Mda. Aiurea, Vali.
Iesise Fiorentina-Livorno care era un meci greu.
Mda. Aiurea, Vali.
Iesise Fiorentina-Livorno care era un meci greu.
Eu de aia nu pun niciodata pe Steaua. Parca mi-e ciuda si mai tare daca pierd biletul asa...
Pui pe Dinamo si te rogi sa castige doar ca sa'ti iasa si tie biletu', este ? ![]()
Ba am mai bagat 500 in cont la bwin... data viitoare sper sa scot si eu ceva ![]()
1 biletFenerbahce - Bursaspor 1
Si iar m'a mancat sa bag meciuri din Turcia ..
Unu' mic cu restu' de la paine
Benfica - Hertha 1
Manchester - West Ham 1
Olimpiakos - Bordeaux 1
Stutgart - Barcelona 2
Doncaster - Leicester 1
Eu am pus sambata cica un pariu la misto si de atunci iar sunt prezent zilnic la platit cotizatia, gen iar m-am agatat.
@Ronnie
Am acelasi pariu ca tine, doar ca n-am prins Benfica si la Doncaster am 2. ![]()
Fir intins!
Cum plm sa te scoata doar Barca si sa nu iei 2 mil ? Nu mai ies din casa, futu'le muma'n cur.
Pentru azi:

Stoke City - Manchester City X2 Mereu m'au scos pisatii astia de la Manchester C.
Fiorentina - Milan X,2
TSKA Moscova X,2
Cercle Brugge - Charleroi 1
Wohlen - FC Thun 2
TSKA Moscova X,2
Eu cred ca asta e meci de 1X
Vedem ce iese.
Stoke City - Manchester City X2 Mereu m'au scos pisatii astia de la Manchester C.Fiorentina - Milan X,2
TSKA Moscova X,2
Cercle Brugge - Charleroi 1
Wohlen - FC Thun 2
A iesit. Dupa deceptia de ieri, cu Barcelona, a iesit azi beletul asta. 81,94 lei.
Pentru azi:
Deci Genk e praf!!!
Valencia - Club Brugge 1,X
Unirea - Liverpool X2
Juventus - Ajax 1,X
Sahtior - Fulham 1
Valencia - Club Brugge 1,XUnirea - Liverpool X2
Juventus - Ajax 1,X
Sahtior - Fulham 1
Ai castig 2 lei?
Ai castig 2 lei?
Nu. Nu sunt sanse duble, ci cote duble.
Doar la Liverpool e sansa dubla.
Pai si aia ce inseamna?
Ba , cum pun si eu un bilet la stanley?ma duc de acasa cu id-ul meciurilor si varianta?
Pai si aia ce inseamna?
Deci de exemplu la meciul Valencia - Brugge am pus 1,X. La 1 am cota 1.20 la X am cota 5.00.
Juventus - Ajax 1,X La 1 am cota 1.65, la X am 3.30.
Dar platesti dublu suma pariata la fiecare dubla dinasta.
Adica daca ai pus 5 lei pentru o cota de asta tre sa mai dai 5?
Dap. Daca ai 3 duble si pui 4 lei, se face 16.
si castig cat ai?
ma.. dupa cine sa ma iau si eu sa pariez? vreau sa-mi alimentez contul la bwin si sa pariez asa light.. cate 10-20 ron pe 1-2-3 meciuri...
Si mi-e lene sa stau sa studiez cote.. sa vad echipe etc...
care sunteti de buna credinta? ![]()
si castig cat ai?
La biletul asta am 92,43.
@ Bogdan
Cel mai bine e sa pui de capul tau.
nu pun de capul meu ca n-am timp nici chef sa stau sa studiez..