44

Bah, ti-a iesit biletu'!!! SMF!! bravo!!!

IONUTZ-CIPRIAN12.03.2008 16:35

Daaaaa a iesit sunt fericitul posesor al uni card alimentat de astazi cu inca 2800 lei noi,sper ca si in seara asta sa dau tunul!

stelistu_612.03.2008 17:21

Ne dai detalii despre "tunul" din aceasta seara? :D

IONUTZ-CIPRIAN12.03.2008 17:26

E cu incarcatura de Cupa UEFA,cu o capsa pirotehnica de 10 lei noi,daca explodeaza lasa o gaura de 1800 lei noi!!Am pus tot asa pauza/final,unele cu simple altele cu duble!

Joga Bonito12.03.2008 17:39

Bravo Ionut!

 

:hooray:

frunji12.03.2008 17:44

Bravo Ionutz fular-campionii

c.ronaldo1712.03.2008 18:25

Bravo Ionut!

Bafta si in seara`asta.

IONUTZ-CIPRIAN12.03.2008 18:32

Am pierdut pe Bayer,din cate vad,la pauza!Naspa!Mai am 2 bilete sper sa imi scot banii din ele,astea inca sunt in carti,sper sa nu am surprize!Mersi pentru felicitari!

c.ronaldo1712.03.2008 18:38

E riscant de pariat azi. Sunt meciuri foarte echilibrate, care pe care..

In ultima perioada am inceput sa ma bag pe Liga a doua din Anglia. Surprize putine, cote bune , goluri multe.. aseara mi`a picat pe un meci (Charlton, X) 2 milioane (pariasem banii de paine) + un bilet la fel, dar ma lasat Lille (x final).

IONUTZ-CIPRIAN12.03.2008 18:49

Te inteleg,acum 2-3 sapt din UEFA,am bagat tot 10 lei noi,aveam castig 14 mil,si din toate meciurile mi-au facut unii egal,HAMBURG,nu mai stiu cu cine au egalat aia in ultimele minute,mi-am bagat unghia in gat rau de tot!Dar asta e placerea sa risti si sa joci ca daca nu o faci nu castigi!

stelistu_612.03.2008 19:33
E riscant de pariat azi. Sunt meciuri foarte echilibrate, care pe care..

In ultima perioada am inceput sa ma bag pe Liga a doua din Anglia. Surprize putine, cote bune , goluri multe.. aseara mi`a picat pe un meci (Charlton, X) 2 milioane (pariasem banii de paine) + un bilet la fel, dar ma lasat Lille (x final).

 

WTF ?

Eu weekendu` trecut am pariat pe aia, iar cand am vazut rezultate parca erau blaturi :|

frunji29.03.2008 08:22

BIletul Saptamanii :steag_sah_mic:

 

Num Cod Tip Cota Meci Ora

 

--------------------------------------------------------------------------------

1. 3789 1X 1.12 Bordeaux - Nancy 29.03.2008 18:10

2. 2308 2 2.00 Vaslui - Steaua B. 30.03.2008 16:00

3. 3749 1 1.25 Werder B. - Duisburg 29.03.2008 16:30

4. 3739 X2 1.37 Karlsruher - Schalke 04 29.03.2008 16:30

5. 3709 X2 1.11 Nurnberg - Bayern M. 29.03.2008 16:30

6. 2778 1 1.35 Brescia - Spezia 29.03.2008 17:00

7. 3689 1 1.80 Liverpool - Everton 30.03.2008 18:00

 

--------------------------------------------------------------------------------

Curs final 10.35

Miza 4.35 RON

Miza+TS+CC 5.00 RON

Câstig 44.99 RON

CNCT29.03.2008 09:22

Incercati sume medii azi pe 1 solist si x la Nurnberg - Bayern.Cred ca e posibil sa fie o paine buna de mancat acolo.Ar mai fi Inter la Lazio,Si Barcelona la Betis.

c.ronaldo1729.03.2008 09:31

Eu am mers pe Rapid-Ceahlaul 1, Man.utd-A.Villa 1, Chelsea-Boro 1, Liverpool-Everton 1 si Milan-Atalanta 1.

 

In total iese o cota de 5.

micutZu' Deni31.03.2008 20:31

Io am bagat doua bilete pe meciurile internationale , da am pierdut ca bou decat un singur meci .... GRECIA , pe ambele bilete , unu era de 3 mil 600 , si unu era de 400 de mii :(

«145678115»