FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«13738394041115»
RobYnho22.02.2010 12:50

Mda. Aiurea, Vali.

Iesise Fiorentina-Livorno care era un meci greu.

MoWeed22.02.2010 12:52

Eu de aia nu pun niciodata pe Steaua. Parca mi-e ciuda si mai tare daca pierd biletul asa...

RobYnho22.02.2010 12:55

Pui pe Dinamo si te rogi sa castige doar ca sa'ti iasa si tie biletu', este ? :D

Daniel-Ionut22.02.2010 13:06

Ba am mai bagat 500 in cont la bwin... data viitoare sper sa scot si eu ceva :rolleyes:

RobYnho22.02.2010 20:42
1 bilet

Fenerbahce - Bursaspor 1

 

Si iar m'a mancat sa bag meciuri din Turcia ..

Ronnie23.02.2010 18:58

Unu' mic cu restu' de la paine

 

Benfica - Hertha 1

Manchester - West Ham 1

Olimpiakos - Bordeaux 1

Stutgart - Barcelona 2

Doncaster - Leicester 1

sabin130723.02.2010 19:27

Eu am pus sambata cica un pariu la misto si de atunci iar sunt prezent zilnic la platit cotizatia, gen iar m-am agatat.

 

@Ronnie

Am acelasi pariu ca tine, doar ca n-am prins Benfica si la Doncaster am 2. :D

Fir intins!

RobYnho23.02.2010 22:14

Cum plm sa te scoata doar Barca si sa nu iei 2 mil ? Nu mai ies din casa, futu'le muma'n cur.

Daniel-Ionut24.02.2010 16:01

Pentru azi:

snap0007m.jpg

RobYnho24.02.2010 17:02

Stoke City - Manchester City X2 Mereu m'au scos pisatii astia de la Manchester C.

Fiorentina - Milan X,2

TSKA Moscova X,2

Cercle Brugge - Charleroi 1

Wohlen - FC Thun 2

Daniel-Ionut24.02.2010 17:15
TSKA Moscova X,2

 

Eu cred ca asta e meci de 1X

RobYnho24.02.2010 17:22

Vedem ce iese.

RobYnho24.02.2010 21:52
Stoke City - Manchester City X2 Mereu m'au scos pisatii astia de la Manchester C.

Fiorentina - Milan X,2

TSKA Moscova X,2

Cercle Brugge - Charleroi 1

Wohlen - FC Thun 2

 

A iesit. Dupa deceptia de ieri, cu Barcelona, a iesit azi beletul asta. 81,94 lei.

Daniel-Ionut25.02.2010 12:24
Pentru azi:

snap0007m.jpg

Deci Genk e praf!!!

RobYnho25.02.2010 12:35

Valencia - Club Brugge 1,X

Unirea - Liverpool X2

Juventus - Ajax 1,X

Sahtior - Fulham 1

Maye25.02.2010 12:38
Valencia - Club Brugge 1,X

Unirea - Liverpool X2

Juventus - Ajax 1,X

Sahtior - Fulham 1

Ai castig 2 lei?

RobYnho25.02.2010 12:41
Ai castig 2 lei?

 

Nu. Nu sunt sanse duble, ci cote duble.

Doar la Liverpool e sansa dubla.

Maye25.02.2010 12:43

Pai si aia ce inseamna?

Ba , cum pun si eu un bilet la stanley?ma duc de acasa cu id-ul meciurilor si varianta?

RobYnho25.02.2010 12:46
Pai si aia ce inseamna?

 

Deci de exemplu la meciul Valencia - Brugge am pus 1,X. La 1 am cota 1.20 la X am cota 5.00.

Juventus - Ajax 1,X La 1 am cota 1.65, la X am 3.30.

Dar platesti dublu suma pariata la fiecare dubla dinasta.

Maye25.02.2010 12:47

Adica daca ai pus 5 lei pentru o cota de asta tre sa mai dai 5?

RobYnho25.02.2010 12:48

Dap. Daca ai 3 duble si pui 4 lei, se face 16.

Maye25.02.2010 12:51

si castig cat ai?

Bogdan25.02.2010 12:51

ma.. dupa cine sa ma iau si eu sa pariez? vreau sa-mi alimentez contul la bwin si sa pariez asa light.. cate 10-20 ron pe 1-2-3 meciuri...

 

Si mi-e lene sa stau sa studiez cote.. sa vad echipe etc...

care sunteti de buna credinta? :D

RobYnho25.02.2010 12:52
si castig cat ai?

 

La biletul asta am 92,43.

 

@ Bogdan

 

Cel mai bine e sa pui de capul tau.

Bogdan25.02.2010 12:57

nu pun de capul meu ca n-am timp nici chef sa stau sa studiez..

«13738394041115»