FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«11011121314115»
Stryker30.08.2009 20:29

La pariuri, niciodata nu trebuie sa gandesti cu inima , pentru ca daca nu iese ... pe langa faptul ca ai pierdut tu banii jucati, te mai enervezi si ca au pierdut ai tai si e mai amar !

mircea_1004.09.2009 10:37

Coasta De Fildes : Burkina Faso 1 1.25

Usa : El Salvador 1 1.20

Georgia : Italia 2 1.28

Azerbaijan : Finlanda 2 1.80

Franta : Romania < 2,5 goluri 1.62

Empoli : Crotone 1 1.50

 

cu 10 lei iti iasa 80 de lei...

Daniel-Ionut05.09.2009 13:51

Georgia - Italia - >2.5 goluri - 1.82

Franta - Romania - >2.5 goluri - 2.03

Spania - Belgia - >2.5 goluri - 1.70

Croatia - Belarus - >2.5 goluri - 1.70

Turcia - Estonia - >2.5 goluri - 1.55

Austria - Feroe - >2.5 goluri - 1.65

gio_stgloria05.09.2009 14:47

la austria si Romania cred ca-i under

Daniel-Ionut05.09.2009 15:35
la austria si Romania cred ca-i under

 

Si mie mi'e ca o sa se bage Romania si Feroe cu 10 jucatori in aparare... si o sa fie under.

Vlad Bogdan05.09.2009 18:47

le da Jimmy Hoffa` destule la pescari :))

iese > la Austria

 

 

edit : e 2-0 deja

frunji05.09.2009 20:59

luai 31 de ron...

daca batea franta luam 85..X(

 

gio_stgloria05.09.2009 21:01

si io luai o pl

mircea_1006.09.2009 05:57

eu astept azi empoli - crotone - 1

in rest mi-au iesit :clap:

Vlad Bogdan06.09.2009 08:21

Empoli 0 - 3 Crotone

 

ii da cineva cu bricheta in cap la arbitru :D

 

 

apropo ... eu nu pariez dar deobicei le nimeresc f bine. Am pariat de 2 ori cate 2 lei si am luat 12 respectiv 8 :))

gio_stgloria06.09.2009 11:07

crede-ma ca daca as paria sa castig numa 8 si 12 lei as castiga in 90% din cazuri. Asta ar insemna sa joc 2-3 meciuri pe bilet si ar fi mult mai simplu.

Vlad Bogdan06.09.2009 11:12

tot ii mai bine decat nimic :))

pariezi asa de 100 de ori si castigi de 90 de ori decat sa pariezi un bilet cu castig 2000 de lei si sa ai 0.1 % sanse :D

mircea_1006.09.2009 11:57

eu tot timpul imi calculez sa-mi iasa cel putin 50 de lei :)

mircea_1006.09.2009 18:54
eu astept azi empoli - crotone - 1

in rest mi-au iesit :clap:

Empoli 3 - 1 Crotone

:drunk:

 

gio_stgloria06.09.2009 19:06

Felicitari ! :beer2:

frunji06.09.2009 19:40
crede-ma ca daca as paria sa castig numa 8 si 12 lei as castiga in 90% din cazuri. Asta ar insemna sa joc 2-3 meciuri pe bilet si ar fi mult mai simplu.

pai pariaza 20-30 de ron pe bilet si bagi 2 3 meciuri... iti faci o caota de 3-4

de acum in colo sa lasi si tu cateva meciuri :)

 

felicitati! cat ai castigat :) ?

mircea_1007.09.2009 06:17

ms. 80 de lei amarati :P

 

P.S. La Stanleybet, oare pot pune si tenis si fotbal pe acelasi bilet?

gio_stgloria07.09.2009 18:11
ms. 80 de lei amarati :P

 

P.S. La Stanleybet, oare pot pune si tenis si fotbal pe acelasi bilet?

da

mircea_1008.09.2009 09:11

Insulele Feroe - Lituania - 2

Liechtenstein - Finlanda - 2

Romania - Austria - 1

Ungaria - Portugalia - 2

Italia - Bulgaria - 1

Brazilia - Chile - 1

Gael Monfils - Rafa Nadal - 2

 

cu 10 lei iasa 90 :happy:

 

Maye08.09.2009 15:23

Pierzi pe Romania.

Daniel-Ionut08.09.2009 16:30

Ai grija la Brazilia...

Tocmai i-au batut p Argentina si s-au calificat deja...

mircea_1008.09.2009 16:42

stiu...de meciul ala mie frica si mie cel mai mult...Chile sunt pe locul 2 in grupa pentru calificare, dar mizez pe valoarea individuala a brazilienilor si pe faptul ca joaca la ei acasa.

 

@Maye: sunt 100% ca batem pe austria :D

Maye08.09.2009 16:44

Asa sa fie,dar eu nu cred.

Daniel-Ionut08.09.2009 17:51
Asa sa fie,dar eu nu cred.

 

99.99% castigam ;)

 

@Mircea... ma gandesc serios sa bag si eu biletul :hmmm:

mircea_1008.09.2009 18:31

meciul de tenis e in noaptea asta :)

«11011121314115»