La pariuri, niciodata nu trebuie sa gandesti cu inima , pentru ca daca nu iese ... pe langa faptul ca ai pierdut tu banii jucati, te mai enervezi si ca au pierdut ai tai si e mai amar !
La pariuri, niciodata nu trebuie sa gandesti cu inima , pentru ca daca nu iese ... pe langa faptul ca ai pierdut tu banii jucati, te mai enervezi si ca au pierdut ai tai si e mai amar !
Coasta De Fildes : Burkina Faso 1 1.25
Usa : El Salvador 1 1.20
Georgia : Italia 2 1.28
Azerbaijan : Finlanda 2 1.80
Franta : Romania < 2,5 goluri 1.62
Empoli : Crotone 1 1.50
cu 10 lei iti iasa 80 de lei...
Georgia - Italia - >2.5 goluri - 1.82
Franta - Romania - >2.5 goluri - 2.03
Spania - Belgia - >2.5 goluri - 1.70
Croatia - Belarus - >2.5 goluri - 1.70
Turcia - Estonia - >2.5 goluri - 1.55
Austria - Feroe - >2.5 goluri - 1.65
la austria si Romania cred ca-i under
la austria si Romania cred ca-i under
Si mie mi'e ca o sa se bage Romania si Feroe cu 10 jucatori in aparare... si o sa fie under.
le da Jimmy Hoffa` destule la pescari ![]()
iese > la Austria
edit : e 2-0 deja
luai 31 de ron...
daca batea franta luam 85..X(
si io luai o pl
eu astept azi empoli - crotone - 1
in rest mi-au iesit ![]()
Empoli 0 - 3 Crotone
ii da cineva cu bricheta in cap la arbitru ![]()
apropo ... eu nu pariez dar deobicei le nimeresc f bine. Am pariat de 2 ori cate 2 lei si am luat 12 respectiv 8 ![]()
crede-ma ca daca as paria sa castig numa 8 si 12 lei as castiga in 90% din cazuri. Asta ar insemna sa joc 2-3 meciuri pe bilet si ar fi mult mai simplu.
tot ii mai bine decat nimic ![]()
pariezi asa de 100 de ori si castigi de 90 de ori decat sa pariezi un bilet cu castig 2000 de lei si sa ai 0.1 % sanse ![]()
eu tot timpul imi calculez sa-mi iasa cel putin 50 de lei ![]()
eu astept azi empoli - crotone - 1in rest mi-au iesit
Empoli 3 - 1 Crotone
![]()
Felicitari ! ![]()
crede-ma ca daca as paria sa castig numa 8 si 12 lei as castiga in 90% din cazuri. Asta ar insemna sa joc 2-3 meciuri pe bilet si ar fi mult mai simplu.
pai pariaza 20-30 de ron pe bilet si bagi 2 3 meciuri... iti faci o caota de 3-4
de acum in colo sa lasi si tu cateva meciuri ![]()
felicitati! cat ai castigat
?
ms. 80 de lei amarati ![]()
P.S. La Stanleybet, oare pot pune si tenis si fotbal pe acelasi bilet?
ms. 80 de lei amarati
P.S. La Stanleybet, oare pot pune si tenis si fotbal pe acelasi bilet?
da
Insulele Feroe - Lituania - 2
Liechtenstein - Finlanda - 2
Romania - Austria - 1
Ungaria - Portugalia - 2
Italia - Bulgaria - 1
Brazilia - Chile - 1
Gael Monfils - Rafa Nadal - 2
cu 10 lei iasa 90 ![]()
Pierzi pe Romania.
Ai grija la Brazilia...
Tocmai i-au batut p Argentina si s-au calificat deja...
stiu...de meciul ala mie frica si mie cel mai mult...Chile sunt pe locul 2 in grupa pentru calificare, dar mizez pe valoarea individuala a brazilienilor si pe faptul ca joaca la ei acasa.
@Maye: sunt 100% ca batem pe austria ![]()
Asa sa fie,dar eu nu cred.
Asa sa fie,dar eu nu cred.
99.99% castigam ![]()
@Mircea... ma gandesc serios sa bag si eu biletul ![]()
meciul de tenis e in noaptea asta ![]()