Pentru azi propun la meciul Romania-Franta un X pauza ![]()
Pentru azi propun la meciul Romania-Franta un X pauza ![]()
cine imi poate spune si mie cum se pariaza?
vreau sa incerc si nu stiu...
Un super bilet pt acest minunat week-end ![]()
Steaua-Timisoara 1
Birmigham-charton 1
Shleborne-Limerick 1
Marseille-Lorient 1
Livorno-Treviso 1
@razvanstelist2007
Documenteazate si tu de pe niste site-uri ca sunt multe de acest gen...sau dute la o agentie de pariuri si roaga pe cineva sa-ti explice ca nu e greu!
BAFTA!
Biletul de sfarsit de an care va ajuta de revelion ![]()
Arsenal-Portsmouth 1 1,40
Fulham-Chelsea 2 1,60
Newcastle-Liverpool X2 1,20
cota finala:2,68
Bafta !
Biletul de sfarsit de an care va ajuta de revelionArsenal-Portsmouth 1 1,40
Fulham-Chelsea 2 1,60
Newcastle-Liverpool X2 1,20
cota finala:2,68
Bafta !
Nu stiu daca Arsenal mai poate bate pe cineva acum...
se pare ca Chelsea nu bate .. 1-0 pentru fulham la pauza
Vai de capul lor...As vrea ca Liverpool sa castige campionatu ! ![]()
1. 4279 1 2.05 Nadal R. - Federer R.
2. 4387 2 2.15 Croatia - Franta
3. 4036 1 1.30 Besiktas - Antalya
4. 4024 1 1.35 Fenerbahce - Gaziantep
5. 2958 1 1.40 Lyon - St.Etienne
6. 3547 1 1.55 Atl.Madrid - Valladolid
7. 3048 1 1.35 Werder B. - Bielefeld
8. 3507 2 1.65 Reggina - Roma AS
9. 3497 1 1.20 Inter M. - Torino
Curs final 44.87
Miza 5.00 RON
Miza+TS+CC 5.75 RON
Câștig 224.34 RON
Pe Lyon am pierdut si eu ![]()
Un super bilet pt frumoasa zi de azi ![]()
Aston Villa -Doncaster 1 FA Cup
Everton-Liverpool X2 FA Cup
Juventus-Napoli 1 DNB ( I caz de egal imi dau cota 1 ) Cupa Italiei
cota finala 2,30 (parca) bet365 ![]()
Bafta !
Un super bilet pt frumoasa zi de aziAston Villa -Doncaster 1 FA Cup
Everton-Liverpool X2 FA Cup
Juventus-Napoli 1 DNB ( I caz de egal imi dau cota 1 ) Cupa Italiei
cota finala 2,30 (parca) bet365
Bafta !
Bilet castigator ,dar cu o cota mai mica (in loc de 2,30 ea a fost 1,80)
BAFTA celor l-au jucat!
Aalborg - Dep.La Coruna - X2 - 1.34
Sampdoria - Metalist H. - 1 - 1.67
P.S.G. - Wolfsburg - 1X - 1.32
Nijmegen - Hamburg - X2 - 1.29
Bordeaux - Galatasaray - 1X - 1.23
Werder B. - Milan AC - X2 - 1.39
Aston V. - CSKA Moscova - 1X - 1.24
Olympiakos - St.Etienne - 1 - 1.65
Zenit St.P. - VFB Stuttgart - 1X - 1.26
Dinamo Kiev - Valencia - 1X - 1.42
Acuma sa gasit si ST Etienne sa castige un meci
... si p terenul lu' Olimpyakos ![]()
![]()
Bordeaux - Galatasaray - 1
Werder B. - Milan AC - 2 -
Aston V. - CSKA Moscova - 1
Zenit St.P. - VFB Stuttgart - 1
Dinamo Kiev - Valencia - x2 -
ce bilet aveam si yo ...castig de 114 lei X(X(X( a trebuit aston villa sa faca egal X(X(X(X(
p terenul lu' Olimpyakos
Ia gandeste-te cine a mai castigat sezonul asta pe terenul lor si ai sa vezi ca nu e o surpriza chiar asa de mare.
Bordeaux - Galatasaray - 1Werder B. - Milan AC - 2 -
Aston V. - CSKA Moscova - 1
Zenit St.P. - VFB Stuttgart - 1
Dinamo Kiev - Valencia - x2 -
ce bilet aveam si yo ...castig de 114 lei X(X(X( a trebuit aston villa sa faca egal X(X(X(X(
Si Bordeaux, si Milan au facut egal. ![]()
Manchester UTD - Blackburn - 1 - 1.26
Arsenal - Sunderland - 1 - 1.40
Roma - Siena - 1 - 1.60
Palermo - Juventus - X2 - 1.32
Bologna - Inter - X2 - 1.14
Barcelona - Espanyol - 1 - 1.22
Real Madrid - Betis - 1 - 1.50
Villarreal - Gijon - 1 - 1.60
Stuttgart - Hoffenheim - 1X - 1.27
Cottbus - Werder - X2 - 1.17
Panathinaikos - Panionios - 1 - 1.33
Villa-Chelsea x2
Utd-Blackburn 1
Bologna-Inter 2
Villareal-Gijon 1
Oltchim-Gyor 1
Arsenal-Sunderland 1
Bayern-Koln 1
Palermo-Juve x2
Real-Betis 1
Nalbandian-Ferrero 1
Cottbus - Werder - X2 - 1.17
Rau de tot a ajuns Werder... nici macar un egal cu Cottbus... ![]()
Nu mai bagati mai mult de 3 meciuri pe bilet...
Nu mai bagati mai mult de 3 meciuri pe bilet...
Pai daca pui 3 meciuri pe bilet... trebuie sa pui automat si o miza mai mare... la 3 meciuri mai putin de 10 RON nu se merita... ![]()
Pai daca pui 3 meciuri pe bilet... trebuie sa pui automat si o miza mai mare... la 3 meciuri mai putin de 10 RON nu se merita...![]()
Iti faci si tu un bilet cu cota de 3 ..din 3 meciuri..si pui 30-40 de ron
..
Eu o sa incep sa fac numai bilete cu cote de 2 (pun 3 meciuri ) in special la peste 1,5 goluri(cote cuprinse cam intre 1,25-1-40)..joc in special la Gamebookers(cand bag la peste 1,5 goluri pt ca sunt cote mai mari ca la bet365)
![]()
BAFTA!
Iti faci si tu un bilet cu cota de 3 ..din 3 meciuri..si pui 30-40 de ron..
Eu o sa incep sa fac numai bilete cu cote de 2 (pun 3 meciuri ) in special la peste 1,5 goluri(cote cuprinse cam intre 1,25-1-40)..joc in special la Gamebookers(cand bag la peste 1,5 goluri pt ca sunt cote mai mari ca la bet365)
BAFTA!
Hai ca iti iese tie... ![]()
Chelsea - Wigan - 1 - 1.33
Juventus - Napoli - 1 - 1.60
Espanyol - Real - Madrid - 2 - 1.80
Porto - Sporting - 1 - 1.80
Moeskroen - Anderlecht - 2 - 1.55
Club Brugge - Roeselare - Mai mult de 2.5 goluri - 1.60
in Bucuresti sunt agentii bwin ?eu nu am vazut...dintre astra si stanley care au cote mai bune ?