Ati vazut ma panathinaikos-kavala 0-2? ![]()
Ati vazut ma panathinaikos-kavala 0-2? ![]()
Sunt suporter Maritimo Funchal de mic.Azi nu pierde!
Sunt suporter Maritimo Funchal de mic.Azi nu pierde!
eram sigur ca esti tigan. esti fanu lor de cand a jucat sumudica acolo
Ati vazut ma panathinaikos-kavala 0-2?![]()
Da, si vroiam sa pun. Bine ca am pus in locul meciului ala Asteras - Olympiakos 2.
pe criza asta voi vreti bani maa???
Mai trebuie sa imi iasa Braga!![]()
65 Braga 1 - 1 Maritimo ![]()
pe criza asta voi vreti bani maa???
Nu. Nasturi.
Sa fiu sincer sunt fanul lor , de cand joaca Daniel asta impotriva lor.
Min. 83 la Pumas 1 - 1 Tecos. ![]()
ii iese la scolar biletu ma ![]()
bv bah Daniele
Asta era biletu'.
Juventus - Genoa 1
Atl. Madrid - Barcelona X,2
Napoli - Inter X2
Pumas - Tecos 1
Asteras - Olympiakos 2
Braga 2 - 1 Maritimo
Cred ca e deja la stanley, asteapta sa deschida. ![]()
Cred ca ma apuc sa pun pe curse de caini.
Cred ca e deja la stanley, asteapta sa deschida.![]()
Mi'am luat scaun si m'am pus la intrare de aseara ![]()
cat ai luat ma? ![]()
50 si ceva d lei ![]()
Imi deschid cont la Bwin cu ei ![]()
bravo ba
Acum iar o sa urmeze o seceta de 50 de bilete necastigatoare ![]()
Doamne fereste! ![]()
Acum iar o sa urmeze o seceta de 50 de bilete necastigatoare![]()
Asa se intampla.
Baieti, ce bagam maine pe UCL?
Eu ma gandeam sa fac niste bilete asa:
Milan - Manchester x pauza (probabil cota 2)
Lyon - Real Madrid 1 pauza (probabil cota 2-3)
si
Milan - Manchester sub 2 goluri
Lyon - Real Madrid peste 3 goluri
Le-am gandit intens astazi. ![]()
Cel mai riscant mi se pare pariul ala pe Lyon cu Real la pauza.Oricum,nu risti,nu castigi! ![]()
x pauza la Lyon cu real
Ce ziceti:
Lyon-real x/2
Milan-man utd mo1
everton-sporting psfx
stoke-man city psfx
cardiff-wba mo1
Na ma si pentru maine... eu asa m'am gandit:
