Pariorii mei, mai are cineva probleme cu bwin-ul in sensul ca dupa ce te loghezi si alegi o sectiune sau un sport te delogheaza automat ?
Pariorii mei, mai are cineva probleme cu bwin-ul in sensul ca dupa ce te loghezi si alegi o sectiune sau un sport te delogheaza automat ?
pariuri sigure la public
))

Ma duc sa'l bag. ![]()
bagi 10 lei si scoti 9.2 ca iti ia TVA ![]()
bagi 10 lei si scoti 9.2 ca iti ia TVA![]()
Ce afacereee!!! ![]()
Si daca pierd biletul ![]()
M-am interesat, se pare ca e un nou mod de pariere...adica un alt fel de a-ti lua banii. vreo 12 meciuri pe bilet si in alea 12 ai voie sa bagi si maxim 3 dinastea 1x2. trebuie sa ai nu stiu cate cu solisti si nu stiu cate cu duble. meciurile sunt alese dintr-o lista a lor. toate sunt meciuri care nu-ti zic nimic.
E un nou mod de a-ti lua banii una peste alta.
Ba, s'a deschis in Rahova Super Bet.
E calumea... stai la masa alea alea... si au cote bunicele.
Azi am bagat si eu prima data acolo.
Manchester City - Bolton - 1
Fulham - Burnley - 1
West Brom - Sounthorpe - 1
Reading - Plymouth
Cardiff - Peterborough - 1
Middlesbrough - Barnsley - 1
Coventry - Nottingham - 2
Pentru azi :
Aston Villa - Manchester UTD. 2
Parma - Inter 2
Everton - Chelsea 2
St. Etienne - Vannes 1 X
Everton - Chelsea - 2
Wolves - Tottenham - 2
Aston Villa - Manchester Utd - 2
Auxerre - Plabennec - 1
Motherwell - Gl. Rangers - 2
Galatasaray - Antalya - 1
osnabruck-schalke 2
everton-Chelsea 2
villa-man utd 2
bordeaux-monaco 1
st ettienne vannes 1
parma-inter 2
hai ca n-am mai pus de mult timp.. uite ceva frumos:
Arsenal - Liverpool - x
Aston Villa - Man.Utd - 1
Castig: 159 ron
Hai ca n'ai mai pierdut de mult timp niste bani...
parma-inter 2
Daca eram in locul tau, luam 1x la meciul asta, pentru ca Inter are un avans mare fata de locul doi, iar Parma are nevoie de punct sau puncte in vederea luptei pentru evitarea retrogradarii. Totusi, sper sa ma insel, ca sa-ti iasa pronosticul. ![]()
Galatasaray - Antalya - 1
Ba eu cand v'am spus ca astia sunt cu
inca din tur nu m'ati crezut... ca bate domnle in retur...
Na ca e 2-2 in 83...
S-a terminat cumva 3-2? ![]()
S-a terminat cumva 3-2?![]()
S'a terminat da' m'a scos meciurile din Insula...
Si oricum a ratat calificarea, chiar daca a castigat cu 3-2 ![]()
Pentru azi :
Aston Villa - Manchester UTD. 2
Parma - Inter 2
Everton - Chelsea 2
St. Etienne - Vannes 1 X
S'au dus pe pu.la cam toate.
Ce ma scos Manchester la 1790.13 lei ![]()
Aveam si yo handicap x ...
Ba, porcariile astea produc dependenta. Chiar sunt bolnav cand nu bag un bilet.
parma cu inter x pauza x final
lens
monaco
astea 3 meciuri trebuia sa le pun ieri. nu le-am pus ca nu mai aveam decat 100 de mii de fotbal ![]()
Pariati pe Steaua azi cota 2.10 la bet365 ![]()
Pariati pe Steaua azi cota 2.10 la bet365![]()
De asta urasc PariLoto, plm.
cred k o sa fie un mare x ... ![]()
hai ca n-am mai pus de mult timp.. uite ceva frumos:Arsenal - Liverpool - x
Aston Villa - Man.Utd - 1
Castig: 159 ron
Invers vroiam sa zic.
Ba, porcariile astea produc dependenta. Chiar sunt bolnav cand nu bag un bilet.
eu nu am mai bagat un bilet de vreo saptamana...tot voiam sa merg sa bag cand ieseam de la lucru si imi era lene ![]()