:drunk:
:clap:
Who's the best? ![]()
![]()
:drunk:
:clap:
Who's the best? ![]()
![]()
:drunk:
:clap:
Who's the best?
bravo man... ![]()
4397 Dinamo Kiev : Rubin 1 2.05
4457 Liverpool : Debreceni > 2,5 1.45
4458 Lyon : Fiorentina 1 1.80
4462 Stuttgart : Rangers 1 1.62
4460 Sevilla : Unirea Urz 1 1.17
am bagat 20 de lei de data asta si iasa 200 ![]()
in ultima saptamana si jumatate am scos 1000 lei din 3 bilete ![]()
4460 Sevilla : Unirea Urz 1 1.17
Ce rost are cota asta de 1.17?
Daca face Urziceni vre'o surpriza?
Daca face Urziceni vre'o surpriza?
nu face...
mai mult ca sigur
Ce rost are cota asta de 1.17?Daca face Urziceni vre'o surpriza?
in primul rand...nu are cum sa faca aceasta surpriza...a mult prea mare diferenta de valoare
in plus coloborata cu celelalte cote imi ridica suma cu aproape 30 de lei ![]()
Genoa - Slavia - 1 - 1.40
Ajax - Timisoara - 1 - 1.25
Hertha - Ventspils - 1 - 1.20
Lazio - Salzburg - 1 - 1.40
Steaua - Sheriff - 1 - 1.42
Fenerbahce - Twente - 1 - 1.70
Benfica - Bate - 1 - 1.25
CFR - Copenhaga - 1 - 2.25
Villarreal - Levski - 1 - 1.22
Graz - Dinamo 1
Dinamo - Galata 2
Panatinakos - Dinamo 1
Dinamo - Panatinaikos 2
Dinamo- Graz 2
Galata - Dinamo 1
Cota: 1 ![]()
Se baga cineva?
Ma... daca stai si te gandesi mai bine nu e deloc imposibil, Dinamo - Graz e mai periculos... poate scoate un egal ![]()
Da tu pe victorii in deplasare nu pui? ![]()
De curiozitate, macar castigi ceva cu cotele alea mici?
Da tu pe victorii in deplasare nu pui?
De curiozitate, macar castigi ceva cu cotele alea mici?
Da tu chiar crezi ca a facut calculul?
Nici nu gasesti de acum cotele la toate meciurile alea...
@Daniel-Ionut
Ma refeream la biletul tau
@Daniel-Ionut
Ma refeream la biletul tau
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Vreo 100 d lei ![]()
Iau gazdele ca "joaca in 12"... in afara d Steaua ![]()
Ajax - Timisoara - 1 - 1.25
Hertha - Ventspils - 1 - 1.20
Lazio - Salzburg - 1 - 1.40
Steaua - Sheriff - 1 - 1.42
Fenerbahce - Twente - 1 - 1.70
Benfica - Bate - 1 - 1.25
Panatinaikos - Galata >2,5 goluri
South Africa - Madagascar 1 - 1,35
Manchester UTD - Wolsburg - 1 - 1.37
Bordeaux - Maccabi Haifa - 1/1 - 1.60
Apoel Nicosia - Chelsea 2/2 - 1.70
Real Madrid - OM - >2.5 - 1.40
Milan - Zurich - >2.5 - 1.45
Newcastle - QPR - 1 - 1.67
1 PSF/Fulham - Liverpool Pauza Sau Final 2
2 Leeds - Yeovil 1
3 Nurnberg - Werder 2
4 St.Etienne - Lyon 2
5 Roda - Twente 2
6 TG(2.5)/Zurich - Sion Peste 2.5goluri
7 PSF/Atromitos - Olympiakos Pauza Sau Final 2
@hassh5n1 la bwin poti paria in timpul meciului. are multe chestii interesante(cate cartonase galbene se dau intr-un meci, cine ia cartonas galben, cate goluri se inscriu in repriza a doua si muuuuuuuuulte altele..) iti recomand bwin
Iti recomand bet365 ..la bwin nu poti sa retragi numai daca ai peste 90 de ron parca ...aici poti sa retragi sau sa depui de min 25 de ron
..la bet365 ai foarte multe meciuri live(adica poti sa pariezi in timpul meciului) si sunt foarte seriosi...
Daca te hotarasti sa joci la bet365 poti sa-ti trimit si o invitatie prin care o sa primesti un bonus!
BAFTA!
Cele mai bune cote sunt la BETFAIR pt ca acolo pariezi impotriva altor utilizatori, nu a unei case de pariuri.
Pariezi oricand pana la incheierea meciului; poti sa vezi unele meciuri online.
Poti sa oferi tu cota pt un anumit rezultat daca tu crezi ca ala nu se intampla! De exemplu: Milan vs Real Madrid: cotele sunt acum 2.72 (1) 3.45 (X) 2.84(2) Daca nu crezi ca Real invinge poti sa oferi o cota (de ex 2.86) si cei care accepta oferta pariaza contra ta. Daca se termina 1 sau X ai castigat, daca nu platesti 2.86 celor care au acceptat.
Dinamo - Galatasaray x2
Anderlecht - Poli Aek Tim 1
Villareal - Lazio 1
Everton - Benfica 1
Levski - Salzburg 2
Miza: 15 ron
Total cota: 17.27
Castig: 254 ron
cred ca te scoate everton sau salzburg ...
oricum astia de la fener au cote bune, atat la victorie normala( in jur de 1.50) cat si la handicap(in jur de 2.30) ... tare as vrea sa ma insel, insa e greu de crezut ca nu pierdem la instanbul !
Anderlecht : FC Timisoara 1 1.55
Dinamo Bucharest : Galatasaray 2 2.10
Sturm Graz : Panathinaikos 2 2.35
Aek Athens : Bate Borisov 1 1.70
CFR Cluj : Sparta Prague 1 2.06
Fenerbahce : Steaua Bucharest 1 1.50
Toulouse : Shakhtar Donetsk X2 1.34
Werder Bremen : Austria Vienna 1 1.30
Miza: 10 roni
Castig: 695 Roni
Dinamo - Galatasaray x2Anderlecht - Poli Aek Tim 1
Villareal - Lazio 1
Everton - Benfica 1
Levski - Salzburg 2
Miza: 15 ron
Total cota: 17.27
Castig: 254 ron
Trebuia sa pui 2 curat la Dinamo-Galatasaray !!! E deja 0-3 !Cred ca Salzburg n-o sa bata la Levski....
Ce ati mai pus ma azi?
Ca eu nici nu mai stiu ce sa aleg... ![]()
Newcastle - Peterborough - 1 - 1.45
Tottenham - Sunderland - 1 - 1.50
Manchester City - Burnley - 1 - 1.35
Wolves - Arsenal - 2 - 1.40
Monaco - Grenoble - 1 - 1.35
Atletico Madrid - Real Madrid - 2 - 2.05
Barcelona - Mallorca - 1 - 1.20
--------------------------------------
Thun - Servette - Servette nu inscrie - 2.35
Grassoppers - Bellizona - Bellizona nu inscrie - 2.35
FC Brasov - Urziceni - X pauza - 2.08
Ceahlaul - Vaslui - X pauza - 2.20
Dinamo - Rapid - X pauza - 2.10
Otelul - Timisoara - X pauza - 2.10