Bag pl, am pierdut de la primul meci. ![]()
Bag pl, am pierdut de la primul meci. ![]()
Pai lasa-te de pariuri. Eu asa am facut, pentru ca pierdeam mai mereu la un singur meci. Acum ma simt mult mai bine.![]()
Exact. E cel mai bun tratament. Numai ca daca esti tare pe filmul cu pariurile sportive iti trebuie substituent la fel de puternic. ![]()
Exact. E cel mai bun tratament. Numai ca daca esti tare pe filmul cu pariurile sportive iti trebuie substituent la fel de puternic.![]()
pacanele ![]()
Nu chiar, ca suntem in epoca internetului. ![]()
Barcelona-Real Madrid 1-2 sper sa fie asa
cristy.steaua21[/url]']ceva ponturi pentru azi?
Uite un site care nu prea le rateaza: http://premiertips.lx.ro/
Uite un site care nu prea le rateaza: http://premiertips.lx.ro/
Hmmm... Ronnie, ce zici, sa imi deschid si eu un site cu ponturi? ![]()
Nici eu nu prea gresesc...
Anderlecht - Kortrijk - 1 - 1.25
Aachen - Ahlen - 1 - 1.45
Sparta Rot. - PSV - 2 - 1.50
Ried - Mattersburg - 1 - 1.55
Bursaspor - Galatasaray - 2 - 2.20
Nantes - Chateaurox - 1 - 1.50
Amiens - Moulins - 1 - 1.50
Independiente - Huracan - 1 - 1.45
Anderlecht - Kortrijk - 1 - 1.25Aachen - Ahlen - 1 - 1.45
Sparta Rot. - PSV - 2 - 1.50
Ried - Mattersburg - 1 - 1.55
Bursaspor - Galatasaray - 2 - 2.20
Nantes - Chateaurox - 1 - 1.50
Amiens - Moulins - 1 - 1.50
Independiente - Huracan - 1 - 1.45
Nu ai auzit de 1X sau X2? ![]()
Nu ai auzit de 1X sau X2?![]()
Si tu vrei sa pun 1X la cota de 1.50? ![]()
Si tu vrei sa pun 1X la cota de 1.50?![]()
Nu ma, dar faza e ca ai niste meciuri... :-j Mai bine incearca si tu cu 5 meciuri, cu 4, 1-2 meciuri tari si 2-3 sigure, daca vrei sa castigi ceva, daca nu, ramai sponsor. ![]()
nu e sponsorizare, e cotizatie .
ramai sponsor.![]()
Deci momentan raman sponsor... ![]()
Deci momentan raman sponsor...![]()
a pierdut galata ![]()
am pus si eu 3 bilete in acest week-end:
Barcelona - Real 1 - 1,72
Steaua - Vastlui X2 - 1,64
Sivasspor - Besiktas 2 - 1,75
Total Cota: 4,93
Lyon - Rennes 1 - 1,55
Sevilla - Malaga 1 - 1,30
Sparta Rotterdam - PSV 2 - 1,50 (rezultat final 2-3)
AZ Alkmaar - VVV Venlo 1 - 1,40
Willem - Twente 2 - 1,55
Fener - Kasimpasa 1 - 1,25
Total Cota: 8,19
Newcastle - Swansea 1 - 1,80 (rezultat final 3-0)
Sheffield Wed - West Brom 2 - 2,10 (rezultat final 0-4)
Everton - Liverpool 2 - 2,15
Nancy - Bordeaux 2 - 2,15
Total Cota: 17,47
A pus ma cineva pe Man City?
Sa-i fufu in gura de prosti, ca m-au scos, au facut egal acasa cu Hull. ![]()
Daca nu va pricepeti... nu mai bagati ma... ![]()
A pus ma cineva pe Man City?Sa-i fufu in gura de prosti, ca m-au scos, au facut egal acasa cu Hull.
![]()
Sunt la al 7-lea egal consecutiv. Record in istoria Premier League.
PS:
Inter-Fiorentina 1 pauza / 1 final
Steaua - Vaslui x pauza / x final
Barcelona - Real Madrid 1 pauza / 1 final
Daca nu va pricepeti... nu mai bagati ma...![]()
Sa inteleg ca tu dai banii la casele de pariuri ca donatie, ca daca ai vrea ai castiga zi de zi?
Sunt la al 7-lea egal consecutiv. Record in istoria Premier League.
Au egalat recordul lui Norwich si Southampton. Dar au sanse mari sa-l doboare etapa viitoare. Joaca cu Chelsea acasa.
Ajax
Leeds
Bayern 2-3 goluri
Leverkusen 2-3 goluri
Inter
Sa inteleg ca tu dai banii la casele de pariuri ca donatie, ca daca ai vrea ai castiga zi de zi?
Da bineinteles...
sa-mi bag ... in Janosh..acu' s-a trezit si el sa dea gol
mi-a f**ut biletu golul ala ![]()
aveai x2, sau sub 2.5 ?
Sunt la al 7-lea egal consecutiv. Record in istoria Premier League.
Stiam ca au 6 egaluri consecutive, da ma gandeam ca macar pe Hull, acasa sa-i bata. ![]()