FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12425262728115»
Ronnie12.01.2010 12:47
un sfert din donatia de anul trecut

 

A castigat doar 60 de lei.

gio_stgloria12.01.2010 12:49

1 TG(2.5)/Egipt - Nigeria Sub 1.6

2 TG(2.5)/Mozambique - Benin Sub 1.6

 

ps : ce ofticat e ronnie. ai pierdut in stil mare aseara :))

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

1 TG(2.5)/Roma - Triestina Peste 1.55

2 Birmingham - Nottingham 1 1.95

3 Besiktas - Kasimpasa 1 1.4

sabin130712.01.2010 12:54

La africanii astia cred ca e probabilitatea cea mai mare sa iasa surprize, asa e in fiecare an.

gio_stgloria, iti urez ¨fir intins!¨, da´ io cred ca e sinucidere curata sa pariezi maxim 2 goluri la africani, mai ales intr-un bambilici ca asta dintre Mozambique si Benin.

 

Aveti careva informatii despre cursele de caini de la AstraSportBets?

gio_stgloria12.01.2010 12:56

@sabin

 

nu bag la pariuri azi , alea doar le-am postat. sincer nu cred ca la benin se marcheaza, nu cunosc ehipele dar sigur o sa fie un meci de rahat.

 

Unde e Radu Banciu ? :(((

*Alecs*12.01.2010 12:57

Ce aveti domne cu Ronnie? Din cand in cand mai e bine sa bagi si cate o bomba daca asa simti. Nu prinzi de cateva ori, dar si cand iti iese te-ai scos.

Daniel-Ionut12.01.2010 14:59
Si-a scos Daniel un sfert din donatia de anul trecut si a inceput sa dea sfaturi si ponturi.

 

:D Dar bineinteles, sa mai si ascultati un om care castiga!

Anu' asta sunt in fortaaa!!! :)) am bagat maxim 5 bilete desi nu cred ca au fost 5... am castigat 1 data, am mai bagat unu pentru in seara asta da il tin secret... vreau sa ma duc maine sa ii scot si p aia 60 si p astia din seara asta inca 60 :yes:

 

 

PS: Un meci deja mi s'a amanat Tours - Istres :thumbdown:

*Alecs*15.01.2010 00:17
cls.jpg
mircea_1015.01.2010 15:17

Bayern munchen - hofenheim - 1 - 1,5

Gent - Kortrijk - 1 - 1,5

Caen - Bastia - H1 - 1 - 2,2

Coasta de fildes - Ghana - mai mult de 2.5 goluri - 1,92

 

am zis ca ca nu pun pe CAN, dar totusi :D

RobYnho17.01.2010 21:02

Dupa vreo 2 luni, am prins si yo un bilet de 70,91 lei.

 

Chelsea - Sunderland 1

Manchester Utd - Burnley 1

Nigeria - Benin 1

Egipt - Mozambic 1

Betis - Salamanca 1

Barcelona Sevilla 1

 

Pentru maine :

 

1 Bilet

 

Antalyaspor - Fenerbahce 2

Angola - Algeria 1X

Mali - Malawi 1

Newcastle - West Bromwich 1

Le Havre - Tours 1

Forfar - St. Johnstone 2

 

2 Bilet

 

Angola - Algeria X2

AYR UTD - Brechin 1

Kilmarnock - Falkirk 1

Mali - Malawi 1

Le Havre - Tours 1

 

Sa fie cu noroc. :))

Xeel4722.01.2010 16:10

Freiburg-Stuttgart 2 2.05

Tops Oss-Volendam 2 1.95

PSV-NEC Nijmegen H1 1.62

Fenerbajce-Denizlispor H1 1.59

Doamne ajuta :)

Dragoshel22.01.2010 17:12

Freiburg-Stuttgart 2 2.05

Empoli - Torino 1 2.30

Dusseldorf - Union Berlin 1 2.00

FSV frankfurt - Furth X 3.20

Munchin 1860 - Rostock 1 2.05

gio_stgloria22.01.2010 17:14

ce-o sa va faca suttgart :whistle:

Xeel4722.01.2010 17:23

La Empoli-Torino as fi mers pe X insa nu m-am riscat , sper sa bata Empoli pentru tine.

Gio : teoretic stuttgart bate , practic doar printr-o lipsa de forma a jucatorilor sau ghinion , ori cartonas rosu etc stuttgart poate pierde

Dragoshel22.01.2010 17:25

@gio sa imi zici unde stai s aiti dau o bere daca ma scoate stuttgart

gio_stgloria22.01.2010 17:27

In Buzau , ma gasesti si in Bucuresti.Germania e imprevizibila dar sper totusi sa nu pierzi :D

Xeel4722.01.2010 21:49

Toate au iesit numai Volendam spartii aia m'au scos X( 1-1

@gio stuttgart a meritat sa castige , a fost net superioara

gio_stgloria22.01.2010 21:52

n-am vazut meciu, si eu am pierdut de atatea ori pe olanda 2..

Maye22.01.2010 22:20

Stuttgart a jucat mai bine , iar Freiburg a fost la pamant.

Deci :)

mircea_1023.01.2010 20:38

Sevilla - Almeria 1 (1-0)

Preston - Chelsea - H1 - 2 (0-2)

Accrinton - Fulham - 2 - (1-3)

Norwich - Brentford - 1 (1-0)

Aston Villa - Brighton - H1 - 1 (3-2) - a fost 3-1 pana in prelungirile meciului :wall::cursing:

gio_stgloria24.01.2010 08:06

Tailanda - Danemarca over 2.5 ( 0-3)

Werder - Bayern over 2.5 ( 2-3)

Ports - Sunderland gol marcat sunderland ( 2-1)

Valadolid - Barca over 2.5 ( 0-3)

Juve - Roma gol marcat roma ( 1-2)

 

 

Colmar -Lille - lille merge mai departe (10-9 la penaltyuri) :cursing:

mircea_1028.01.2010 12:40

dupa o perioada in care nu am mai prea dat pe la casele de pariuri, am bagat azi unu...

 

Benfica - Guimaraes 1

Milan - Livorno 1

Hamilton - Celtic 2

Gijon - barca 2

deportivo - Real Madrid 2

vitesse - psv 2

 

mircea_1030.01.2010 08:37

Antalya - Besiktas 2 - 2,10 (0-1)

Germinal - Anderlecht 2 - 1,80 (0-5)

Deportivo - Real Madrid 2 - 2,00

 

Am pus 20 de lei a iesit 144...sper ca nu imi face realu vreo surpriza...

ktalyn30.01.2010 15:02

Deja am pierdut pe Werder :P

gio_stgloria30.01.2010 18:15

astazi n-am pus la pariuri , si o sa incerc sa ma abtin si maine :bananadance: si tot asa

mircea_1031.01.2010 06:53
Antalya - Besiktas 2 - 2,10 (0-1)

Germinal - Anderlecht 2 - 1,80 (0-5)

Deportivo - Real Madrid 2 - 2,00

 

Am pus 20 de lei a iesit 144...sper ca nu imi face realu vreo surpriza...

:bananadance: :bananadance: :bananadance:

«12425262728115»