FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«11516171819115»
Ronnie21.11.2009 20:03

Ba, tu chiar esti praf.

razvan2821.11.2009 23:40

A incercat cineva la curse cu caini ?

Daniel-Ionut22.11.2009 05:51
Ba, tu chiar esti praf.

 

Ba ma lasi... imi pierd banii mei! :chair:

Sunt eu praf ca faca barcealona egal?! sau Bordeaux ia bataie acasa... :spank:

gio_stgloria22.11.2009 08:00

ieri m-au rupt Lyon si olympiakos. la greci era 2-0 pt ei in minutu 83 si pe final i-au egalat aia . IDIOTI ! LA fel si francezii ...

Daniel-Ionut22.11.2009 09:40

Ce mai puneti azi ma? :hmmm:

The Game22.11.2009 10:36

NK Karlovac-dinam0 Zagreb-2

Astra-Steaua-2

fulgerul bragadiru-dinamu- Peste 2,5 goluri

Sampdoria-Chievo-Primul Gol Marcat Sampdoria

Xerez-Sporting Gijon-Primul Gol Marcat Sporting Gijon

Dundee United-Celtic-2

Kasimpasa-trabzonspor-2

Stoke City-Portsmouth-1

Tottenham Hotspur-Wigan Athletic-handicap 1

Hamburg-Bochum-handicap 1

 

Sistem:8/10

Miza:10 lei

Castig posibil: 1.444,27 RON

Bonus 200

Daniel-Ionut22.11.2009 13:44

Braga - Setubal - 1 - 1.35

Palermo - Catania - 1 - 1.75

Roma - Bari - 1 - 1.70

Villarreal - Valladolid - 1 - 1.65

Panathinaikos - Asteras - 1 - 1.20

Bistrita - Brasov - 2 - 2.60

 

---------------------------------

 

Benfica - Guimaraes - 1 - 1.30

Bate Borisov - Minsk - 1 - 1.30

Tottenham - Wigan - 1 - 1.45

Milan - Cagliari - 1 - 1.50

Juventus - Udinese - 1 - 1.40

Hamburg - Bochum - 1 - 1,40

FC Copenhaga - Randers - 1 - 1.25

Wisla Cracovia - Cracovia - 1 - 1.30

Galatasaray - Vestel - 1 - 1.25

Ronnie22.11.2009 13:53

@Daniel

 

Cum te striga aia de la pariuri? "Au venit incasarileee".

Daniel-Ionut22.11.2009 14:00
@Daniel

 

Cum te striga aia de la pariuri? "Au venit incasarileee".

 

:D:):)) Buna asta...

MoWeed22.11.2009 14:47
Bistrita - Brasov - 2 - 2.60

Ce ai patit mah de ai pus odata pariu pe o cota mai mare de 1,8?

Daniel-Ionut22.11.2009 16:01
Ce ai patit mah de ai pus odata pariu pe o cota mai mare de 1,8?

 

Pai cand prindeam eu cota 8 la Middlesbrought - Steaua p primul marcator din meci Dica... nu stiai sa pui 1X :D

Bombonel9422.11.2009 16:32

acu ne'am luat totii teapa cu brasovu:))

Ronnie22.11.2009 16:33

Eu mereu cand pun la pariuri ma uit sa vad ce pune Daniel si bag exact invers.

gio_stgloria22.11.2009 16:54

Tata Jean e baiat bun , isi face datoria :shit:

Daniel-Ionut22.11.2009 16:59
Eu mereu cand pun la pariuri ma uit sa vad ce pune Daniel si bag exact invers.

 

E bine :thumbsup:

KERATOCONUS22.11.2009 17:04

Scuzati-ma ca va spun. Dar cei care ati luat 2 la partida dintre Bistrita si Brasov, chiar nu va pricepeti la pariuri. Pai se stia inca de saptamana trecuta ca bitritenii le vor da meciul brasovenilor in Cupa Romaniei, iar brasovenii le vor intoarce favoarea bistritenilor patru zile mai tarziu in campionat. Dar ce mi-a atras atentia la aceasta parodie de meci, este felul in care brasovenii le-au daruit penalty-ul...Ezequias ii sare in spatele unui bistritean, exact la fel ca in meciul U Cluj-CFR Cluj din ultima etapa a campionatului 2007-2008 cand franarii au iesit campioni dupa un penalty asemanator facut de Bilica.

Bombonel9422.11.2009 17:15

mama ce era sa egaleze wigan pe tottenham:))

Vlad Bogdan22.11.2009 17:42

Care ati pus ma Tottenham-Wigan 9-1 ? =)))

MoWeed22.11.2009 17:54

Pune si Daniel-Ionut un meci cu cota mai mare de 2 odata in viata si tocmai atunci nu ii iese.

cristy.steaua2124.11.2009 18:47

ceva ponturi pe azi..?? :>

 

Biletu` meu:

Politehnica Iasi v Pandurii Tg Jiu

(Rezultatul la finalul partidei) Politehnica Iasi 2.15

 

Barcelona v Inter Milan

(Pauza/ Final) Egal - Barcelona 4.50

 

ATP - Finala Turneului Mondial - Juan Martin Del Potro vs Fernando Verdasco

(Pariuri pe seturi) Juan Martin Del Potro sa castige 2 - 1 4.33

 

ATP - Finala Turneului Mondial - Roger Federer vs Andrew Murray

(Sa castige meciul) Roger Federer 1.90

 

Leeds v Leyton Orient

(Rezultatul la finalul partidei) Leeds 1.33

 

Fiorentina v Lyon

(Total goluri) Peste 2.5 2.10

 

 

Miza: 2.5

Castig: 180

 

 

 

 

 

BAF-kimi24.11.2009 20:51

Bilet pentru maine:

 

NK Zagreb - Hajduk Split 2

Ujpest - Videoton 1

Apoel - Atletico Madrid 2

CSKA Moscova - Wolsburg X2

Manchester United - Besiktas 1

Porto - Chelsea X2

 

Cam greu, da si daca imi iese... :))

Daniel-Ionut25.11.2009 15:29

In mod oficial sunt sponsor personal al Stanley :D

KERATOCONUS25.11.2009 16:14
In mod oficial sunt sponsor personal al Stanley :D

 

Pai lasa-te de pariuri. Eu asa am facut, pentru ca pierdeam mai mereu la un singur meci. Acum ma simt mult mai bine. :yeahh:

MoWeed25.11.2009 16:18
In mod oficial sunt sponsor personal al Stanley :D

Ar trebui sa-ti puna portetul in fiecare agentie a lor. Clientul lunii

Daniel-Ionut25.11.2009 16:23
Pai lasa-te de pariuri. Eu asa am facut, pentru ca pierdeam mai mereu la un singur meci. Acum ma simt mult mai bine. :yeahh:

 

Niciodata! :happy:

 

Sa schimbe sigla, si sa imi puna poza :thumbsup:

«11516171819115»