FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«13233343536115»
bogdanbog14.02.2010 19:14

Ati vazut ma panathinaikos-kavala 0-2? :ohmy:

Maye14.02.2010 19:18

Sunt suporter Maritimo Funchal de mic.Azi nu pierde!

f234567k14.02.2010 19:21
Sunt suporter Maritimo Funchal de mic.Azi nu pierde!

eram sigur ca esti tigan. esti fanu lor de cand a jucat sumudica acolo

RobYnho14.02.2010 19:26
Ati vazut ma panathinaikos-kavala 0-2? :ohmy:

 

Da, si vroiam sa pun. Bine ca am pus in locul meciului ala Asteras - Olympiakos 2.

Dragoshel14.02.2010 19:27

pe criza asta voi vreti bani maa???

BAF-kimi14.02.2010 19:27
Mai trebuie sa imi iasa Braga! :greedy:

65 Braga 1 - 1 Maritimo :steag_sah_mic:

RobYnho14.02.2010 19:30
pe criza asta voi vreti bani maa???

 

Nu. Nasturi.

Maye14.02.2010 19:31

Sa fiu sincer sunt fanul lor , de cand joaca Daniel asta impotriva lor.

RobYnho14.02.2010 19:43

Min. 83 la Pumas 1 - 1 Tecos. :thumbdown:

Dragoshel14.02.2010 19:44

ii iese la scolar biletu ma :))

 

bv bah Daniele

RobYnho14.02.2010 19:57

Asta era biletu'.

 

Juventus - Genoa 1

Atl. Madrid - Barcelona X,2

Napoli - Inter X2

Pumas - Tecos 1

Asteras - Olympiakos 2

BAF-kimi14.02.2010 20:28

Braga 2 - 1 Maritimo

 

Cred ca e deja la stanley, asteapta sa deschida. :))

RobYnho14.02.2010 20:38

Cred ca ma apuc sa pun pe curse de caini.

*Alecs*14.02.2010 20:40

Voi ce bagati de obicei la pariuri live si cam unde sunt cele mai mari sanse de castig ?

 

dzm.png

 

Cota: 5.50

Miza: 15.00

Castig: 82.50

Daniel-Ionut15.02.2010 10:59
Cred ca e deja la stanley, asteapta sa deschida. :))

 

Mi'am luat scaun si m'am pus la intrare de aseara :))

Dragoshel15.02.2010 11:01

cat ai luat ma? :))

Daniel-Ionut15.02.2010 11:02

50 si ceva d lei :)

Imi deschid cont la Bwin cu ei :hmmm:

Dragoshel15.02.2010 11:03

bravo ba

Daniel-Ionut15.02.2010 11:08

Acum iar o sa urmeze o seceta de 50 de bilete necastigatoare :))

Doamne fereste! :notangel:

RobYnho15.02.2010 11:20
Acum iar o sa urmeze o seceta de 50 de bilete necastigatoare :))

 

Asa se intampla.

Ronnie15.02.2010 13:24

Baieti, ce bagam maine pe UCL?

 

Eu ma gandeam sa fac niste bilete asa:

Milan - Manchester x pauza (probabil cota 2)

Lyon - Real Madrid 1 pauza (probabil cota 2-3)

 

si

 

Milan - Manchester sub 2 goluri

Lyon - Real Madrid peste 3 goluri

 

Le-am gandit intens astazi. :D

David15.02.2010 13:33

Cel mai riscant mi se pare pariul ala pe Lyon cu Real la pauza.Oricum,nu risti,nu castigi! :D

Dragoshel15.02.2010 13:59

x pauza la Lyon cu real

bogdanbog15.02.2010 16:13

Ce ziceti:

 

Lyon-real x/2

Milan-man utd mo1

everton-sporting psfx

stoke-man city psfx

cardiff-wba mo1

Daniel-Ionut15.02.2010 16:19

Na ma si pentru maine... eu asa m'am gandit:

snap0004y.jpg

«13233343536115»