FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«14243444546115»
Daniel-Ionut04.03.2010 18:25

Da faceti ma cu transfer bancar...

gio_stgloria04.03.2010 18:27

la mumu brd, imi facusem si eu planuri.

sabin130704.03.2010 18:34

Cred ca nu e vorba despre ce tip de card e, ci despre ce banca e, daca aceasta permite operatiuni de tip e-gaming sau nu. Si se cam schimba si politica asta.

Cu transfer bancar mi se pare ca sunt comisioanele mari si palmate.

RobYnho04.03.2010 18:35

Ma ajuta cineva care le are cu conturile astea online la pariuri ? M'as baga si yo sa nu mai apelez la astia de la pariloto.

Ronnie04.03.2010 18:36

Si daca il ajuta cineva pe Roby sa il ajute aici, pe forum, sa invete si restu' de pierzatori de bani care faza. Multam!

RobYnho04.03.2010 18:41

Dap. Am vazut ca zicea gio ca nu merge cu cardurile brd. Cu bcr, oare merge ?

gio_stgloria04.03.2010 18:42

merge, dar cel mai bun e ala de la ing.

RobYnho04.03.2010 18:44

Aham. Yo am card bcr pe care imi primesc somaju'. Cand baga astia banii pe 15, vreau sa ajung sa nu mai am ce scoate. :))

sabin130704.03.2010 18:46

Roby, crede-ma pe cuvant (daca vrei :) ) ca nu conteaza daca e card VisaElectron, MasterCard sau mai stiu eu care. Depinde daca banca accepta operatiuni e-gaming (pt pariuri sportive, poker, casino pe net).

De exemplu eu am un MasterCard cu care mi-am alimentat contul de la PartyPoker mereu, pana saptamana trecuta, cand am fost anuntat ca banca mea nu mai accepta operatiuni din astea, e-gaming, cum le zic ei.

 

Deci inainte sa va faceti cardul va sfatuiesc sa-i intrebati pe aia de la banca daca sunt de acord sau nu cu aceste tipuri de tranzactii.

RobYnho04.03.2010 18:48

@ Sabin

 

Chiar nu as vrea sa'mi fac alt card. Voi cauta pe net, poate dau de ceva informatii daca accepta banca respectiva tranzactii de genu'.

MoWeed04.03.2010 18:50

Pai de aia iti da statul bani mah, sa-i joci la pariuri? Rusine sa-ti fie...

RobYnho04.03.2010 18:55
Pai de aia iti da statul bani mah, sa-i joci la pariuri? Rusine sa-ti fie...

 

Ii joc si ii beau. Incerc sa'i inmultesc, dar rar iese.

Dragoshel04.03.2010 19:03

rup norma maine cu franta 2 ma

Xeel4704.03.2010 19:07

Ronnie te sfatuiesc sa iti faci cont la bet365 , oferta bogata si de foarte multe ori cote mai mari decat la bwin. La bwin este oferta saraca , putine optiuni la live. Dar eu m-am lasat de pariuri online pentru ca nu ma pot stapani sa nu pariez live , sau sa pariez alt bilet daca pe cel care il pusesem deja l-am pierdut.

Daniel-Ionut04.03.2010 19:10
rup norma maine cu franta 2 ma

 

Sa te faci ca imi soptesti si mie ce bagi.

RobYnho04.03.2010 19:13
rup norma maine cu franta 2 ma

 

Si asta la pariloto, unde nu sunt cele mai mari cote.

 

Untitled.png

2.png

*Alecs*04.03.2010 20:33

Bwin si bet365 sunt cele mai mari case de pariuri online. Eu mi-am facut la bwin acum un an si ceva fiindca auzisem mai multe despre ei, vedeam reclamele lor pe Eurosport si avea si un prieten cont si mi-a dat invitatie si am primit bonus de 60 lei.

Card am de la ING si a mers intotdeauna, banii imi intra in cateva secunde in contul de pe bwin si in afara de ce bag mai imi ia o taxa in jur de 1 leu, oricum e mica. Iar cand am scos nu mi-a luat vreo taxa si banii au ajuns pe card in 3-4 zile.

Bogdan05.03.2010 08:02

Intai sa-i multumesc lu` Alex.

 

Apoi sa ma laud.

pariu.PNG

*Alecs*05.03.2010 09:41

Frumos bilet. Felicitari.

Eu am jucat putin mai complicat ieri ca erau cote mai mici si nu vroiam sa risc multi bani si m-a scos doar Botafogo ca aveam 1 si la pauza si la final.

RobYnho05.03.2010 09:49

Frumos biletu. Si se confirma ce zicea Alecs despre campionatul braziliei.

MikStelista05.03.2010 09:54

Iar ati bagat la pariuri? :clap: Sa zic, sa nu zic? :hmmm:

RobYnho05.03.2010 10:00

Abtine'te, femeie !

MoWeed05.03.2010 10:01

Cine vorbea. Hua, pidzo :))

gio_stgloria05.03.2010 10:07

cred ca bag si eu ceva azi

 

1 TG(2.5)/Eindhoven - Emmen P 1.55 x

2 TG(2.5)/Volendam - Roosendaal P 1.6 x

3 Plzen - Sparta 1X 1.35 x

5 MG/Rapid - Timisoara MO1 1.45 x

MikStelista05.03.2010 10:18
Abtine'te, femeie !

 

:bananadance::yeahh:

«14243444546115»