FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12021222324115»
Xeel4730.12.2009 02:08

pe mine m-a scos Standard , cu jucatorii vietii ca m-am uitat la meci , s-a pierdut meciul cand a ratat singur cu portarul unu de la Standard , apoi au dat astia gol si s-a dus totul . Boloni a gandit bine si a bagat un pusti care a readus spiritul pe la echipa , dar ....

 

nu ma pot abtine sa nu pun , azi eram hotarat sa nu pun si am trecut prin fata stanley :unsure:

 

pentru maine cred ca voi face un bilet sigur si un bilet monstru :shifty:

 

ps Daniele daca nu ai castigat de mult , incearca sa pui o suma mai maricica cu meciuri studiate bine , sigure :) Daca voi avea timp maine voi face un bilet sigur

Daniel-Ionut30.12.2009 07:55
MUUUUUUUUUIIIEEEEEEEEE TOOORREEEEESSS

 

Hahaha... stiam ca bate Liverpool... deja, Aston Villa avea vre'o 4 victorii la rand, iar Liverpool vre'o 2 infrangeri la rand.

 

Xeel47... NICIODATA un bilet nu este sigur... si asta spun din experienta personala... cate N bilete am pus eu pe'aici cu meciuri "sigure" si le'am pierdut...

Maye30.12.2009 08:21

Nu mai dati banii pe de astea ma.

Dati in plua banii pe alcool , ca odata e Craciunul.

Daniel-Ionut30.12.2009 08:37

A trecut ba Craciunul :))

mircea_1030.12.2009 08:38
Hahaha... stiam ca bate Liverpool... deja, Aston Villa avea vre'o 4 victorii la rand, iar Liverpool vre'o 2 infrangeri la rand.

 

aston villa nu are 4 victorii la rand..etapa trecuta a luat-o 3-0 de la Arsenal, iar Liverpool nu are 2 infrangeri la rand...etapa trecuta a batut pe Wolves :P

 

@Maye: corect, cu mentiunea ca acu' vine revelionu nu craciunul :D

Maye30.12.2009 08:39

Du-te ba!

Sigur e vreo sarbatoare ceva.

Daniel-Ionut30.12.2009 08:46
aston villa nu are 4 victorii la rand..etapa trecuta a luat-o 3-0 de la Arsenal, iar Liverpool nu are 2 infrangeri la rand...etapa trecuta a batut pe Wolves :P

 

Aolooo da da da... eu m'am uitat invers la statistica! :blush:

snap0006.jpg

MoWeed30.12.2009 09:02
MUUUUUUUUUIIIEEEEEEEEE TOOORREEEEESSS

Ha ha ha

 

Ronnie pentru noi/Tu esti Daniel 2

Daniel-Ionut30.12.2009 09:07
Ha ha ha

 

Ronnie pentru noi/Tu esti Daniel 2

 

Hahaha... :thumbdown:

 

Azi mai bag si gata, pana in prima sambata a lui 2010!

red&blue_boy30.12.2009 09:10
Cercle Brugge - Standard Liege - 2

 

 

Daniele,dupa ce-ai pus pe Standard,ca sunt varza,iar Cercle a jucat destul de bine in derby-ul cu Bruges...

Xeel4730.12.2009 18:47

Man U-Wigan H1 cota 1.58

Portsmouth-Arsenal 2 1.60

Anderlecht-Zulte waregem 1 1.42

Roeselare-Gent 2 1.60

Nu am studiat meciurile , l-am pus in graba ca a fost stanley in drumul meu . Sper sa iasa.

Doamne ajuta si Succes!!

Xeel4730.12.2009 22:34
1.Man U-Wigan H1 cota 1.58

2.Portsmouth-Arsenal 2 1.60

3.Anderlecht-Zulte waregem 1 1.42

4.Roeselare-Gent 2 1.60

Nu am studiat meciurile , l-am pus in graba ca a fost stanley in drumul meu . Sper sa iasa.

Doamne ajuta si Succes!!

 

1. 5-0

2. 1-4

3. 2-1

4. 0-4

Am mai prins un bilet :naughty: , numai bine de revelion

se7en30.12.2009 22:47

ce castig ai avut? eu am pus doar pe Arsenal si Man United si am castigat 5€.

cRiss4Steaua31.12.2009 00:51
pai a pus 600 pt ca mai erau 2 min + prelungiri si castiga si el acolo vreo 60 lei cred nu ?

cam 100 lei :D

Xeel4731.12.2009 01:19

castig 100 lei , miza 20 lei insa stiti cum e la stanley cu tva ala , de la anul sper sa imi fac un cont sa pariez online :)

Daniel-Ionut01.01.2010 17:20

Primul bilet pe 2010 :greedy: !

 

Fulham - Swidon - mai mult de 2.5 goluri

Everton - Carlisle - mai mult de 2.5 goluri

Bolton - Lincoln - mai mult de 2.5 goluri

Middlesbrough - Manchester City - 2

Sunderland - Barrow - mai mult de 2.5 goluri

Reading - Liverpool - 2

Tottenham - Peterborough - mai mult de 2.5 goluri

gio_stgloria01.01.2010 23:04

MI-e frica de FA CUP maine :confused: .Multi baga rezervele si mereu e loc de surprize. oricum , cel mai bine e de jucat la numar de goluri.

Daniel-Ionut02.01.2010 08:15

Adica cum am jucat eu! :happy:

cristy.steaua2102.01.2010 10:26

Primu pe 2010...

 

2.05 2.5/Wigan A. - Hull City mai mult de 2.5 goluri

1.45 Reading FC - Liverpool 2

1.15 Sunderland AFC - Barrow FC 1

1.85 Plymouth - Newcastle 2

1.60 Middlesbrough - Manch.City 2

1.60 Aston Villa - Blackburn 1

1.25 Oliveirense - Porto FC 2

 

 

Cota: 20.24

mircea_1002.01.2010 10:42

Rhyl - Prestatyn 1

Oliveirense-Porto 2

Celtic - Rangers peste 2,5

AE Paphos - APOEL Nicosia 2

Dundee FC - Airdrie 1

Benfica - Nacional Madeira 1

MoWeed02.01.2010 13:29

Daniele, nici in 2010 nu te lasi de activitatile caritabile?

Daniel-Ionut02.01.2010 14:31
Daniele, nici in 2010 nu te lasi de activitatile caritabile?

 

Vedem noi cine rade la urma... :rolleyes:

gio_stgloria02.01.2010 14:37

Sunderland over

Tottenham over

WBA over

Birmingham x2

Ronnie02.01.2010 17:22

Primul bilet pierdut pe anul asta pentru Daniel! :)

Daniel-Ionut02.01.2010 17:50
Primul bilet pierdut pe anul asta pentru Daniel! :)

 

Pfff... vrei sa'mi tii evidenta? :D

«12021222324115»