Eu bag!
Bravo. Am inteles ca esti principalul sponsor al caselor de pariuri. Tine-o tot asa. ![]()
Eu bag!
Bravo. Am inteles ca esti principalul sponsor al caselor de pariuri. Tine-o tot asa. ![]()
Bravo. Am inteles ca esti principalul sponsor al caselor de pariuri. Tine-o tot asa.![]()
Ai inteles gresit ![]()
Stoke - City 2 - 2,25
Cardiff - West Brom 2 - 2,50(sper sa nu joace tamas)
Lorient - Bordeaux 2 - 2,25
Am fost aproape. Aveam nevoie doar sa egaleze Real.
Am pierdut cu totii.
Lyon - real xpauza 2 finalMilan - Manchester 2 pauza 2 final
stiu, Manchester n-a batut niciodata la Milan.
Asta inseamna ca nu-mi mai iei Dacia?
Uite ba cum pierd eu banii!!!
Barem sa pun 10 lei de-o parte pentru biletul d sambata... ![]()
Ma duc sa bag si yo vreo 2 bilete. Revin cu meciurile pe care le voi pune.
am bagat si io. nu va mai zic niciun meci. va scanez biletul diseara ![]()
Am bagat si eu, ca nu se poate sa te abtii cu voi.
Bayern Munich - Fiorentina 1-p 1-f
FC Porto - Arsenal x-p 2-f
Gata ba... mi'am facut cont la Bwin!!!
Trebuie sa astept sa imi bage banii acum...
sa te tii acum castiguri!!!
Cat va dau p site? ![]()
Cred ca in 2 ani cumpar Steaua
daca stau mai bine sa ma gandesc...
Am bagat si eu, ca nu se poate sa te abtii cu voi.Bayern Munich - Fiorentina 1-p 1-f
FC Porto - Arsenal x-p 2-f
Exact la fel am pus si eu.
Nici n'am pus azi ![]()
Da si eu cred ca tot la fel o sa iasa, sau X/1 la Bayern.
Daniele, trebuia sa-mi zici ca iti faci cont la bwin si iti dadeam eu un fel de invitatie si iti dadea bonus 45 lei si imi dadea si mie dupa ce pariai tu 300 in total. Si inca nu stiu ce la poker..
Inca n-am facut biletul/biletele pe azi. Revin mai incolo cu ele.
Daca nu ai zis nimic... ca eu de duminica tot zic ca vreau sa imi fac cont la bwin... ![]()
Da ce'i aia cu punctele b'inside??
Pentru fiecare bilet pe care il pui o sa primesti niste puncte in functie de cota si miza. Si cu ele poti cumpara diverse chestii, bilete pentru tombole, pentru turnee de poker, dar nu te entuziasma ca iti trebuie o groaza de puncte, eu nu le-am folosit deloc pana acum.
Da nici nu ma intereseaza... ca nu joc eu poker ![]()
Doar asa ca nu stiam ce este.
Am pus si eu 2 bilete ma , dupa vreo juma de an :
Lens - Brest 1
Newcastle - Coventry 1
Lorient - Bordeaux 2
Bayern - Fiorentina 1
Wigan - Bolton x
Crystal Palace - Reading 1
__________________
Ajax - Juve x
Brugge - Valencia 2
Standard - Salzburg x
Twente - Bremen 2
Copenhaga - Marseille 2
Fulham - Sahtior x
HSV - PSV 1
Hertha - Benfica 2
Sper sa pierd , ca sa nu mai pun curand.
Cate zeci de milioane ai castig?
Bayern-Fiorentina-1
Standard Liege-Red Bull Salzburg-X
Hertha Berlin-Benfica-X2
Atletico Madrid-Galatasaray-X2
Liverpool-Unirea Urziceni-handicap 1
Miza:10 lei
Castig:214 lei
Cate zeci de milioane ai castig?
7
Cu greu.. am mai bagat si eu un bilet..
Bayern-Fiorentina 3+
Porto-Arsenal 3+
Newcastle-Covertry 1
Nijmegen-Willem II 1
Mons-Waasland 1
KVSK-Our Heverlee 1
Rangers-St. Mirren 3+
Cota: 24 ![]()
alex..am eu de gand sa-mi fac cont pe bwin in urmatoarele zile...poate te arunci cu o invitatie la ine atunci ![]()
Ronnie am pus-o, daca nici acum nu luom biletu..
LE: mda..eu si gura mea aurita.
Dupa o faza de asta nu iti vine sa faci o excursie pana la el in tara lui , sa faci rost de adresa si sa iti dea banii pe bilet si pe excursie si sa ii rupi capul ? Eu aseara am patit la fel . Am pus over 10.5 cornere cota 2.30 parca . Eram sigur ca se dau mai mult de 11 cornere asa ca am pus 100 lei . In min 80 parca deja 10 cornere . Pauza si seceta 10 minute si apoi la ultima faza a meciului daca va aduceti aminte era corner pentru Manchester , deja eram fericit ca mi-a iesit biletul si cand vad ca retardul ala de arbitru fluiera finalul .