FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«13536373839115»
Dragoshel17.02.2010 22:08

crystal palace .....a casa pierdut cu 3-1 hhhoouuuaaaaa

*Alecs*17.02.2010 22:36
Dupa o faza de asta nu iti vine sa faci o excursie pana la el in tara lui , sa faci rost de adresa si sa iti dea banii pe bilet si pe excursie si sa ii rupi capul ? Eu aseara am patit la fel . Am pus over 10.5 cornere cota 2.30 parca . Eram sigur ca se dau mai mult de 11 cornere asa ca am pus 100 lei . In min 80 parca deja 10 cornere . Pauza si seceta 10 minute si apoi la ultima faza a meciului daca va aduceti aminte era corner pentru Manchester , deja eram fericit ca mi-a iesit biletul si cand vad ca retardul ala de arbitru fluiera finalul .

 

Eu n-am fost asa sigur si n-am bagat chiar atat de mult. Mai taie un 0 la mine. Dar castigul era mai mare.

Maye18.02.2010 02:15
crystal palace .....a casa pierdut cu 3-1 hhhoouuuaaaaa

Nu esti singurul care injura meciul asta.

RobYnho18.02.2010 09:14

Am bagat azi inca un belet.

 

Bruge - Valencia 2

Ajax - Juventus X2

Liverpool - Unirea 1,X

Hertha - Benfica 2

Honika - Lahti 1

cristy.steaua2118.02.2010 12:21
Cu greu.. am mai bagat si eu un bilet..

 

Bayern-Fiorentina 3+

Porto-Arsenal 3+

Newcastle-Covertry 1

Nijmegen-Willem II 1

Mons-Waasland 1

KVSK-Our Heverlee 1

Rangers-St. Mirren 3+ 1

 

Cota: 24 :)

 

 

ce inspirat am fost.. :steag_sah_mic:

PS : la Rangers a gresit aia de la pariuri.. :)) in log de 3+ a pus 1

... fara noroc nu castigi la pariuri.. :D

Daniel-Ionut18.02.2010 12:22

Cat ai castigat? :happy:

MoWeed18.02.2010 12:26

Daca iese Liverpool cu Unirea 0-0, ma umplu de bani :D

Daniel-Ionut18.02.2010 12:27

Am primit si eu banii in cont! :happy: da' am si pierdut 2 lei :dry:

Sa vedem ce iau diseara :hmmm:

RobYnho18.02.2010 13:13

Am mai dat o fuga si am mai bagat un belet. Si cand ziceam ca produce dependenta ..

 

Standard Liege - Red Bull Salzburg X2

Twente - Werder Bremen 2

FC Copenhaga - OM 2

Panathinaikos - Roma 2

cristy.steaua2118.02.2010 14:41
Cat ai castigat? :happy:

 

66.60 RON

Daniel-Ionut18.02.2010 16:41

Gata ma, eu de azi merg pe burta, nu mai va arat biletele! :D

f234567k18.02.2010 16:42
Twente - Werder Bremen 2

Asta te scoate! :D

cristy.steaua2118.02.2010 16:46

Inca unu pe azi..

 

R. Kazan-Hap.Tel.Aviv 3+

Brugge-Valencia 3+

Lille-Fenerbahce 3+

Bilbao-Anderlecht 3+

Atletico M.-Galatasaray 3+

Villarreal-Wolfsburg 3+

 

Cota: 45

mircea_1018.02.2010 19:23

ce-i 3+? peste 3 goluri?

cristy.steaua2118.02.2010 19:31
ce-i 3+? peste 3 goluri?

 

Da

Dragoshel18.02.2010 19:52

au inceput sa fie numai porcarii meciurile astea... rezultate de kkt.

RobYnho18.02.2010 21:35
Asta te scoate! :D

 

Dap. M'a scos in plm. M'au scos o gramada.

Dragoshel18.02.2010 21:43

ma scoate marseille :|

MikStelista18.02.2010 21:44
ma scoate marseille :|

 

hahahahahaha :))

RobYnho18.02.2010 21:58
hahahahahaha :))

 

Noi cam donam la casele de pariuri. Tu nu ne donezi ceva si noua ? :D

MikStelista18.02.2010 21:59

Cate o bere :D

Dragoshel18.02.2010 22:01

uite ce mi-a facut aia la pariuri, mi-a pus la twente cu bremen X

 

 

ma doare capu ma cu prostii astia.

MikStelista18.02.2010 22:02

Dai vina pe saraca femeie :D

RobYnho18.02.2010 22:11
Cate o bere :D

 

Merge .. decat nimic.

Xeel4718.02.2010 23:18

M-am saturat sa pierd pe echipe de rahat care nu sunt in stare sa bata , incepand de astazi nu mai pun bilete normale ca nu se mai poate . Anul asta nu am avut decat un castig si deja trec 2 luni . Voi juca live-uri si over/under goluri si poate cateodata un bilet monstru cu miza mica . Daniel sa imi spui si mie evolutia contului tau ca sunt chiar curios daca ti-a facut bine trecerea la pariuri online .

«13536373839115»