FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12829303132115»
*Alecs*07.02.2010 18:36

Pariorii mei, mai are cineva probleme cu bwin-ul in sensul ca dupa ce te loghezi si alegi o sectiune sau un sport te delogheaza automat ?

gio_stgloria08.02.2010 11:58

pariuri sigure la public :))))

 

21941730.png

RobYnho08.02.2010 12:24

Ma duc sa'l bag. :))

mircea_1008.02.2010 17:42

bagi 10 lei si scoti 9.2 ca iti ia TVA :D

Daniel-Ionut08.02.2010 18:15
bagi 10 lei si scoti 9.2 ca iti ia TVA :D

 

Ce afacereee!!! :w00t:

Si daca pierd biletul :))

gio_stgloria08.02.2010 18:41

M-am interesat, se pare ca e un nou mod de pariere...adica un alt fel de a-ti lua banii. vreo 12 meciuri pe bilet si in alea 12 ai voie sa bagi si maxim 3 dinastea 1x2. trebuie sa ai nu stiu cate cu solisti si nu stiu cate cu duble. meciurile sunt alese dintr-o lista a lor. toate sunt meciuri care nu-ti zic nimic.

 

E un nou mod de a-ti lua banii una peste alta.

Daniel-Ionut09.02.2010 12:28

Ba, s'a deschis in Rahova Super Bet.

E calumea... stai la masa alea alea... si au cote bunicele.

Azi am bagat si eu prima data acolo.

 

Manchester City - Bolton - 1

Fulham - Burnley - 1

West Brom - Sounthorpe - 1

Reading - Plymouth

Cardiff - Peterborough - 1

Middlesbrough - Barnsley - 1

Coventry - Nottingham - 2

RobYnho10.02.2010 10:11

Pentru azi :

 

 

Aston Villa - Manchester UTD. 2

Parma - Inter 2

Everton - Chelsea 2

St. Etienne - Vannes 1 X

Daniel-Ionut10.02.2010 16:08

Everton - Chelsea - 2

Wolves - Tottenham - 2

Aston Villa - Manchester Utd - 2

Auxerre - Plabennec - 1

Motherwell - Gl. Rangers - 2

Galatasaray - Antalya - 1

ultrash10.02.2010 16:34

osnabruck-schalke 2

everton-Chelsea 2

villa-man utd 2

bordeaux-monaco 1

st ettienne vannes 1

parma-inter 2

Ronnie10.02.2010 17:05

hai ca n-am mai pus de mult timp.. uite ceva frumos:

Arsenal - Liverpool - x

Aston Villa - Man.Utd - 1

Castig: 159 ron

Daniel-Ionut10.02.2010 17:13

Hai ca n'ai mai pierdut de mult timp niste bani...

Arian10.02.2010 19:01
parma-inter 2

 

Daca eram in locul tau, luam 1x la meciul asta, pentru ca Inter are un avans mare fata de locul doi, iar Parma are nevoie de punct sau puncte in vederea luptei pentru evitarea retrogradarii. Totusi, sper sa ma insel, ca sa-ti iasa pronosticul. :)

Daniel-Ionut10.02.2010 19:38
Galatasaray - Antalya - 1

 

Ba eu cand v'am spus ca astia sunt cu :finger: inca din tur nu m'ati crezut... ca bate domnle in retur...

Na ca e 2-2 in 83...

*Alecs*11.02.2010 09:41

S-a terminat cumva 3-2? ;)

Daniel-Ionut11.02.2010 09:46
S-a terminat cumva 3-2? ;)

 

S'a terminat da' m'a scos meciurile din Insula...

Si oricum a ratat calificarea, chiar daca a castigat cu 3-2 :happy:

RobYnho11.02.2010 10:04
Pentru azi :

 

 

Aston Villa - Manchester UTD. 2

Parma - Inter 2

Everton - Chelsea 2

St. Etienne - Vannes 1 X

 

S'au dus pe pu.la cam toate.

Inima ros-alb@str@11.02.2010 10:47

Ce ma scos Manchester la 1790.13 lei :(

Aveam si yo handicap x ...

RobYnho11.02.2010 11:19

Ba, porcariile astea produc dependenta. Chiar sunt bolnav cand nu bag un bilet.

Dragoshel11.02.2010 11:25

parma cu inter x pauza x final

lens

monaco

 

astea 3 meciuri trebuia sa le pun ieri. nu le-am pus ca nu mai aveam decat 100 de mii de fotbal :)

ktalyn11.02.2010 11:29

Pariati pe Steaua azi cota 2.10 la bet365 :P

RobYnho11.02.2010 11:32
Pariati pe Steaua azi cota 2.10 la bet365 :P

 

 

De asta urasc PariLoto, plm.

Inima ros-alb@str@11.02.2010 11:37

cred k o sa fie un mare x ... ;)

 

Ronnie11.02.2010 14:20
hai ca n-am mai pus de mult timp.. uite ceva frumos:

Arsenal - Liverpool - x

Aston Villa - Man.Utd - 1

Castig: 159 ron

Invers vroiam sa zic.

mircea_1011.02.2010 19:32
Ba, porcariile astea produc dependenta. Chiar sunt bolnav cand nu bag un bilet.

eu nu am mai bagat un bilet de vreo saptamana...tot voiam sa merg sa bag cand ieseam de la lucru si imi era lene :D

«12829303132115»