FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«13435363738115»
Arian16.02.2010 16:49
Eu bag!

 

Bravo. Am inteles ca esti principalul sponsor al caselor de pariuri. Tine-o tot asa. :bananadance:

Daniel-Ionut16.02.2010 16:49
Bravo. Am inteles ca esti principalul sponsor al caselor de pariuri. Tine-o tot asa. :bananadance:

 

Ai inteles gresit :D

mircea_1016.02.2010 18:32

Stoke - City 2 - 2,25

Cardiff - West Brom 2 - 2,50(sper sa nu joace tamas)

Lorient - Bordeaux 2 - 2,25

*Alecs*16.02.2010 21:41

Am fost aproape. Aveam nevoie doar sa egaleze Real.

Am pierdut cu totii.

MoWeed16.02.2010 22:38
Lyon - real xpauza 2 final

Milan - Manchester 2 pauza 2 final

 

stiu, Manchester n-a batut niciodata la Milan.

Asta inseamna ca nu-mi mai iei Dacia?

Daniel-Ionut17.02.2010 10:02

Uite ba cum pierd eu banii!!!

Barem sa pun 10 lei de-o parte pentru biletul d sambata... :no:

RobYnho17.02.2010 10:20

Ma duc sa bag si yo vreo 2 bilete. Revin cu meciurile pe care le voi pune.

Dragoshel17.02.2010 11:18

am bagat si io. nu va mai zic niciun meci. va scanez biletul diseara :)

crysty1417.02.2010 11:26

Am bagat si eu, ca nu se poate sa te abtii cu voi.

Bayern Munich - Fiorentina 1-p 1-f

FC Porto - Arsenal x-p 2-f

Daniel-Ionut17.02.2010 12:52

Gata ba... mi'am facut cont la Bwin!!!

Trebuie sa astept sa imi bage banii acum...

:clap: sa te tii acum castiguri!!!

 

Cat va dau p site? :naughty:

Cred ca in 2 ani cumpar Steaua :hmmm: daca stau mai bine sa ma gandesc...

Ronnie17.02.2010 14:33
Am bagat si eu, ca nu se poate sa te abtii cu voi.

Bayern Munich - Fiorentina 1-p 1-f

FC Porto - Arsenal x-p 2-f

 

Exact la fel am pus si eu.

Daniel-Ionut17.02.2010 14:40

Nici n'am pus azi :notangel:

Da si eu cred ca tot la fel o sa iasa, sau X/1 la Bayern.

*Alecs*17.02.2010 15:12

Daniele, trebuia sa-mi zici ca iti faci cont la bwin si iti dadeam eu un fel de invitatie si iti dadea bonus 45 lei si imi dadea si mie dupa ce pariai tu 300 in total. Si inca nu stiu ce la poker..

 

Inca n-am facut biletul/biletele pe azi. Revin mai incolo cu ele.

Daniel-Ionut17.02.2010 15:27

Daca nu ai zis nimic... ca eu de duminica tot zic ca vreau sa imi fac cont la bwin... :)

Da ce'i aia cu punctele b'inside??

*Alecs*17.02.2010 16:04

Pentru fiecare bilet pe care il pui o sa primesti niste puncte in functie de cota si miza. Si cu ele poti cumpara diverse chestii, bilete pentru tombole, pentru turnee de poker, dar nu te entuziasma ca iti trebuie o groaza de puncte, eu nu le-am folosit deloc pana acum.

 

Am bagat un bilet.

clday2.jpg

 

Daniel-Ionut17.02.2010 16:06
Pentru fiecare bilet pe care il pui o sa primesti niste puncte in functie de cota si miza. Si cu ele poti cumpara diverse chestii, bilete pentru tombole, pentru turnee de poker, dar nu te entuziasma ca iti trebuie o groaza de puncte, eu nu le-am folosit deloc pana acum.

 

Da nici nu ma intereseaza... ca nu joc eu poker :P

Doar asa ca nu stiam ce este.

Maye17.02.2010 17:33

Am pus si eu 2 bilete ma , dupa vreo juma de an :

 

Lens - Brest 1

Newcastle - Coventry 1

Lorient - Bordeaux 2

Bayern - Fiorentina 1

Wigan - Bolton x

Crystal Palace - Reading 1

__________________

 

Ajax - Juve x

Brugge - Valencia 2

Standard - Salzburg x

Twente - Bremen 2

Copenhaga - Marseille 2

Fulham - Sahtior x

HSV - PSV 1

Hertha - Benfica 2

 

Sper sa pierd , ca sa nu mai pun curand.

Ronnie17.02.2010 17:35

Cate zeci de milioane ai castig?

The Game17.02.2010 17:43

Bayern-Fiorentina-1

Standard Liege-Red Bull Salzburg-X

Hertha Berlin-Benfica-X2

Atletico Madrid-Galatasaray-X2

Liverpool-Unirea Urziceni-handicap 1

 

Miza:10 lei

Castig:214 lei

Maye17.02.2010 18:10
Cate zeci de milioane ai castig?

7

cristy.steaua2117.02.2010 18:25

Cu greu.. am mai bagat si eu un bilet..

 

Bayern-Fiorentina 3+

Porto-Arsenal 3+

Newcastle-Covertry 1

Nijmegen-Willem II 1

Mons-Waasland 1

KVSK-Our Heverlee 1

Rangers-St. Mirren 3+

 

Cota: 24 :)

 

 

mircea_1017.02.2010 19:09

alex..am eu de gand sa-mi fac cont pe bwin in urmatoarele zile...poate te arunci cu o invitatie la ine atunci :D

crysty1417.02.2010 20:33

Ronnie am pus-o, daca nici acum nu luom biletu..

 

LE: mda..eu si gura mea aurita.

*Alecs*17.02.2010 20:37
Am bagat un bilet.

clday2.jpg

 

Avea dreptate Ballack atunci cand a vrut sa-l bata pe Ovrebo. Daduse Gomez primul gol si l-a anulat ca boul! Mai e si egal la pauza in Portugalia. :(

 

Da Mircea, vorbim.

 

LATER EDIT: Cum ziceam.. m-a scos arbitrul fmm

Xeel4717.02.2010 22:05

Dupa o faza de asta nu iti vine sa faci o excursie pana la el in tara lui , sa faci rost de adresa si sa iti dea banii pe bilet si pe excursie si sa ii rupi capul ? Eu aseara am patit la fel . Am pus over 10.5 cornere cota 2.30 parca . Eram sigur ca se dau mai mult de 11 cornere asa ca am pus 100 lei . In min 80 parca deja 10 cornere . Pauza si seceta 10 minute si apoi la ultima faza a meciului daca va aduceti aminte era corner pentru Manchester , deja eram fericit ca mi-a iesit biletul si cand vad ca retardul ala de arbitru fluiera finalul .

«13435363738115»