FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«13940414243115»
*Alecs*01.03.2010 16:55

Din acest weekend:

 

blt2.jpg

 

blt1u.jpg

 

bltwin.jpg

gio_stgloria01.03.2010 17:48

felicitari pentru ultimul bilet !

*Alecs*01.03.2010 18:08

Merci. Am vazut ca la brazilieni sunt putine surprize si merge sa pun pe favorite, chiar peste 2,5 la multe meciuri. Pacat ca n-am si optiunea cu cartonase rosii ca am vazut ca se cotonogesc serios.

 

Oricum, mare lucru n-am facut weekend-ul asta. Din 30 am facut 60.

RobYnho01.03.2010 18:12
Am vazut ca la brazilieni sunt putine surprize si merge sa pun pe favorite

 

Hmmm .. E bine de stiut pe viitor.

gio_stgloria01.03.2010 18:14

eu nu pun pe brazilieni niciodata, m-am ars de cateva ori in trecut pe ei.

RobYnho01.03.2010 18:16

Yo m'am convins de turci si de pisalaii astia din Liga 1.

gio_stgloria01.03.2010 18:18

Galatasaray si Bayer Leverkusen, cele mai mwiste echipe, n-o sa mai pun niciodata pe ele. Pe nemti am cei mai mari draci.

RobYnho01.03.2010 18:20

Stie cineva unde gasesc un clasament de la preliminariile de tineret ?

Maye01.03.2010 18:23

wikipedia

gio_stgloria01.03.2010 18:23

eu as zice sa incerci pe fifa, sau UEFA.

*Alecs*01.03.2010 18:25

De obicei nici eu nu puneam din Brazilia, dar acum am observat ca nu e campionatul obisnuit, Serie A. Sunt mai multe campionate.. Paulista, Carioca, Gaucho.. si daca am deslusit eu bine sunt campionate pe regiuni, iar echipele consacrate sunt impartite peste tot si au meciuri lejere.

 

@RobYnho

http://www.UEFA.com/under21/standings/index.html

RobYnho01.03.2010 18:27
Dragoshel01.03.2010 18:38

gata 2-3 saptamani imi ajung pariurile, sigur voi juca degeaba.

Ronnie01.03.2010 18:46

Eu pe Serie A nu pun niciodata. Acolo mi-am **** alocatia de cele mai multe ori in timpu' tineretii.

RobYnho01.03.2010 18:50
gata 2-3 saptamani imi ajung pariurile, sigur voi juca degeaba.

 

Derbedeule, ti'ai scos banii ? :D

Dragoshel01.03.2010 18:52

mai am de-o seara ca asta :)))

BAF-kimi01.03.2010 19:57

Pun si eu maine la PublicBet. :D

 

Irlanda - Brazilia > marcheaza oaspetii > 1.1

Bristol R. - Stockport > peste 2,5 > 1.7

Southampton - Huddersfield > marcheaza gazdele > 1.2

Notts C. - Macclesfield > 1 > 1.45

Torquay - Dag&Red > 2 > 2.55

Aldershot - Bradford > peste 2,5 > 1.9

Rochdale - Rotherham > peste 2,5 > 1.85

 

Cota: 29,16

pytycrys02.03.2010 08:24

Nu cred ca o sa castigi.

Al doilea si al 5-lea meci sunt greu de facut.

RobYnho02.03.2010 11:18

Pentru azi

 

 

Irlanda - Brazilia 2

Franta - Croatia 1

Southampton - Huddersfield 1

Cowdenbeath - Arbroath 1

Annan - Forfar X,2

Notts County - Macclesfield 1

Dragoshel02.03.2010 11:59

FYR Macedonia-Montenegro 2

franta - spania X

Hungary-Russia 2

algeria - serbia 2

 

suma depusa 100 de mii :))

 

astea-s miercuri parca:)

RobYnho02.03.2010 12:07

Cat iti iese, Dragoshele ca mi'e lene sa ma uit la cote ?

MoWeed02.03.2010 12:10

Sa castigi bah, sa nu te dai iar pe fese vineri ca n-ai bani

RobYnho02.03.2010 12:21

Sa dea Domnu', ma. :))

MikStelista02.03.2010 12:22

Sa-i urez eu de bine? :D

Dragoshel02.03.2010 12:27

vreo 4 milioane

 

 

miko taci

«13940414243115»