Am pierdut 134 lei pe Charleroi.
sezonul trecut am bagat 2 bilete. Pe unu imi ieseau 250 lei si pe unu 450 lei...
pe cel cu 250 lei am pierdut Atalanta - Regina...am pus 1 a fost 2
si pe cel cu 450 lei am pierdut Charleroi - Tubize...a batut Tubize cu 3-1...iti dai seama ce nervi aveam...de atunci nu mai prea pun pe echipe mici...
