FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«13334353637115»
Ronnie15.02.2010 16:21

Ce inseamna PSF ma?

bogdanbog15.02.2010 16:22

psf=pauza sau final

 

Daniel-Ionut16.02.2010 12:53

Lyon - Real Madrid - 2

Milan - Manchester Utd - X pauza

Nottingham Forrest - Sheffield Utd - 1

Leeds - Walsall - 1

Everton - Sporting - 1

 

---

 

Lyon - Real Madrid - PSF 2

Milan - Manchester Utd - PSF X

Everton - Sporting - PSF 1

Stoke - Manchester City - PSF X

Nottingham Forrest - Sheffield Utd - PSF 1

Leeds - Walsall - PSF 1

 

---

 

Milan - Manchester Utd - 1

Lyon - Real Madrid - 2-3 goluri

Peterborough - Ipswich - 1,X

Nottingham Forrest - Sheffield Utd - X pauza

Leeds - Walsall - 2-3 goluri

Debreceni - Videoton - 1

Dragoshel16.02.2010 12:58

nebunie curata ce am pus astazi la pariuri, daca iese ii cumpar lu roby o florarie noua, lui Daniel ii cumpar toate examenele + bacu...

 

si care mai vreti ceva imi ziceti.

Daniel-Ionut16.02.2010 13:00
lui Daniel ii cumpar toate examenele + bacu...

 

:thumbup:

Uimeste'ma... ce ai pus? :hmmm::unsure:

bogdanbog16.02.2010 14:04

Lyon-real psf2

Milan-united psfx

everton-sporting psfx

cardiff-wba mo1

bayern-fiorentina psf1

porto-arsenal psfx

lorient-bordeaux psf2

newcastle-coventry 1

 

---

 

Lyon-real 2

Milan-united x

everton-sporting 1

cardiff-wba 1

nottingham-sheff utd 1

MoWeed16.02.2010 14:05
nebunie curata ce am pus astazi la pariuri, daca iese ii cumpar lu roby o florarie noua, lui Daniel ii cumpar toate examenele + bacu...

 

si care mai vreti ceva imi ziceti.

Eu vreau o Dacie

Dragoshel16.02.2010 14:08

iti iau ma si tie dacie, si imi iau si io o baterie ROMBAT.

MoWeed16.02.2010 14:12

Da' sa fie pe injectie mah

Daniel-Ionut16.02.2010 14:12
iti iau ma si tie dacie, si imi iau si io o baterie ROMBAT.

 

Ma da tot nu ai spus ce meciuri ai... sau macar castigul dp bilet, de esti tu asa darnic :hmmm:

*Alecs*16.02.2010 14:36

Hai ca am pus si eu.

 

Bilet 1

bilet1.jpg

 

Bilet 2

bilet2.jpg

 

E nebunie azi.

 

Dragoshel16.02.2010 14:41

Lyon - real xpauza 2 final

Milan - Manchester 2 pauza 2 final

 

stiu, Manchester n-a batut niciodata la Milan.

*Alecs*16.02.2010 14:43

Si nici Real la Lyon.

Ronnie16.02.2010 14:43

Ba, ce haiduc sunt, am uitat sa pun la pariuri, da' am casa de pariuri la parter. Ma duc sa bag!

*Alecs*16.02.2010 14:46

Pai tu astepti sa vezi ce punem noi, expertii, si ce pune Daniel ca sa nu bagi ca el. Si maine ne trezim cu tine castigator. :))

Ronnie16.02.2010 14:47

Chiar ma gandeam sa pun pe Real la Lyon, dar dupa ce am vazut ca a pus Daniel m-am razgandit. :)

Daniel-Ionut16.02.2010 14:51

Radeti voi da... nu e rasul vostru :naughty:

Cand maine eu o sa ma duc sa ridic bani, voi o sa va chioriti in monitor!

Ronnie16.02.2010 14:53

Iar furi din portofel de la parinti ma?

Daniel-Ionut16.02.2010 14:55
Iar furi din portofel de la parinti ma?

 

Sa imi urmaresti biletele diseara in silenzio stampa ;)

Ronnie16.02.2010 15:46

Lyon - Real x pauza x final

Milan - United 2 pauza x final

_yang16.02.2010 16:09

Sunt superstitios, ca mereu cand am aratat altcuiva biletul am pierdut. Da' ma gandesc ca poate "nu se pune" si la forum...:

 

Stoke-Manchester City X2 1.32

PR/Lyon-Real Madrid X 2.1

Milan-Manchester Utd. 1 2.7

Everton-Sporting 1X 1.11

USA-Elvetia(hochei) 1 1.15

Williams V.-Lisicki S. 1 1.18

Ronnie16.02.2010 16:11

E Stoke-Manchester City, nu United. :)

Arian16.02.2010 16:40

Voi chiar bagati la pariuri tot ce scrieti aici, sau doar faceti caterinca?

Ronnie16.02.2010 16:42

Facem caterinca.

Daniel-Ionut16.02.2010 16:42
Voi chiar bagati la pariuri tot ce scrieti aici, sau doar faceti caterinca?

 

Eu bag!

«13334353637115»