FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12324252627115»
mircea_1011.01.2010 12:43

si 3. Blackburn merge catastrofal in deplasare

 

si eu am pus pe city

*Alecs*11.01.2010 17:16

Cica Algeria e echipa de Campionat Mondial :unsure:

Ronnie11.01.2010 18:11

Manchester City - Blackburn 2

 

miza: 10 lei

castig: 84 lei

 

Primul bilet pe saptamana asta.

Daniel-Ionut11.01.2010 18:31
Manchester City - Blackburn 2

 

miza: 10 lei

castig: 84 lei

 

Primul bilet pe saptamana asta.

 

Primul bilet pierdut pe saptamana asta :P

se7en11.01.2010 18:58

traiasca Anorthosis. mi-a iesit si ultimul meci de pe biletul de ieri, 11 euro castig. nu e mult dar ajuta la moral. :wave:

Daniel-Ionut11.01.2010 19:02

Te'ai dat in euro.. baga ma in lei ca tot romanu :happy:

zloty11.01.2010 19:31

Pff cum sa pierd pa Coasta de Fildes la cupa africii? mai bagasem si peste 2 goluri :chair:

Xeel4711.01.2010 20:07

Vai pl lor astia de la coasta de fildes , si eu tot pe ei am pierdut , pusesem 1 solist . Mi-as pl in drogba ca nu a fost in stare sa dea un gol

mircea_1011.01.2010 21:15
:D :D :D ce bine ca nu am pus pe CAN...
Daniel-Ionut12.01.2010 06:54
:D:D:D ce bine ca nu am pus pe CAN...

 

Nici sa nu pui!

mircea_1012.01.2010 09:11

dupa cum am spus...nu pun...la astia nici nu sti daca ajung la stadion :D

 

P.S. City - Blackburn 4-1

Daniel-Ionut12.01.2010 09:16

Cine era ala care a pus 2 pe Blackburn? :whistle:

 

Incet incet City incepe sa devina o echipa mare.

MoWeed12.01.2010 09:29
Manchester City - Blackburn 2

 

miza: 10 lei

castig: 84 lei

 

Primul bilet pe saptamana asta.

Ahahahahaha. Daniel 2 ce esti...

 

 

 

Parerea mea e ca C.A.N. e o competitie cu prea multe surprize pentru a putea paria la sigur pe ea. Pentru ca, de obicei, jucatorii foarte buni care joaca in Europa se menajeaza pentru a nu se accidenta sau efectiv nu au chef de aceasta competitie in mijlocul sezonului.

Maye12.01.2010 09:35

Mo are dreptate si in exprimare.CAN e o competite de ca Can :D

MoWeed12.01.2010 09:36

Ce sa-i cerem lui Maye? La el la tara nu a invatat la scoala cum e cu prescurtarile.

Daniel-Ionut12.01.2010 09:37
Ahahahahaha. Daniel 2 ce esti...

 

Baaaaa eu am castigat!! nu ma compara cu asta care nu stie ca City e pe val!

Maye12.01.2010 09:38

Corect.Pe tine te-au invatat ursii , acolo pe la gunoaie. Si vezi ca esti "offline" :D

MoWeed12.01.2010 09:40

Nici ursi nu aveti acolo la voi la tara mah. Numai poluare acolo la Copsa...

Maye12.01.2010 09:41

Nu exista ma. Ai uitat ca sunt la capitala? :P

Daniel-Ionut12.01.2010 09:46
Nu exista ma. Ai uitat ca sunt la capitala? :P

 

Oooooooooo bine ai venit in civilizatiee!!! :D frumos la Bucuresti nu? masini, metrou, tramvai... malluri, blocuri... :))

Maye12.01.2010 09:48

Capitala culturala ma.

MoWeed12.01.2010 09:53

Daniele, Maye inca se minuneaza cand vede o masina pe strada. Sau un tren...

Este pierdut pentru civilizatie

Daniel-Ionut12.01.2010 09:58

Credeam ca e in Bucuresti ma...

sabin130712.01.2010 10:53

De cand m-am lasat de pariuri fotbal/hochei/tenis (sa tot fie vreo 2 luni) sunt curios de unde isi iau Astra panaramele alea de curse de caini si daca or avea contract de exclusivitate, sau ceva de genul. :D E clar ca nu sunt live cursele.

*Alecs*12.01.2010 12:39

Si-a scos Daniel un sfert din donatia de anul trecut si a inceput sa dea sfaturi si ponturi.

«12324252627115»