pe mine m-a scos Standard , cu jucatorii vietii ca m-am uitat la meci , s-a pierdut meciul cand a ratat singur cu portarul unu de la Standard , apoi au dat astia gol si s-a dus totul . Boloni a gandit bine si a bagat un pusti care a readus spiritul pe la echipa , dar ....
nu ma pot abtine sa nu pun , azi eram hotarat sa nu pun si am trecut prin fata stanley ![]()
pentru maine cred ca voi face un bilet sigur si un bilet monstru ![]()
ps Daniele daca nu ai castigat de mult , incearca sa pui o suma mai maricica cu meciuri studiate bine , sigure
Daca voi avea timp maine voi face un bilet sigur

