FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«11819202122115»
Xeel4727.12.2009 12:13

O sa pun si eu aici meciurile pe care le pun in fiecare zi , la randul meu si eu sunt donator ....pardon parior :) . Pun aproape in fiecare zi cel putin un bilet.

Sa incepem de azi :

Hibernian-Rangers 2 1.85 ( meci greu )

Arsenal-Aston Villa peste 2.5 1.70

Hull-Man U 2 1.35

Zulte Waregem-Wasterlo 1 1.90

Daniel-Ionut27.12.2009 12:23

Nu mai pun nimic astazi... nu sunt meciuri.

Xeel4727.12.2009 15:56

Hibernian-Rangers 1-4 ( dupa ce a fost 1-0 din min 1 )

Arsenal-Aston Villa 3-0

 

sa vedem ce face Man U si Zulte Waregem ( al doilea e meci greu )

mircea_1027.12.2009 17:08

pfiuuu...mare noroc am avut pana acum...bruge a castigat pe final, arsenal a dat golu 3 in prelungiri :D sper sa nu faca united vreo surpriza "placita" in repriza a doua :drunk:

Xeel4727.12.2009 20:14

Completam rezultatele cu :

Hull-Man U 1-3 ...la Waregem nu misca nimic e 0-0 in min 40 . Doamne ajut-o pe Waregem :))

Ronnie27.12.2009 20:21
Liverpool - Wolves 1

Hull - Man United 2

Arsenal - Aston Villa >2,5

Hibernians - Rangers 2

Clube Brugge - Cercle Bruge 1

 

Felicitari. Cat ai castigat?

mircea_1027.12.2009 21:01

ms. un bulion :D

Ronnie27.12.2009 21:08

Vezi sa nu-l dai pe bautura :D

Xeel4727.12.2009 21:50

Zulte - Westerlo 1-0 (gol min 89) :D mi-a iesit si mie biletul , iar castigul il voi pune maine pe alt bilet , un bilet cu meciuri sigure ... defapt niciun meci nu e sigur , mingea e rotunda si fotbalul produce surprize dar voi incerca sa pun meciuri foarte probabile. Revin maine cu unele partide . Succes si GUIE MIGI

KERATOCONUS27.12.2009 21:54
ms. un bulion :D

 

Cred ca ai pariat o suma destul de mare, deoarece cotele erau mici pentru acele partide. Deci ai mers la sigur.

mircea_1028.12.2009 07:52

am pus 10 lei :)

Daniel-Ionut28.12.2009 08:03

Cum castigati voi ba nene... :wall:

MoWeed28.12.2009 08:29

Daca pariem cu cap ce sa ne faci Daniele?

 

Dar nici unul dintre noi nu are poza deasupra intrarii de la Stanleybet in locul unde este aratat donatorul lunii...

Daniel-Ionut28.12.2009 08:32
Daca pariem cu cap ce sa ne faci Daniele?

 

Dar nici unul dintre noi nu are poza deasupra intrarii de la Stanleybet in locul unde este aratat donatorul lunii...

 

1. Tu NU pariezi.

2. Lasa ca o sa vezi tu cine are poza la intrarea la Stanleybet, ca fiind castigatorul lunii... :thumbup: (ma gandesc ca de la 1 ianuarie sa ii bag in faliment)

MoWeed28.12.2009 08:33
1. Tu NU pariezi.

2. Lasa ca o sa vezi tu cine are poza la intrarea la Stanleybet, ca fiind castigatorul lunii... :thumbup: (ma gandesc ca de la 1 ianuarie sa ii bag in faliment)

1.Daca, din superstitie, nu pun biletul aici asta nu inseamna ca nu pariez :D

2.Te tot gandesti de luni sa faci asta

Daniel-Ionut28.12.2009 08:36
2.Te tot gandesti de luni sa faci asta

 

Da ma, da incep si eu ca tot omul de la 1 ianuarie... an nou... in care vreau sa castig cel putin 1-2 ori pe saptamana. :D

mircea_1028.12.2009 08:44

hai ca mai pun 2 belete:D

 

Newcastle : Derby 1 1.40

Scunthorpe : West Brom 2 1.80

Stockport : Leeds 2 1.35

Roeselare : Gent 2 1.80

Manchester United : Wigan 1 1.18

Kilmarnock : Celtic 2 1.40

Rangers : Dundee United 1 1.33

 

 

Reading : Liverpool 2 1.45

Sunderland : Barrow 1 1.13

Fulham : Swindon 1 1.28

Everton : Carlisle 1 1.20

Bolton : Lincoln 1 1.20

Tottenham : Peterborough 1 1.18

Chelsea : Watford 1 1.14

Manchester United : Leeds 1 1.17

Osasuna : Real Madrid 2 1.53

Aston Villa : Blackburn 1 1.65

Xeel4728.12.2009 08:46

Pai ca sa castigam haideti sa dam si noi 1-2 ponturi aici , ne consultam ca doar stiti cu totii "Cine suge ALUP?" .

Incep eu :

Azi voi paria o suma mai mare pe 3 meciuri zic eu foarte probabile :

Tottenham-West Ham 1 1.45

Hapoel Haifa-Maccabi Haifa 2 1.40

Newcastle-Derby County 1 1.40

Doamne Ajuta si Succes !!

 

ps Am un lapsus si nu mai stiu raspunsul la intrebarea de mai sus :-?

Daniel-Ionut28.12.2009 11:38

Ma duc si eu sa mai donez, aaa sa mai castig niste bani pe la astia... o sa revin cu biletele.

 

Newcastle - Derby - 1

Nottingham Forest - Coventry - 1

Dagenhaand - Cheletnham - 1

Chelsea - Fulham - 1

Everton - Burnley - 1

Tottenham - West Ham - 1

Wolves - Manchester City - 2

cRiss4Steaua28.12.2009 13:18

mi`am facut card acum 1 sapt. sa pun pe bwin, am pus 30 lei si in 3 zile am facut 600, pe urma am pus toti banii pe Kazma Barcelona, in min 88 am pus ca nu se mai da niciun gol, si au egalat aia in 90. Cum sa nu sufar ?:))

Daniel-Ionut28.12.2009 13:27

Wai... nici chiar asa... sa bagi 6 milioane p un meci :D

 

Cred ca o sa imi fac si eu cont pentru pariuri online... sa te tii atunci :naughty: ...cum dau faliment... :))

Xeel4728.12.2009 14:24

pai a pus 600 pt ca mai erau 2 min + prelungiri si castiga si el acolo vreo 60 lei cred nu ?

Daniel-Ionut28.12.2009 17:22
Dagenhaand - Cheletnham - 1

 

2 bilete pierdute din cauza astora... :cursing:

cristy.steaua2128.12.2009 19:22

toti am dato`n bara cu newcastle :confused:

razvan2828.12.2009 20:57

Pe ce loc mai e Newcastle ? :))

«11819202122115»