FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12627282930115»
Maye03.02.2010 17:44

Era , pentru ca Astra s-a desfiintat.

RobYnho03.02.2010 17:54

Au furat, nenorocitii. :))

Daniel-Ionut03.02.2010 18:02
Era , pentru ca Astra s-a desfiintat.

 

Este, pentru ca si'a schimbat numele din Astra in Casa pariurilor doar! in rest este aproape la fel.

Maye03.02.2010 18:03

Pariu ca nu?

S-au desfiintat foarte multe agentii.

Pur si simplu au disparut!

*Alecs*03.02.2010 18:08
Este, pentru ca si'a schimbat numele din Astra in Casa pariurilor doar! in rest este aproape la fel.

 

Nu chiar: http://www.antidotul.ro/3110/%C5%A2eapa-as...la-pariuri.html

Daniel-Ionut03.02.2010 18:18
Nu chiar: http://www.antidotul.ro/3110/%C5%A2eapa-as...la-pariuri.html

 

Pai eu ce am zis... ca, Casa Pariurilor este de fapt Astra deghizata in CP... daca te uiti pe site vezi ca este exact acelasi design, pe care il avea si Astra.

*Alecs*03.02.2010 18:30

M-am referit la faptul ca nu doar si-a schimbat numele, ci au fost alte smecherii care au stat la baza noii denumiri.

gio_stgloria03.02.2010 21:30

1 Urziceni - Dnepr D. 1X 1.34 x

2 Rapid B. - Jagiellonia 1 1.6 x

3 Molde - Shakhtar D. 2 1.65 x

4 Kalmar - FC Copenhaga 2 2 x

5 Inter - Fiorentina 1 1.65 x

6 Sevilla - Getafe 1 1.7 x

7 Leeds - Tottenham 2 1.9 x

8 Toulouse - Marseille 1X 1.49 x

9 PSV - Utrecht 1 1.35 x

10 Twente - Heracles 1 1.35 x

11 Benfica - Leiria 1 1.25 x

12 Anderlecht - Cl.Brugge 12 1.28 x

13 Antalya - Galatasaray X2 1.15 x

 

un bilet pe care nu l-am jucat, l-am facut azi dimineata de amuzament.

 

pana la momentul de fata , am un singur meci pierdut , pe galatasaray. inter are 1-0 in minutu 82, benfica 1-0 in 28 si sevilla0-0 in minutu 29.

pacat ca nu l-am jucat la minus 3.

 

 

Dragoshel03.02.2010 22:42

tottenham a batut si biletul mi-a iesit :)

*Alecs*03.02.2010 23:06

Nu ma asteptam sa joace asa slab Leeds. Felicitari! Cat ai luat? Pe mine m-a scos Braga.

Maye03.02.2010 23:24
Nu ma asteptam sa joace asa slab Leeds. Felicitari! Cat ai luat? Pe mine m-a scos Braga.

Poate vrei sa spui ca nu te asteptai sa joace Defoe asa bine :D

 

Off topic : Iar a dat Suarez 4 goluri.

Dragoshel04.02.2010 06:28

5 milioane si vreo 200 de mii

Daniel-Ionut04.02.2010 06:35
5 milioane si vreo 200 de mii

 

:greedy: BRAVO!

Si cat ai pus pe bilet?

Dragoshel04.02.2010 06:49

200 de mii

MoWeed04.02.2010 09:04

Isi mai ia Dragos o dacie de banii astia

Daniel-Ionut04.02.2010 09:07
Leeds - Tottenham - 2 1-3

Fulham - Portsmouth - 1 1-0

Inter - Fiorentina - 1 1-0

Sevilla - Getafe - 1 2-0

Antalyaspor - Galatasaray - 2 2-1

:wall:

Na ba... ce vina am eu ca e Galatasaray praf! :finger:

Dragoshel04.02.2010 09:22

ahh, urat de multe ori m-a scos si pe mine ultimul meci pe care il puneam sa mareasca umpic cota(cu cota mica, normal)...

 

 

@mo, nu mai gasesti una ca a mea...e unica:)

MoWeed04.02.2010 09:33
@mo, nu mai gasesti una ca a mea...e unica:)

rugina te face sa zici asta?

*Alecs*04.02.2010 10:34
5 milioane si vreo 200 de mii

 

Bun castig.

 

20 lei am bagat si eu ieri si chiar era zi de castigat. Am avut ghinionul sa aleg singura surpriza.

RobYnho04.02.2010 10:43

@ Dragos

 

Rombat, ma, Rombat. :))

Dragoshel04.02.2010 10:47

adica galata alecs?

 

mo asa e culoarea ma

roby :))))

*Alecs*04.02.2010 11:28

Nu. Sporting Braga.

 

Galata o consider semi-surpriza fiindca au jucat in deplasare si e tur-retur.

Daniel-Ionut05.02.2010 12:35

Newcastle - Cardiff - 1

Copenhaga - Sahtior - 2

Steaua - Rijeka - 1

Sesiktas - Genclerbir... - 1

Werder - Hertha - 1

Le Havre - Vannes - 1

*Alecs*05.02.2010 13:53

Am pus ieri biletul asta la plesneala si mai mult din plictiseala. Am fost foarte aproape, Feyenoord a deschis scorul imediat dupa pauza, nu puteau si ei inainte.. Ce am constatat e ca de multe ori cand te chinui sa-ti faci un bilet sa-ti iasa, abia prinzi cateva si cand pui la noroc sau in graba si fara prea multe statistici esti mai aproape de castig.

 

150qx.jpg

RobYnho05.02.2010 14:51
si cand pui la noroc sau in graba si fara prea multe statistici esti mai aproape de castig.

 

Cu siguranta. Cand ma uit la batranu' cum pune la plesneala si ii iese, imi vine sa .. :alcoholic:

«12627282930115»