FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«11617181920115»
BAF-kimi25.11.2009 18:55

Bag pl, am pierdut de la primul meci. :|

sabin130725.11.2009 19:16
Pai lasa-te de pariuri. Eu asa am facut, pentru ca pierdeam mai mereu la un singur meci. Acum ma simt mult mai bine. :yeahh:

Exact. E cel mai bun tratament. Numai ca daca esti tare pe filmul cu pariurile sportive iti trebuie substituent la fel de puternic. :)

KERATOCONUS25.11.2009 19:47
Exact. E cel mai bun tratament. Numai ca daca esti tare pe filmul cu pariurile sportive iti trebuie substituent la fel de puternic. :)

 

 

pacanele :))

sabin130725.11.2009 19:50

Nu chiar, ca suntem in epoca internetului. :cool:

ionel_9425.11.2009 20:17

Barcelona-Real Madrid 1-2 sper sa fie asa

MihaiR27.11.2009 00:31
cristy.steaua21[/url]']

ceva ponturi pentru azi?

 

Uite un site care nu prea le rateaza: http://premiertips.lx.ro/

Daniel-Ionut27.11.2009 13:55
Uite un site care nu prea le rateaza: http://premiertips.lx.ro/

 

Hmmm... Ronnie, ce zici, sa imi deschid si eu un site cu ponturi? :naughty:

:D Nici eu nu prea gresesc...

Daniel-Ionut27.11.2009 15:29

Anderlecht - Kortrijk - 1 - 1.25

Aachen - Ahlen - 1 - 1.45

Sparta Rot. - PSV - 2 - 1.50

Ried - Mattersburg - 1 - 1.55

Bursaspor - Galatasaray - 2 - 2.20

Nantes - Chateaurox - 1 - 1.50

Amiens - Moulins - 1 - 1.50

Independiente - Huracan - 1 - 1.45

BAF-kimi27.11.2009 17:52
Anderlecht - Kortrijk - 1 - 1.25

Aachen - Ahlen - 1 - 1.45

Sparta Rot. - PSV - 2 - 1.50

Ried - Mattersburg - 1 - 1.55

Bursaspor - Galatasaray - 2 - 2.20

Nantes - Chateaurox - 1 - 1.50

Amiens - Moulins - 1 - 1.50

Independiente - Huracan - 1 - 1.45

Nu ai auzit de 1X sau X2? :))

Daniel-Ionut27.11.2009 17:56
Nu ai auzit de 1X sau X2? :))

 

Si tu vrei sa pun 1X la cota de 1.50? :blink:

BAF-kimi27.11.2009 18:02
Si tu vrei sa pun 1X la cota de 1.50? :blink:

Nu ma, dar faza e ca ai niste meciuri... :-j Mai bine incearca si tu cu 5 meciuri, cu 4, 1-2 meciuri tari si 2-3 sigure, daca vrei sa castigi ceva, daca nu, ramai sponsor. :)

gio_stgloria27.11.2009 19:26

nu e sponsorizare, e cotizatie .

*Alecs*27.11.2009 21:57

parivin.jpg

 

Nu era cine stie ce castig, dar imi scoteam si eu banii din Champions League :)

Daniel-Ionut28.11.2009 06:10
ramai sponsor. :)

 

Deci momentan raman sponsor... :death:

mircea_1028.11.2009 18:39
Deci momentan raman sponsor... :death:

a pierdut galata :D

 

am pus si eu 3 bilete in acest week-end:

 

Barcelona - Real 1 - 1,72

Steaua - Vastlui X2 - 1,64

Sivasspor - Besiktas 2 - 1,75

Total Cota: 4,93

 

 

Lyon - Rennes 1 - 1,55

Sevilla - Malaga 1 - 1,30

Sparta Rotterdam - PSV 2 - 1,50 (rezultat final 2-3)

AZ Alkmaar - VVV Venlo 1 - 1,40

Willem - Twente 2 - 1,55

Fener - Kasimpasa 1 - 1,25

Total Cota: 8,19

 

 

Newcastle - Swansea 1 - 1,80 (rezultat final 3-0)

Sheffield Wed - West Brom 2 - 2,10 (rezultat final 0-4)

Everton - Liverpool 2 - 2,15

Nancy - Bordeaux 2 - 2,15

Total Cota: 17,47

BAF-kimi28.11.2009 20:15

A pus ma cineva pe Man City? :| Sa-i fufu in gura de prosti, ca m-au scos, au facut egal acasa cu Hull. :|

Daniel-Ionut29.11.2009 08:43

Daca nu va pricepeti... nu mai bagati ma... :D

Ronnie29.11.2009 09:23
A pus ma cineva pe Man City? :| Sa-i fufu in gura de prosti, ca m-au scos, au facut egal acasa cu Hull. :|

 

Sunt la al 7-lea egal consecutiv. Record in istoria Premier League.

 

PS:

Inter-Fiorentina 1 pauza / 1 final

Steaua - Vaslui x pauza / x final

Barcelona - Real Madrid 1 pauza / 1 final

MoWeed29.11.2009 09:26
Daca nu va pricepeti... nu mai bagati ma... :D

Sa inteleg ca tu dai banii la casele de pariuri ca donatie, ca daca ai vrea ai castiga zi de zi?

*Alecs*29.11.2009 10:23
Sunt la al 7-lea egal consecutiv. Record in istoria Premier League.

 

Au egalat recordul lui Norwich si Southampton. Dar au sanse mari sa-l doboare etapa viitoare. Joaca cu Chelsea acasa.

 

gio_stgloria29.11.2009 12:48

Ajax

Leeds

Bayern 2-3 goluri

Leverkusen 2-3 goluri

Inter

Daniel-Ionut29.11.2009 13:47
Sa inteleg ca tu dai banii la casele de pariuri ca donatie, ca daca ai vrea ai castiga zi de zi?

 

Da bineinteles...

mircea_1029.11.2009 19:56

sa-mi bag ... in Janosh..acu' s-a trezit si el sa dea gol :death: mi-a f**ut biletu golul ala :thumbdown:

gio_stgloria29.11.2009 20:10

aveai x2, sau sub 2.5 ?

BAF-kimi01.12.2009 10:16
Sunt la al 7-lea egal consecutiv. Record in istoria Premier League.

Stiam ca au 6 egaluri consecutive, da ma gandeam ca macar pe Hull, acasa sa-i bata. :|

«11617181920115»