FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12930313233115»
Daniel-Ionut13.02.2010 11:45

Bayern - Dortmund - 1

Middlesbrough - Peterborough - 1

Manchester City - Stoke - 1

Roma - Palermo - 1

Lyon - Lens - 1

Lille - Bologne - 1

Montpellier - Grenoble - 1

Xerez - Real Madrid - 2

 

---

 

Young Boys - Luzern - 1

Aberden - Celtic - 2

Leixoes - Porto - 2

Roma - Palermo - 1

Xerez - Real Madrid - 2

Gaziantepspor - Besiktas - X2

Brescia - Piacenza - 1

_yang13.02.2010 12:01
Roma - Palermo - 1

 

Nu mai pune acelasi meci cu acelasi semn pe 2 bilete diferite, oricat de sigur de el ai fi... E o regula nescrisa a pariorilor.

gio_stgloria13.02.2010 12:53

Doncaster- Nott Forest 2

Dagenham - Bournemouth x2

Leverkusen -Wolfsburg over 2.5

Bayern-Dortmund over 2.5

Heerenveen - Ajax over 2.5

 

Ronnie13.02.2010 13:06

mi-au facut astia casa de pariuri langa bloc. si abia m-am lasat de ele... sau macar le-am rarit.

Daniel-Ionut13.02.2010 13:08
mi-au facut astia casa de pariuri langa bloc. si abia m-am lasat de ele... sau macar le-am rarit.

 

Superbetul??? ca astia au inceput sa se extinda :hmmm:

Da eu care sunt inconjurat de stanley, casa pariurilor, public si superbet ce sa mai zic :D

gio_stgloria13.02.2010 13:08

e ceva cunoscut , sau vreo casa nou aparuta ? daca e ceva nou , da faliment repede.

Ronnie13.02.2010 13:12

Nu e cunoscuta, nici nu stiu ce-i, n-am fost atent. Aseara am vazut-o prima data. Ma uit azi sa vad exact ce-i si va spun diseara. Stiu doar ca are ferestrele decorate in ceva albastru si inauntru decorul e albastru.

Maye13.02.2010 13:14

Ce frumos de voi.Eu sunt inconjurat numai de crasme si alimentare.

mircea_1013.02.2010 14:17

am pus si eu azi doua bilete dupa o perioada bunicica in care nu am donat nimic :)

 

Crystal Pallace - Aston Villa 2

Atl - Madrid - Barcelona 2

Heracles - PSV 2

Asteras - Olympiakos 2

 

 

 

Rangers - Hibernian 1

Aberdeen - Celtic 2

Charleroi - Anderlecht 2

Bayern - Borussia 1

Lyon - Lens 1

Xerez - Real 2

Leixoes - Porto 2

Benfica - Belenenses 1

MoWeed13.02.2010 14:18
Ce frumos de voi.Eu sunt inconjurat numai de crasme si alimentare.

Pai cine sa faca mah casa de pariuri acolo la tara?

Daniel-Ionut13.02.2010 14:19

Wai ce meci intre Aberden si Celtic!

Si bara in min 91!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mircea_1013.02.2010 14:21

sa le dau mwye

gio_stgloria13.02.2010 14:32

4-4 ca la teatru .

RobYnho13.02.2010 14:43

Ba, am pus un bilet, dar nu'l divulg. Sunt superstitios. :))

Daniel-Ionut13.02.2010 15:16
Ba, am pus un bilet, dar nu'l divulg. Sunt superstitios. :))

 

Pai il pierzi daca nu il pui aici... te scoate meciul 2 dp bilet!!! :rolleyes:

RobYnho13.02.2010 15:44

Meciul 2 e Manchester City - Stoke City 1.

Roaga'te sa iasa sau nu mai vrei sa joci NHL ? :))

MoWeed13.02.2010 16:00

@Roby

 

Daca dai o sticla de vin, ii dau ban permanent

RobYnho13.02.2010 16:10

Iti dau, ma, ca doar sunt banii statului.

Daniel-Ionut13.02.2010 16:38
Meciul 2 e Manchester City - Stoke City 1.

Roaga'te sa iasa sau nu mai vrei sa joci NHL ? :))

 

Aaaaa... pai iti iese, ca il am si eu pe bilet... asta e norocul tau :D

NHL oricum joc... da' daca iese Manchester City, facem campionatul cum vreau eu :yes:

 

Mo droghi, nu te mai baga! :nono:

RobYnho13.02.2010 16:47
NHL oricum joc... da' daca iese Manchester City, facem campionatul cum vreau eu :yes:

 

Daca iese biletu', jur ca asa facem. :))

Daniel-Ionut13.02.2010 16:50
Daca iese biletu', jur ca asa facem. :))

 

Deci este bilet imposibil sa inteleg...

RobYnho13.02.2010 17:15

Young Boys - Luzern 1

Manchester City - Stoke City 1

Xerez - Real Madrid 2

Portuguesa - Corinthians X,2

Sporting Gijon - Valencia 2

Daniel-Ionut13.02.2010 17:53
Portuguesa - Corinthians X/2

 

Daca iti iese asta X pauza 2 final, este castigat biletul... cred :)

Dragoshel13.02.2010 17:54

te scoate man city...e o porcarie de echipa nu mai pun pe ei in viata mea.

RobYnho13.02.2010 17:56
Daca iti iese asta X pauza 2 final, este castigat biletul... cred :)

 

Nu este X pauza, 2 final. Este "X2", dar la X este o cota, iar la 2 alta cota.

«12930313233115»