si 3. Blackburn merge catastrofal in deplasare
si eu am pus pe city
si 3. Blackburn merge catastrofal in deplasare
si eu am pus pe city
Cica Algeria e echipa de Campionat Mondial ![]()
Manchester City - Blackburn 2
miza: 10 lei
castig: 84 lei
Primul bilet pe saptamana asta.
Manchester City - Blackburn 2
miza: 10 lei
castig: 84 lei
Primul bilet pe saptamana asta.
Primul bilet pierdut pe saptamana asta ![]()
traiasca Anorthosis. mi-a iesit si ultimul meci de pe biletul de ieri, 11 euro castig. nu e mult dar ajuta la moral. ![]()
Te'ai dat in euro.. baga ma in lei ca tot romanu ![]()
Pff cum sa pierd pa Coasta de Fildes la cupa africii? mai bagasem si peste 2 goluri ![]()
Vai pl lor astia de la coasta de fildes , si eu tot pe ei am pierdut , pusesem 1 solist . Mi-as pl in drogba ca nu a fost in stare sa dea un gol
ce bine ca nu am pus pe CAN...
Nici sa nu pui!
dupa cum am spus...nu pun...la astia nici nu sti daca ajung la stadion ![]()
P.S. City - Blackburn 4-1
Cine era ala care a pus 2 pe Blackburn? ![]()
Incet incet City incepe sa devina o echipa mare.
Manchester City - Blackburn 2
miza: 10 lei
castig: 84 lei
Primul bilet pe saptamana asta.
Ahahahahaha. Daniel 2 ce esti...
Parerea mea e ca C.A.N. e o competitie cu prea multe surprize pentru a putea paria la sigur pe ea. Pentru ca, de obicei, jucatorii foarte buni care joaca in Europa se menajeaza pentru a nu se accidenta sau efectiv nu au chef de aceasta competitie in mijlocul sezonului.
Mo are dreptate si in exprimare.CAN e o competite de ca Can ![]()
Ce sa-i cerem lui Maye? La el la tara nu a invatat la scoala cum e cu prescurtarile.
Ahahahahaha. Daniel 2 ce esti...
Baaaaa eu am castigat!! nu ma compara cu asta care nu stie ca City e pe val!
Corect.Pe tine te-au invatat ursii , acolo pe la gunoaie. Si vezi ca esti "offline" ![]()
Nici ursi nu aveti acolo la voi la tara mah. Numai poluare acolo la Copsa...
Nu exista ma. Ai uitat ca sunt la capitala? ![]()
Nu exista ma. Ai uitat ca sunt la capitala?![]()
Oooooooooo bine ai venit in civilizatiee!!!
frumos la Bucuresti nu? masini, metrou, tramvai... malluri, blocuri... ![]()
Capitala culturala ma.
Daniele, Maye inca se minuneaza cand vede o masina pe strada. Sau un tren...
Este pierdut pentru civilizatie
Credeam ca e in Bucuresti ma...
De cand m-am lasat de pariuri fotbal/hochei/tenis (sa tot fie vreo 2 luni) sunt curios de unde isi iau Astra panaramele alea de curse de caini si daca or avea contract de exclusivitate, sau ceva de genul.
E clar ca nu sunt live cursele.
Si-a scos Daniel un sfert din donatia de anul trecut si a inceput sa dea sfaturi si ponturi.