FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«17891011115»
Daniel-Ionut01.03.2009 11:34
in Bucuresti sunt agentii bwin ?eu nu am vazut...dintre astra si stanley care au cote mai bune ?

 

Depinde de la meci la meci...

Daniel-Ionut01.03.2009 12:10

CFR Cluj - CS Otopeni - Mai mult de 2.5 goluri - 1.80

Aston Villa - Stoke - 1 - 1.40

Udinese - Lecce - 1 - 1.73

PSG - Nancy - 1 - 1.62

Valencia - Valladolid - 1 - 1.72

Boca Juniors - Huracan - 1 - 1.60

Standard Liege - Cercle Brugge - 1 - 1.50

 

PS: Cred ca r fi timpul sa mai castig si eu :whistle:

Dragoshel01.03.2009 13:07

face egal udinese cu lecce

Daniel-Ionut01.03.2009 16:40
face egal udinese cu lecce

 

2-0 Udinese :yeahh:

f234567k01.03.2009 17:05

Ce nenorociti astia de la Hamburg :spank:

Daniel-Ionut10.03.2009 18:58

Reading -Charlton - 1 - 1.40

Sheffield UTD - Blackpool - 1 - 1.57

Liverpool - Real Madrid - 2 - 3.10

Juventus - Chelsea - 1 - 2.30

Bayern - Sporting - 1 - 1.65

Panathinaikos - Villarreal - 1X - 1.37

Dragoshel10.03.2009 18:59

Liverpool - real X ma :))

 

asa am pus.. ;)

MoWeed10.03.2009 19:01

Liverpool-Real 1 mah

Dragoshel10.03.2009 19:52

cam alea le-am pus si eu Daniel, cu mici exceptii :D

 

Liverpool - Real Madrid - X - 3.10

Juventus - Chelsea - 1 - 2.30

Bayern - Sporting - 1 - 1.65

Panathinaikos - Villarreal - 1 - 1.37

 

 

aha, conduce Liverpool cu 2-0 ...

Tipster16.03.2009 15:45

doua ponturi sigure astazi.....

 

 

cRiss4Steaua04.04.2009 20:05

cat sufar .. nu mi-a iesit doar Hertha Berlin cu Dortmund .. am pus 1x .. la 8 milioane :|

din 14 meciuri .. bine ca mi`a iesit Almeria :laugh:

Daniel-Ionut07.04.2009 07:49

Gloria Buzau - Unirea Urziceni - 2 - 1.50

Politehnica Iasi - CFR Cluj - 2 - 2.20

Pandurii - Steaua - 2 - 2.30

Villarreal - Arsenal - X2 - 1.42

Manchester UTD - Porto - 1 - 1.40

 

:thumbsup: 80% castigator :whistle:

Ronnie07.04.2009 12:08

Iasi - CFR x

Pandurii - Steaua x

Villa - Arsenal x

 

 

Ronnie08.04.2009 14:04

Otopeni - Brasov x

Liverpool - Chelsea x

Craiova - Dinamo 1

frunji22.04.2009 15:08

Timisoara-Iasi 1 1.36

Steaua_Cluj 1 DNB (la egal se da cota 1 :) ) 1.61

cota finala :2,20

Bafta!

Ronnie02.05.2009 15:02

Din cate am observat echipele care joaca in deplsare inscriu din ce in ce mai rar in Liga 1. E un pont bun pentru urmatoarele meciuri.

Daniel-Ionut07.06.2009 15:31

Ah ah ah...

Ce m-a scos doar Bulgaria ieri :cursing:

redondo07.06.2009 16:45

Pe mine m-a scos Suedia.

Daniel-Ionut10.06.2009 15:35

FC Arges - Dinamo - 2 (1.95)

Gaz Metan - CFR Cluj - 2 (2.20)

Rapid - Poli Iasi - 1 (1.33)

Craiova - Vaslui - 1 (1.90)

Buzau - Bistrita - X2 (1.52)

Pandurii - Otelul - 1X (1.20)

FC Brasov - FC Timisoara - 1X (1.43)

CS Otopeni - Farul - X2 (1.40)

Urziceni - Steaua - X2 (1.37)

 

120.00 LEI cu 3 lei :greedy:

Nici o sansa :|

Daniel-Ionut02.08.2009 06:42
:yeahh: Am 2 bilete numai cu meciuri din Romania bagate de vineri... mai am pe ambele sa imi iasa doar Steaua si Astra - Panduri 1X, iar pe celalalt Steaua si Astra - Pandurii X,2...
frunji02.08.2009 07:07

Steaua bate si panduri fac X sa-ti iasa ambele bilete :)

Daniel-Ionut02.08.2009 07:13
Steaua bate si panduri fac X sa-ti iasa ambele bilete :)

 

Daaa :yeahh:

Asa ma gandeam si eu ca ar fi cel mai bine :thumbsup:

frunji02.08.2009 07:37

1. 2472 2 1.45 Ceahlaul - Steaua B. 02.08.2009 20:45

2. 4413 1 1.40 Ujpest - Kecskemeti 02.08.2009 18:30

3. 5566 1 1.52 Arsenal - Gl.Rangers 02.08.2009 18:15

4. 5574 1 1.35 Reggiana - Sansepolcro Calcio 02.08.2009 22:00

5. 5559 1 1.27 Arezzo - Castellarano 02.08.2009 22:00

 

--------------------------------------------------------------------------------

Curs final 5.29

Miza 19.05 RON

Miza+CC 20.00 RON

Câștig 100.77 RON

Merge???ultimile 2 meciuri sunt din cupa Italiei :) iar cel cu arsenal e finala competitiei gazduita de arsenal :)

Daniel-Ionut02.08.2009 07:44

Mda... bun biletul.

Singura problema ar fi Ujpest...

Eu nu mai bag din unguria :cursing:

Sambata trecuta maia veam doar un meci sa imi iasa p bilet... Fenervaros, si a facut egal sau a luat bataie... mai multe meciuri considerate "sigure" din ungaria m'a scos...

Am eu cateva campionate in care nu bag: Rusia, Olanda, Scotia, Ungaria :nono:

frunji02.08.2009 07:47

Eu nu bag din Belgia si Turcia...

Din turcia cred ca nu am mai bagat de 2 ani :)))

«17891011115»