Da faceti ma cu transfer bancar...
Da faceti ma cu transfer bancar...
la mumu brd, imi facusem si eu planuri.
Cred ca nu e vorba despre ce tip de card e, ci despre ce banca e, daca aceasta permite operatiuni de tip e-gaming sau nu. Si se cam schimba si politica asta.
Cu transfer bancar mi se pare ca sunt comisioanele mari si palmate.
Ma ajuta cineva care le are cu conturile astea online la pariuri ? M'as baga si yo sa nu mai apelez la astia de la pariloto.
Si daca il ajuta cineva pe Roby sa il ajute aici, pe forum, sa invete si restu' de pierzatori de bani care faza. Multam!
Dap. Am vazut ca zicea gio ca nu merge cu cardurile brd. Cu bcr, oare merge ?
merge, dar cel mai bun e ala de la ing.
Aham. Yo am card bcr pe care imi primesc somaju'. Cand baga astia banii pe 15, vreau sa ajung sa nu mai am ce scoate. ![]()
Roby, crede-ma pe cuvant (daca vrei
) ca nu conteaza daca e card VisaElectron, MasterCard sau mai stiu eu care. Depinde daca banca accepta operatiuni e-gaming (pt pariuri sportive, poker, casino pe net).
De exemplu eu am un MasterCard cu care mi-am alimentat contul de la PartyPoker mereu, pana saptamana trecuta, cand am fost anuntat ca banca mea nu mai accepta operatiuni din astea, e-gaming, cum le zic ei.
Deci inainte sa va faceti cardul va sfatuiesc sa-i intrebati pe aia de la banca daca sunt de acord sau nu cu aceste tipuri de tranzactii.
@ Sabin
Chiar nu as vrea sa'mi fac alt card. Voi cauta pe net, poate dau de ceva informatii daca accepta banca respectiva tranzactii de genu'.
Pai de aia iti da statul bani mah, sa-i joci la pariuri? Rusine sa-ti fie...
Pai de aia iti da statul bani mah, sa-i joci la pariuri? Rusine sa-ti fie...
Ii joc si ii beau. Incerc sa'i inmultesc, dar rar iese.
rup norma maine cu franta 2 ma
Ronnie te sfatuiesc sa iti faci cont la bet365 , oferta bogata si de foarte multe ori cote mai mari decat la bwin. La bwin este oferta saraca , putine optiuni la live. Dar eu m-am lasat de pariuri online pentru ca nu ma pot stapani sa nu pariez live , sau sa pariez alt bilet daca pe cel care il pusesem deja l-am pierdut.
rup norma maine cu franta 2 ma
Sa te faci ca imi soptesti si mie ce bagi.
Bwin si bet365 sunt cele mai mari case de pariuri online. Eu mi-am facut la bwin acum un an si ceva fiindca auzisem mai multe despre ei, vedeam reclamele lor pe Eurosport si avea si un prieten cont si mi-a dat invitatie si am primit bonus de 60 lei.
Card am de la ING si a mers intotdeauna, banii imi intra in cateva secunde in contul de pe bwin si in afara de ce bag mai imi ia o taxa in jur de 1 leu, oricum e mica. Iar cand am scos nu mi-a luat vreo taxa si banii au ajuns pe card in 3-4 zile.
Frumos bilet. Felicitari.
Eu am jucat putin mai complicat ieri ca erau cote mai mici si nu vroiam sa risc multi bani si m-a scos doar Botafogo ca aveam 1 si la pauza si la final.
Frumos biletu. Si se confirma ce zicea Alecs despre campionatul braziliei.
Iar ati bagat la pariuri?
Sa zic, sa nu zic? ![]()
Abtine'te, femeie !
Cine vorbea. Hua, pidzo ![]()
cred ca bag si eu ceva azi
1 TG(2.5)/Eindhoven - Emmen P 1.55 x
2 TG(2.5)/Volendam - Roosendaal P 1.6 x
3 Plzen - Sparta 1X 1.35 x
5 MG/Rapid - Timisoara MO1 1.45 x
Abtine'te, femeie !
![]()
![]()