FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«189101112115»
Ronnie02.08.2009 07:47

In Olanda e bine sa joci de la 3-4 goluri in sus.

razvan2802.08.2009 12:08

In Olanda si-a luat bataie Alkmaar si eu am pus pe ei :wall: Nu e prea sigur sa bagi Olanda , Belgia sau Franta.Sunt campionate in care deseori se intampla surprize.Toata baza e sa pariati pe Inter ca orice ar fi castiga , fie ca joaca bine sau rau :))

Daniel-Ionut02.08.2009 17:30

:chair::spank::wall:

Astra - Pandurii 0-1

Mai am doar p Steaua pe un bilet... care o sa imi iasa :naughty:

ady_ultras02.08.2009 19:45

bingo :)

gio_stgloria02.08.2009 20:16

am pierdut , 5 meciuri pe bilet , mi-au iesit doar 3 .

 

Basel- Luzern 1-1 -pronosticul meu 1 , au egalat aia de la luzern in 86.

Dundee- Newcastle 1-1 , pronostic 2 , a egalat dundee in 86 din penalty.

 

Na ghinion! :cursing:

Daniel-Ionut03.08.2009 07:00
:chair::spank::wall:

Astra - Pandurii 0-1

Mai am doar p Steaua pe un bilet... care o sa imi iasa :naughty:

 

S-a strigat BINGO! :thumbup:

_yang03.08.2009 09:29

felicitari... zi-ne si noua cat ai luat si meciurile pe care le-ai jucat

Daniel-Ionut03.08.2009 09:44
felicitari... zi-ne si noua cat ai luat si meciurile pe care le-ai jucat

 

eee... 650.000, 5 meciuri, 3 lei pariati :D

Inter - Otelul 2

Unirea - Brasov 2

Fimisoara - Bistrita 1

Ceahlaul - Steaua 2

Astra - Pandurii X,2

frunji03.08.2009 09:53
1. 2472 2 1.45 Ceahlaul - Steaua B. 02.08.2009 20:45

2. 4413 1 1.40 Ujpest - Kecskemeti 02.08.2009 18:30

3. 5566 1 1.52 Arsenal - Gl.Rangers 02.08.2009 18:15

4. 5574 1 1.35 Reggiana - Sansepolcro Calcio 02.08.2009 22:00

5. 5559 1 1.27 Arezzo - Castellarano 02.08.2009 22:00

 

--------------------------------------------------------------------------------

Curs final 5.29

Miza 19.05 RON

Miza+CC 20.00 RON

Câștig 100.77 RON

Merge???ultimile 2 meciuri sunt din cupa Italiei :) iar cel cu arsenal e finala competitiei gazduita de arsenal :)

Bilet castigator!! Ma mancat undeva sa mai iau si pe Basel.... :chair:

gio_stgloria03.08.2009 12:49

ia sa mai pui niste bilete aici , ca vad ca te pricepi

frunji04.08.2009 08:53
ia sa mai pui niste bilete aici , ca vad ca te pricepi

M-am inervat...pana nu incep capionatele tari din toata lumea nu mai bag...

De data asta mi-a iesit :)

BAFTA!

gio_stgloria06.08.2009 10:54

care baga azi ?

mircea_1006.08.2009 11:47

am bagat eu ieri un bilet ca nu aveam de lucru...da am sanse minime sa-mi iasa(am pus multe meciuri):

 

Levski Sofia - FK Baku - 1 - 1,35

Olympiakos - Slovan Bratislava - 1 - 1,50

Cherno More Varna - PSV - X2 - 1,16

Honved - Fenerbahce - X2 - 1,13

Hajduk Split - MSK Zilina - 1 - 1,60

Steaua Rosie Belgrad - Dinamo Tbilisi - 1 - 1,50

Austria Viena - Vojvodina Novi Sad - 1 - 1,50

Galatasaray - Maccabi Netanya - 1 - 1,20

Gent - AS Roma - X2 - 1,19

Motherwell - Steaua - 2 - 2,00

 

 

Primele 2 meciuri s-au jucat aseara si s-au terminat 2-0 pentru Levski, respectiv Olympiakos...

gio_stgloria06.08.2009 12:33

bafta in continuare , eu inca ma mai gandesc ce sa bag

mircea_1006.08.2009 21:14

am pierdut un meci:

 

Hajduk Split - MSK Zilina - 1 - 1,60 - Scor final 0-1

gio_stgloria07.08.2009 04:30

Biletul meu de ieri:

 

Gent-Roma - marcheaza gent

Hapoel -Gotenborg -marcheaza Gotenborg

Derry - TSKA SOFIA 1x

Lahti-C Brugge 1x

Galatasaray over 2.5

C More- PSV EINDhoven 2

P fereira under 2.5

Lille over 2.5

 

am fost la un gol de 150 lei.

 

 

Lille 2 - 0 Sevojno :ce_oameni:

 

 

Daniel-Ionut09.08.2009 07:16

Denizli - Fenerbahce - 2

Gaziantep - Galatasaray - 2

Steaua B. - CFR Cluj - 1

Bordeaux - Lens - 1

Lille - Lorient - 1

Brescia - Ravenna - 1

gio_stgloria09.08.2009 21:08

Regula esentiala la pariuri : NU PARIA cu sufletul !

Daniel-Ionut10.08.2009 07:12
Regula esentiala la pariuri : NU PARIA cu sufletul !

 

Nu poooot :no:

Stiu ca pot sa pierd da... mereu pun pe Steaua... am pus eu direct pe ei si cand au jucat la Madrid, Lyon, Munchen sau Londra... :blink:

gio_stgloria10.08.2009 08:36

Pana miercuri, nimic interesant. Atunci e afluenta de meciuri :bananadance:

MoWeed10.08.2009 08:40
Nu poooot :no:

Stiu ca pot sa pierd da... mereu pun pe Steaua...

Nu mai paria meciul Stelei mai bine

gio_stgloria10.08.2009 08:42

Am pus si eu de cateva ori pe Steaua si mereu am pus prost :|. Am pus chiar si impotriva ei si atunci castiga.

mircea_1010.08.2009 10:07

ma pot lauda ca mai mereu am nimerit meciurile Stelei, e drept ca am pus doar cand am fost sigur ca bate(in campionat sau meciuri europene usoare) sau ca pierde in CHL...nu acelasi lucru pot sa zic insa despre meiurile lui Liverpool...din acest motiv am si ales sa nu mai pariez pe ei...

gio_stgloria12.08.2009 19:40

19:45 Final Bulgaria 1 - 0 Letonia(0 - 0)

20:00 85 Malta 2 - 0 Georgia(0 - 0)

20:00 85 Suedia 1 - 0 Finlanda(1 - 0)

20:30 53 Austria 0 - 2 Camerun(0 - 2)

21:00 40 Islanda 0 - 1 Slovacia(0 - 1)

 

un bilet pierdut pe Georgia

frunji15.08.2009 07:58

Un bilet frumos :)

Aston Villa-Wigan 1 1.67

De Haag-tweente 2 1.50

Portsmounth-Fulham X2 1.44

Cota finala: 3.61

BAFTA! :steag_sah_mic:

«189101112115»