Eu nu mai pun niciodata pe City sau Italia 2. ![]()
Eu nu mai pun niciodata pe City sau Italia 2. ![]()
Ma daca nu le mai aratati sa fiti corecti si sa nu inventati bilete castigatoare. ![]()
mama azii o sa ma scoata tottenham:))
iar joaca psv ca plua
fullham
aston villa
st. liege
bordeaux
juventus
rangers
barecelona
bayern munchen
braga
psv
asta e ma biletul nepus de mine.. ![]()
Ma daca nu le mai aratati sa fiti corecti si sa nu inventati bilete castigatoare.![]()
Bai toma ncredinciosu... si daca le pun si le pierd, imi dai macar miza dp ele? ![]()
@Dragoshel
Bayern a jucat ieri!
in Cl are cu Fyorentina azi de la 22:00 ....
sau cel putin asa scrie pe sky-bets.ro ...![]()
Astea sunt meciurile da nu va spun combinatia de pe bilete ![]()

@Dragoshel
Si Bayern si Fiorentina au jucat ieri in campionat, in CL o sa joace marti.
http://sky-bets.ro/default.aspx?page=oferta&day=20100214
cauta codul 1489
chiar asa de rau am innebunit??
http://sky-bets.ro/default.aspx?page=oferta&day=20100214
cauta codul 1489
chiar asa de rau am innebunit??
Cel mai prost site de pariuri!
@Dragoshel
Cum sa fie domne Champions League in weekend?
Decat finala se va juca asa.
@Daniel-Ionut
Nu sunt necredincios, dar nu te stiam superstitios. E ok asa daca postam meciurile alese, dar fara pronosticuri.
Un bilet mic , daca imi iese e bun sa imi iau niste five ![]()
Santos - Rio Claro 1
Crystal Palace - Aston Villa 2
Napoli - Inter x2
Bordeaux - Saint Ettien 1
Atletico Madrid - Barcelona x2
Vestel Maniaspor - Fenerbahce x2
pai la ce v-am pus bah link sa vedeti ca nu sunt nebun, nu?
Deja am pierdut un bilet... Getafe a fost egalata la 2 in min 90 ![]()
M'am saturat baaaa... de pariurile astea... cred ca imi deschid cont online! ![]()
M'am saturat baaaa... de pariurile astea... cred ca imi deschid cont online!![]()
Mie imi spui...iar contul online e chiar o varianta buna, dar pe ce site ca si aia sunt hoti.
Trebuie un site care iti ofera multe posibilitati de pariere.
Mie imi spui...iar contul online e chiar o varianta buna, dar pe ce site ca si aia sunt hoti.Trebuie un site care iti ofera multe posibilitati de pariere.
La Bwin o sa imi fac.
La Bwin o sa imi fac.
Si ce crezi ca rezolvi ? Crezi ca daca pui aceleasi meciuri pe bwin o sa iti iasa ? Eu de cand am cont pe bwin sunt pe minus , dupa ce am fost cu mult pe plus . De ce ? Pentru ca esti tentat sa faci mai multe bilete , sa pariezi live , si castigul se duce la fel ca si banii pe care i-ai bagat . La stanley , daca ai castigat i-ai luat . Aici inca ii ai in cont, si ca sa scoti banii trebuie sa scoti cel putin 90 lei . Eu dupa ce termin banii pe care ii mai am , nu mai alimentez contul. Sunt si avantaje si dezavantaje . Doua avantaje : Poti castiga bani frumosi la live , ai mai multe optiuni de pariere.
Si ce crezi ca rezolvi ? Crezi ca daca pui aceleasi meciuri pe bwin o sa iti iasa ? Eu de cand am cont pe bwin sunt pe minus , dupa ce am fost cu mult pe plus . De ce ? Pentru ca esti tentat sa faci mai multe bilete , sa pariezi live , si castigul se duce la fel ca si banii pe care i-ai bagat . La stanley , daca ai castigat i-ai luat . Aici inca ii ai in cont, si ca sa scoti banii trebuie sa scoti cel putin 90 lei . Eu dupa ce termin banii pe care ii mai am , nu mai alimentez contul. Sunt si avantaje si dezavantaje . Doua avantaje : Poti castiga bani frumosi la live , ai mai multe optiuni de pariere.
Pai nu sa pui aceleasi meciuri ca nu rezolvi nimic, doar ca schimbi casa de pariuri(nu si norocul). Un avantaj mare e ca ai mai multe optiuni de pariere si pariezi live, iar daca te-a scos un meci mai pariezi pe altul, poti juca la toate meciurile cu mai multe sanse de castig.
Acum fiecare cum vrea...dar este o solutie buna pariatul live, si am inteles ca se fac bani frumosi pe tenis.
Pai pentru pariuri live vreau eu, in special la tenis.
Ori dau faliment de tot, ori dau lovitura si va cumpar si site'ul, si Steaua si CSA... ![]()
L-am vazut pe unul ieri punand pe un bilet de cateva meciuri (5-6) 4 lei si un castig eventual de vreo 190 milioane(bani vechi). Ce dreaq a jucat ala de i-au iesit atat, la el cica avioane?
ps:la public a jucat
Bogdan, daca pui la diferite meciuri ca se marcheaza intr 0 si 3 goluri sare cota peste 2.50 ai luat 2 meciuri asa, apoi mai pui un pauza final cu cota de 5-6/.... si aia sunt banii ![]()
Bogdan, daca pui la diferite meciuri ca se marcheaza intr 0 si 3 goluri sare cota peste 2.50 ai luat 2 meciuri asa, apoi mai pui un pauza final cu cota de 5-6/.... si aia sunt banii![]()
Am inteles, am jucat si eu 2 lei pe 5 meciuri cu pauza/final avand si o cota de 10 parca si imi ieseau 25 mil. Dar astea-s clar avioane. Mai bine joc ceva cu mai multe sanse de castig, dar in ziua de azi nu mai esti sigur pe niciun meci, ce sa mai, suntem cotizanti fideli. Ma bag pe live si macar mai castig si eu, chiar daca mai mult in pierdere dar macar mai vad ca imi iese si mie ceva, nu sa ma scoata city avand si eu 4 mil in buzunar azi ![]()
Mai trebuie sa imi iasa Braga! ![]()

Clar, nu bate Braga.
Clar, nu bate Braga.
Clar te mananca pielea!
... da' se bate acolo sus ma in clasament, ar trebui sa castige in mod normal...
Da' nici eu nu cred ca o sa castige ![]()