FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«14142434445115»
aliuta4703.03.2010 14:46

Gol marcat Polonia

Gol marcat Serbia

Gol marcat Cipru

Gol marcatCoasta de Fildes

Gol marcat Romania

Gol marcat Bosnia

Gol marcat Suedia

Marousi - Barcelona 2

 

COTA totala 4

Xeel4703.03.2010 18:32
Gol marcat Polonia

Gol marcat Serbia

Gol marcat Cipru

Gol marcatCoasta de Fildes

Gol marcat Romania

Gol marcat Bosnia

Gol marcat Suedia

Marousi - Barcelona 2

 

COTA totala 4

 

Si pe mine m-a scos coasta vietii mele , si un egal era bun . Am la activ 4 bilete pierdute numai pe pisatii astia , la echipele de club fac senzatie si la nationala parca vin de la c**ve

BAF-kimi03.03.2010 18:45

Si pe mine m-au scos si aveam 400 ron pe bilet, sa-i f*t in gura. :-j

Dragoshel03.03.2010 20:56

gata, s-au dus banii castigati. de maine trecem la biletul de criza. Suma depusa 2 lei. castigul maxim 50 de lei.

 

 

doar asa se iese din foame

RobYnho03.03.2010 21:11

S'a dus si beletul meu.

 

 

Baaaaaa, cica Dayra pune la pariuri. :)):)) :))

MoWeed03.03.2010 21:24

Da mah, pune si ea la pariuri sa faca rost de bani sa vina la Brasov.

 

In alta ordine de ideei, am pus si eu un bilet dar cum e la un prieten si nu-mi mai amintesc exact meciurile, nu stiu daca mi-a iesit sau nu :))

cristy.steaua2104.03.2010 05:25
PS. Maine pierde Romania :D

 

ce v-am zis.. :))

da deageaba.. ca am pus si Germania-Argentina XP

 

Bogdan04.03.2010 07:26

sa ma pis pe italia masii

MikStelista04.03.2010 07:30
Pierde :D

 

Eu v-am zis :D:whistle:

RobYnho04.03.2010 09:09
sa ma pis pe italia masii

 

Mda. M'au mancat vedetele noastre si italienii cu Camerun. ( 0-0 ) :|

Pana si Moldova lu' Balint mi'a iesit.

Maye04.03.2010 09:17

Asta din Brasov , cum se trezeste cum intra la pariuri.pff

RobYnho04.03.2010 09:20
Asta din Brasov , cum se trezeste cum intra la pariuri.pff

 

Plm. Cand v'am zis ca produce dependenta .. :)) Azi nu sunt meicuri, aia e.

Maye04.03.2010 09:21

Mai bine te apuci de beut ma.

MoWeed04.03.2010 09:52

Si mie tot nenorocitii aia de italieni mi-au stricat biletu'

sabin130704.03.2010 10:27

Eu ieri am iesit din casa cu gandul sa nu ma bag deloc la amicaluri, si pana la urma am pus vreo 4 meciuri.

Asa-mi trebuie, daca voi mai paria vreodata la panaramele astea de amicaluri, ca ieri sa patesc, adica sa n-am nicio sansa.

 

Sambata am pierdut 4,5 mil vechi (5 lei pe bilet, 13 meciuri) la un meci de cota 1.40, LA Lakers. :wall:

PN199504.03.2010 14:41

pe mine m-au mancat romanii (aveam 1x ) si italienii ( 1 ) in rest mi-au iesit celelalte 6 meciuri.Luam si eu 75 de lei , asa de criza :)

bogdanbog04.03.2010 14:45
turcia-honduras >> 1

algeria-serbia>> psf2

Romania-israel>> psf1

germania-argentina>> mo1

franta-spania>> mo1

italia-camerun>> psf1

anglia-egipt>> psf1

olanda-sua>> mo1

 

cota finala:24,60

 

De Romania nu prea eram sigur,dar de Italia...

Stryker04.03.2010 15:17
gata, s-au dus banii castigati. de maine trecem la biletul de criza. Suma depusa 2 lei. castigul maxim 50 de lei.

 

 

mai bine pui o data pe saptamana 10 lei pe un bilet in care sa ai meciuri de sambata+duminica , cu o cota finala de 5, decat sa joci cate 2 lei pt 50, unde iti trebuie minim o cota de 25, care este mai greu de obtinut

*Alecs*04.03.2010 15:32

brasill.jpg

 

Daca nu aveau doi eliminati, cred ca cei de la Sao Paulo castigau. Oricum, se pot castiga bani buni din campionatele Braziliei. M-am uitat pe pariurile trecute si de cand am inceput sa bag de la ei, mi-au iesit toate meciurile doar ca le combinam si cu alte campionate din Europa si pierdeam pe meciuri de acolo.

Asa ca il contrazic pe RobYnho, azi sunt 7 meciuri din Brazilia de bagat. :P

RobYnho04.03.2010 16:30

@ Alecs

 

Cea mai aproape casa de pariuri este PariLoto. La ei doar 2 meciuri din Brazilia poti pune astazi. :|

*Alecs*04.03.2010 17:10

Da, iar restul incep dupa 12 noaptea. Dar la Pariloto putine sanse sa fie in oferta.

Ronnie04.03.2010 17:16

Vreau sa imi fac si eu cont online. Ce site imi recomandati? Din cate vad, majoritatea de pe-aici sunteti pe bwin. E cel mai bun? :)

aliuta4704.03.2010 17:59

Baschet:

Efes Pilsen - Real Madrid 2

Olympiakos - Caja Laboral 1

Hochei:

Jokerit - Tapara peste 5.5

Eisebaren - Hannoevr - 1

Valerenga - Manglerud - 1

HV 71 - Lulea peste 5.5

Handball

Lindesberg - Guif 2

Kristianstad - Lugi - 2

 

Bilet azi..

sabin130704.03.2010 18:17

@Ronnie

Daca nu stai prea bine la capitolul autocontrol eu te sfatuiesc sa nu-ti faci cont pe net.

Daca stai bine cu rabdarea si cu nervii atunci iti zic doar ¨fir intins¨ si cedez microfonul celor care au ceva experienta recenta in pariurile online.

gio_stgloria04.03.2010 18:21

am vrut eu sa-mi fac cont pe net, dar se pare ca mi-am facut un card care nu e acceptat. sa nu va faceti card la brd daca vreti sa jucati pe net, chiar daca e visa electron.

«14142434445115»