FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1678910115»
frunji11.10.2008 10:19

Pentru azi propun la meciul Romania-Franta un X pauza fular-campionii

razvan_stelist200714.10.2008 18:18

cine imi poate spune si mie cum se pariaza?

vreau sa incerc si nu stiu...

frunji15.11.2008 12:14

Un super bilet pt acest minunat week-end :steag_sah_mic:

Steaua-Timisoara 1

Birmigham-charton 1

Shleborne-Limerick 1

Marseille-Lorient 1

Livorno-Treviso 1

 

 

@razvanstelist2007

Documenteazate si tu de pe niste site-uri ca sunt multe de acest gen...sau dute la o agentie de pariuri si roaga pe cineva sa-ti explice ca nu e greu!

BAFTA!

frunji27.12.2008 23:15

Biletul de sfarsit de an care va ajuta de revelion :thumbsup:

Arsenal-Portsmouth 1 1,40

Fulham-Chelsea 2 1,60

Newcastle-Liverpool X2 1,20

 

cota finala:2,68

Bafta !

redondo27.12.2008 23:41
Biletul de sfarsit de an care va ajuta de revelion :thumbsup:

Arsenal-Portsmouth 1 1,40

Fulham-Chelsea 2 1,60

Newcastle-Liverpool X2 1,20

 

cota finala:2,68

Bafta !

Nu stiu daca Arsenal mai poate bate pe cineva acum...

steaua_gloria28.12.2008 15:18

se pare ca Chelsea nu bate .. 1-0 pentru fulham la pauza

frunji28.12.2008 16:53

Vai de capul lor...As vrea ca Liverpool sa castige campionatu ! :cursing:

f234567k31.01.2009 13:57

1. 4279 1 2.05 Nadal R. - Federer R.

2. 4387 2 2.15 Croatia - Franta

3. 4036 1 1.30 Besiktas - Antalya

4. 4024 1 1.35 Fenerbahce - Gaziantep

5. 2958 1 1.40 Lyon - St.Etienne

6. 3547 1 1.55 Atl.Madrid - Valladolid

7. 3048 1 1.35 Werder B. - Bielefeld

8. 3507 2 1.65 Reggina - Roma AS

9. 3497 1 1.20 Inter M. - Torino

 

Curs final 44.87

Miza 5.00 RON

Miza+TS+CC 5.75 RON

Câștig 224.34 RON

 

frunji02.02.2009 17:45

Pe Lyon am pierdut si eu :chair:

frunji04.02.2009 10:13

Un super bilet pt frumoasa zi de azi :thumbsup:

Aston Villa -Doncaster 1 FA Cup

Everton-Liverpool X2 FA Cup

Juventus-Napoli 1 DNB ( I caz de egal imi dau cota 1 ) Cupa Italiei

cota finala 2,30 (parca) bet365 fular-campionii

Bafta !

frunji05.02.2009 09:57
Un super bilet pt frumoasa zi de azi :thumbsup:

Aston Villa -Doncaster 1 FA Cup

Everton-Liverpool X2 FA Cup

Juventus-Napoli 1 DNB ( I caz de egal imi dau cota 1 ) Cupa Italiei

cota finala 2,30 (parca) bet365 fular-campionii

Bafta !

Bilet castigator ,dar cu o cota mai mica (in loc de 2,30 ea a fost 1,80)

BAFTA celor l-au jucat!

Daniel-Ionut18.02.2009 13:57

Aalborg - Dep.La Coruna - X2 - 1.34

Sampdoria - Metalist H. - 1 - 1.67

P.S.G. - Wolfsburg - 1X - 1.32

Nijmegen - Hamburg - X2 - 1.29

Bordeaux - Galatasaray - 1X - 1.23

Werder B. - Milan AC - X2 - 1.39

Aston V. - CSKA Moscova - 1X - 1.24

Olympiakos - St.Etienne - 1 - 1.65

Zenit St.P. - VFB Stuttgart - 1X - 1.26

Dinamo Kiev - Valencia - 1X - 1.42

Daniel-Ionut18.02.2009 19:37

Acuma sa gasit si ST Etienne sa castige un meci :cursing: ... si p terenul lu' Olimpyakos :cursing:

:ce_oameni:

Dragutzul_stelistul18.02.2009 21:14

Bordeaux - Galatasaray - 1

Werder B. - Milan AC - 2 -

Aston V. - CSKA Moscova - 1

Zenit St.P. - VFB Stuttgart - 1

Dinamo Kiev - Valencia - x2 -

 

ce bilet aveam si yo ...castig de 114 lei X(X(X( a trebuit aston villa sa faca egal X(X(X(X(

f234567k18.02.2009 21:25
p terenul lu' Olimpyakos

:ce_oameni:

Ia gandeste-te cine a mai castigat sezonul asta pe terenul lor si ai sa vezi ca nu e o surpriza chiar asa de mare.

c.ronaldo1719.02.2009 13:39
Bordeaux - Galatasaray - 1

Werder B. - Milan AC - 2 -

Aston V. - CSKA Moscova - 1

Zenit St.P. - VFB Stuttgart - 1

Dinamo Kiev - Valencia - x2 -

 

ce bilet aveam si yo ...castig de 114 lei X(X(X( a trebuit aston villa sa faca egal X(X(X(X(

 

Si Bordeaux, si Milan au facut egal. :)

Daniel-Ionut21.02.2009 12:49

Manchester UTD - Blackburn - 1 - 1.26

Arsenal - Sunderland - 1 - 1.40

Roma - Siena - 1 - 1.60

Palermo - Juventus - X2 - 1.32

Bologna - Inter - X2 - 1.14

Barcelona - Espanyol - 1 - 1.22

Real Madrid - Betis - 1 - 1.50

Villarreal - Gijon - 1 - 1.60

Stuttgart - Hoffenheim - 1X - 1.27

Cottbus - Werder - X2 - 1.17

Panathinaikos - Panionios - 1 - 1.33

f234567k21.02.2009 13:47

Villa-Chelsea x2

Utd-Blackburn 1

Bologna-Inter 2

Villareal-Gijon 1

Oltchim-Gyor 1

Arsenal-Sunderland 1

Bayern-Koln 1

Palermo-Juve x2

Real-Betis 1

Nalbandian-Ferrero 1

Daniel-Ionut21.02.2009 17:01
Cottbus - Werder - X2 - 1.17

 

Rau de tot a ajuns Werder... nici macar un egal cu Cottbus... :cursing:

frunji21.02.2009 18:51

Nu mai bagati mai mult de 3 meciuri pe bilet...

 

Daniel-Ionut21.02.2009 19:11
Nu mai bagati mai mult de 3 meciuri pe bilet...

 

Pai daca pui 3 meciuri pe bilet... trebuie sa pui automat si o miza mai mare... la 3 meciuri mai putin de 10 RON nu se merita... :P

frunji21.02.2009 19:36
Pai daca pui 3 meciuri pe bilet... trebuie sa pui automat si o miza mai mare... la 3 meciuri mai putin de 10 RON nu se merita... :P

Iti faci si tu un bilet cu cota de 3 ..din 3 meciuri..si pui 30-40 de ron :)..

Eu o sa incep sa fac numai bilete cu cote de 2 (pun 3 meciuri ) in special la peste 1,5 goluri(cote cuprinse cam intre 1,25-1-40)..joc in special la Gamebookers(cand bag la peste 1,5 goluri pt ca sunt cote mai mari ca la bet365)

:)

BAFTA!

Daniel-Ionut22.02.2009 10:38
Iti faci si tu un bilet cu cota de 3 ..din 3 meciuri..si pui 30-40 de ron :) ..

Eu o sa incep sa fac numai bilete cu cote de 2 (pun 3 meciuri ) in special la peste 1,5 goluri(cote cuprinse cam intre 1,25-1-40)..joc in special la Gamebookers(cand bag la peste 1,5 goluri pt ca sunt cote mai mari ca la bet365)

:)

BAFTA!

 

Hai ca iti iese tie... :rolleyes:

Daniel-Ionut28.02.2009 19:24

Chelsea - Wigan - 1 - 1.33

Juventus - Napoli - 1 - 1.60

Espanyol - Real - Madrid - 2 - 1.80

Porto - Sporting - 1 - 1.80

Moeskroen - Anderlecht - 2 - 1.55

Club Brugge - Roeselare - Mai mult de 2.5 goluri - 1.60

razvan2828.02.2009 19:53

in Bucuresti sunt agentii bwin ?eu nu am vazut...dintre astra si stanley care au cote mai bune ?

«1678910115»