crystal palace .....a casa pierdut cu 3-1 hhhoouuuaaaaa
crystal palace .....a casa pierdut cu 3-1 hhhoouuuaaaaa
Dupa o faza de asta nu iti vine sa faci o excursie pana la el in tara lui , sa faci rost de adresa si sa iti dea banii pe bilet si pe excursie si sa ii rupi capul ? Eu aseara am patit la fel . Am pus over 10.5 cornere cota 2.30 parca . Eram sigur ca se dau mai mult de 11 cornere asa ca am pus 100 lei . In min 80 parca deja 10 cornere . Pauza si seceta 10 minute si apoi la ultima faza a meciului daca va aduceti aminte era corner pentru Manchester , deja eram fericit ca mi-a iesit biletul si cand vad ca retardul ala de arbitru fluiera finalul .
Eu n-am fost asa sigur si n-am bagat chiar atat de mult. Mai taie un 0 la mine. Dar castigul era mai mare.
crystal palace .....a casa pierdut cu 3-1 hhhoouuuaaaaa
Nu esti singurul care injura meciul asta.
Am bagat azi inca un belet.
Bruge - Valencia 2
Ajax - Juventus X2
Liverpool - Unirea 1,X
Hertha - Benfica 2
Honika - Lahti 1
Cu greu.. am mai bagat si eu un bilet..
Bayern-Fiorentina 3+
Porto-Arsenal 3+
Newcastle-Covertry 1
Nijmegen-Willem II 1
Mons-Waasland 1
KVSK-Our Heverlee 1
Rangers-St. Mirren
3+1
Cota: 24
ce inspirat am fost.. ![]()
PS : la Rangers a gresit aia de la pariuri..
in log de 3+ a pus 1
... fara noroc nu castigi la pariuri.. ![]()
Cat ai castigat? ![]()
Daca iese Liverpool cu Unirea 0-0, ma umplu de bani ![]()
Am primit si eu banii in cont!
da' am si pierdut 2 lei ![]()
Sa vedem ce iau diseara ![]()
Am mai dat o fuga si am mai bagat un belet. Si cand ziceam ca produce dependenta ..
Standard Liege - Red Bull Salzburg X2
Twente - Werder Bremen 2
FC Copenhaga - OM 2
Panathinaikos - Roma 2
Cat ai castigat?![]()
66.60 RON
Gata ma, eu de azi merg pe burta, nu mai va arat biletele! ![]()
Twente - Werder Bremen 2
Asta te scoate! ![]()
Inca unu pe azi..
R. Kazan-Hap.Tel.Aviv 3+
Brugge-Valencia 3+
Lille-Fenerbahce 3+
Bilbao-Anderlecht 3+
Atletico M.-Galatasaray 3+
Villarreal-Wolfsburg 3+
Cota: 45
ce-i 3+? peste 3 goluri?
ce-i 3+? peste 3 goluri?
Da
au inceput sa fie numai porcarii meciurile astea... rezultate de kkt.
Asta te scoate!![]()
Dap. M'a scos in plm. M'au scos o gramada.
ma scoate marseille ![]()
ma scoate marseille![]()
hahahahahaha ![]()
hahahahahaha![]()
Noi cam donam la casele de pariuri. Tu nu ne donezi ceva si noua ? ![]()
Cate o bere ![]()
uite ce mi-a facut aia la pariuri, mi-a pus la twente cu bremen X
ma doare capu ma cu prostii astia.
Dai vina pe saraca femeie ![]()
Cate o bere![]()
Merge .. decat nimic.
M-am saturat sa pierd pe echipe de rahat care nu sunt in stare sa bata , incepand de astazi nu mai pun bilete normale ca nu se mai poate . Anul asta nu am avut decat un castig si deja trec 2 luni . Voi juca live-uri si over/under goluri si poate cateodata un bilet monstru cu miza mica . Daniel sa imi spui si mie evolutia contului tau ca sunt chiar curios daca ti-a facut bine trecerea la pariuri online .