FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12122232425115»
*Alecs*02.01.2010 18:40

In FA Cup nu sunt asa multe surprize fiindca este o competitie cu traditie si importanta mare in Anglia, iar majoritatea antrenorilor o trateaza cu seriozitate. Se folosesc si rezerve, dar raman si cativa titulari de baza care sa faca diferenta. Si daca ne uitam pe rezultatele de azi nu cred ca e vreo surpriza majora, poate doar acel 7-0, dar doar prin prisma scorului.

 

Si daca tot vorbim de ce a pus fiecare..

 

lma2010.jpg

 

mircea_1002.01.2010 19:13

inca un bilet pierdut pe Liverpool...imi bag ****...nici nu vreau sa ma gandesc cati bani am pierdut pe astia in ultimul timp :wall: N'gog iar mi-a mancat toti nervii :chair:

se7en02.01.2010 19:58

eu incerc sa nu ma uit la meciurile pe care pariez, de asta m-am si lasat de pariatul live. in fine, cam ciudat dar n-a aparut nici o surpriza in FA Cup. Everton, Fulham, Sunderland si Tottenham si-au facut bine datoria, trebuia sa pariez mai mult de 3€ dar am zis sa fiu precaut. (ma uit la poza lui *Alecs* si mi-e cam ciuda :D)

mircea_1002.01.2010 20:55

daca tu nu consideri Reading - Liverpool 1-1 ca fiind o surpriza(Liverpool a jucat cu echipa de baza) nu stiu la ce surpriza te-ai fi asteptat...

Everton au batut si ei fff greu...a fost 1-1 pana pe final...

se7en02.01.2010 21:09

uitasem total de meciul ala. oricum, din cate am auzit au jucat foarte slab.

gio_stgloria02.01.2010 21:20
Sunderland over

Tottenham over

WBA over

Birmingham x2

 

 

3-0

4-0

2-0

0-0

 

La mumu WBA ! :thumbup:

Xeel4703.01.2010 03:34

NU mai pun pe Liverpool decat daca joaca cu FC Scuipa'n Dunare X( .

De astazi mi-am facut cont pe bwin si pariez online de acasa , nu mai stau sa imi ia stanley tva-ul si timpul . Singura problema este ca am viciul casinourilor , si aici am de unde alege :)) .

Sa lasam prostiile de la ruleta si sa incepem cu 3 meciuri cu cote mici :

Osasuna - Real Madrid (1X2) Real Madrid

AE Pafos - A.P.O.E.L. (1X2) A.P.O.E.L. ?

Chelsea FC - Watford (Handicap 0:1) Chelsea FC

*Alecs*03.01.2010 09:49

nbhla.jpg

 

Ce frumos e sa te trezesti dimineata cu un bilet castigator. :D

Daniel-Ionut03.01.2010 11:21

Am pus si azi, da nu il mai postez!!! :rolleyes:

Sa vedem... poate imi purtati voi ghinion de nu castig... il pun dupa ce il castig, sau dupa ce il pierd

MoWeed03.01.2010 11:35

Esti donatorul principal pentru casele de pariuri Daniele

Daniel-Ionut03.01.2010 11:44

Ba... sincer nici nu mai tin minte de cand n'am mai castigat... stiu doar ca am bagat constant :console:

mircea_1003.01.2010 13:37

m-am enervat aseara pe Liverpool si am bagat azi un bilet...3 meciuri 100 lei

 

benfica cu handicap

arsenal si wolves

mi-ar iesi vreo 550 de roni...nu e rau...

Daniel-Ionut03.01.2010 14:25

Ce sa fac ba nene sa castig... m'a scos Celtic :cursing::cursing::cursing: nici nu mai tin minte de cand n'am mai castigat, da am bagat in fiecare zi cate 1 bilet 2...

 

NU MAI BAG IN VIATA MEA!!! :cursing: nu mai pot d nervi ,,,,,,,,,,,,,,,,................. :wall:

cristy.steaua2103.01.2010 14:28
NU MAI BAG IN VIATA MEA!!!

 

Si eu mai mint.. :))

mircea_1003.01.2010 18:54

da ce ai pus?

Xeel4703.01.2010 18:57

Am avut si eu o perioada de 2 saptamani cand am bagat cel putin 2 bilete pe zi si nu am scos nimic , insa am continuat si acum vin castigurile. Pentru astazi mai astept sa iasa Realul ,Benfica si la Mallorca si Sporting sa nu se dea 3.5 respectiv 2.5 goluri

 

Daniel-Ionut04.01.2010 13:05

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wall: aseara m'a scos Real de la mult visatul castig :cursing:

 

Osasuna - Real Madrid - 2 (0-0) :death:

Santander - Tenerife - 1 (2-0)

Getafe - Valladolid - 1 (1-0)

Mallorca - Bilbao - 1 (2-0)

Sporting Lisabona - Braga - 1 (2-1)

Ermis - Apollon - 2 (1-2)

 

150 lei :chair:

mircea_1004.01.2010 14:10

Hala(L) Madrid :D

*Alecs*04.01.2010 15:16

dnltz.jpg

 

Haideti sa-l incurajam cu totii pe Daniel!

Daniel-Ionut04.01.2010 15:44
Haideti sa-l incurajam cu totii pe Daniel!

 

Hahaha :D

La ce e ala??! Bwin?

*Alecs*04.01.2010 15:47

Da.

Maye04.01.2010 18:00

Ii imbogatiti pe mafioti , in loc sa ii imbogatiti pe producatorii de alcool.

Daniel-Ionut04.01.2010 18:01

Da gata ba placa stricata... alcool, alcool, alcool, alcool, alcool numai alcool ai in tastatura de la Craciun incoace... :wall:

Maye04.01.2010 18:07

Tristule.

 

Ca sa nu fiu off topic : la b shit win , cota 1.01 ca Maye se imbata azi iar.

Xeel4704.01.2010 21:46

https://www.bwin.com/ro/epage.aspx?view=pri...mber=1R7RW39D5U

https://www.bwin.com/ro/epage.aspx?view=pri...mber=1R7SJS4MK5

Au mers 2 bilete de la care nu ma asteptam la prea mult :)

 

alecs cum postezi biletele in formatul acela ?

«12122232425115»