Era , pentru ca Astra s-a desfiintat.
Era , pentru ca Astra s-a desfiintat.
Au furat, nenorocitii. ![]()
Era , pentru ca Astra s-a desfiintat.
Este, pentru ca si'a schimbat numele din Astra in Casa pariurilor doar! in rest este aproape la fel.
Pariu ca nu?
S-au desfiintat foarte multe agentii.
Pur si simplu au disparut!
Este, pentru ca si'a schimbat numele din Astra in Casa pariurilor doar! in rest este aproape la fel.
Nu chiar: http://www.antidotul.ro/3110/%C5%A2eapa-as...la-pariuri.html
Pai eu ce am zis... ca, Casa Pariurilor este de fapt Astra deghizata in CP... daca te uiti pe site vezi ca este exact acelasi design, pe care il avea si Astra.
M-am referit la faptul ca nu doar si-a schimbat numele, ci au fost alte smecherii care au stat la baza noii denumiri.
1 Urziceni - Dnepr D. 1X 1.34 x
2 Rapid B. - Jagiellonia 1 1.6 x
3 Molde - Shakhtar D. 2 1.65 x
4 Kalmar - FC Copenhaga 2 2 x
5 Inter - Fiorentina 1 1.65 x
6 Sevilla - Getafe 1 1.7 x
7 Leeds - Tottenham 2 1.9 x
8 Toulouse - Marseille 1X 1.49 x
9 PSV - Utrecht 1 1.35 x
10 Twente - Heracles 1 1.35 x
11 Benfica - Leiria 1 1.25 x
12 Anderlecht - Cl.Brugge 12 1.28 x
13 Antalya - Galatasaray X2 1.15 x
un bilet pe care nu l-am jucat, l-am facut azi dimineata de amuzament.
pana la momentul de fata , am un singur meci pierdut , pe galatasaray. inter are 1-0 in minutu 82, benfica 1-0 in 28 si sevilla0-0 in minutu 29.
pacat ca nu l-am jucat la minus 3.
tottenham a batut si biletul mi-a iesit ![]()
Nu ma asteptam sa joace asa slab Leeds. Felicitari! Cat ai luat? Pe mine m-a scos Braga.
Nu ma asteptam sa joace asa slab Leeds. Felicitari! Cat ai luat? Pe mine m-a scos Braga.
Poate vrei sa spui ca nu te asteptai sa joace Defoe asa bine ![]()
Off topic : Iar a dat Suarez 4 goluri.
5 milioane si vreo 200 de mii
5 milioane si vreo 200 de mii
BRAVO!
Si cat ai pus pe bilet?
200 de mii
Isi mai ia Dragos o dacie de banii astia
Leeds - Tottenham - 2 1-3Fulham - Portsmouth - 1 1-0
Inter - Fiorentina - 1 1-0
Sevilla - Getafe - 1 2-0
Antalyaspor - Galatasaray - 2 2-1
![]()
Na ba... ce vina am eu ca e Galatasaray praf! ![]()
ahh, urat de multe ori m-a scos si pe mine ultimul meci pe care il puneam sa mareasca umpic cota(cu cota mica, normal)...
@mo, nu mai gasesti una ca a mea...e unica:)
@mo, nu mai gasesti una ca a mea...e unica:)
rugina te face sa zici asta?
5 milioane si vreo 200 de mii
Bun castig.
20 lei am bagat si eu ieri si chiar era zi de castigat. Am avut ghinionul sa aleg singura surpriza.
@ Dragos
Rombat, ma, Rombat. ![]()
adica galata alecs?
mo asa e culoarea ma
roby
))
Nu. Sporting Braga.
Galata o consider semi-surpriza fiindca au jucat in deplasare si e tur-retur.
Newcastle - Cardiff - 1
Copenhaga - Sahtior - 2
Steaua - Rijeka - 1
Sesiktas - Genclerbir... - 1
Werder - Hertha - 1
Le Havre - Vannes - 1
Am pus ieri biletul asta la plesneala si mai mult din plictiseala. Am fost foarte aproape, Feyenoord a deschis scorul imediat dupa pauza, nu puteau si ei inainte.. Ce am constatat e ca de multe ori cand te chinui sa-ti faci un bilet sa-ti iasa, abia prinzi cateva si cand pui la noroc sau in graba si fara prea multe statistici esti mai aproape de castig.
si cand pui la noroc sau in graba si fara prea multe statistici esti mai aproape de castig.
Cu siguranta. Cand ma uit la batranu' cum pune la plesneala si ii iese, imi vine sa .. ![]()