te scoate man city...e o porcarie de echipa nu mai pun pe ei in viata mea.
Are 1-0 ![]()
@RobYnho
Aaaa este X,2 deci poti sa il completezi cu datele personale deja ![]()
te scoate man city...e o porcarie de echipa nu mai pun pe ei in viata mea.
Are 1-0 ![]()
@RobYnho
Aaaa este X,2 deci poti sa il completezi cu datele personale deja ![]()
te scoate man city...e o porcarie de echipa nu mai pun pe ei in viata mea.
M'au "mancat" si pe mine de cateva ori.
Sa vezi ce
ii dau lu' Manchester City ca e 1-1
in 77'
Si cand toate mergeau bine isi revenise Bayernd la 3-1 de la 0-1... Lille 3-1, Montpellier 1-0...
City...
sunt moderator baaaaaaa ar trebui sa ma crezi
ce dq puneti toti pe city astia, nu stiu..au cota 2 si gata?
sunt moderator baaaaaaa ar trebui sa ma crezice dq puneti toti pe city astia, nu stiu..au cota 2 si gata?
Era bine daca avea cota 2 da... are 1.45 ![]()
sa mor de va inteleg...ce faci cu o cota de 1.45?????? disper. ori iei 3-4 meciuri cu cote peste 2 sa stii o treaba ori nu mai iei deloc.
Pe mine ma scoate Twente..
M'a scos terminatii de la Manchester city nu'mi vine sa creed!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
Manchester City!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
si pe mn in mortii lor:)))
M'a scos terminatii de la Manchester city nu'mi vine sa creed!!!
Manchester City!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mda.
Ce fac donatorii?
Ne manca pisatii astia nervii si banii.
ahahahahahaahahah chiar ca Vlade
sunteti niste tristi ma.
Pe mine ma scoate Twente..
Sau nu ![]()
Am luat.. vreo 90 si ceva.
Austria Viena, Lille, Montpellier, Bayern, Twente, Roma si Real.
Ce fac donatorii?
Nu mai fi obraznic! ![]()
Xerez - Real Madrid x pauza
Villareal - Bilbao x pauza
Sampdoria - Fiorentina 1x
Lyon - Lens x pauza
Insa un muist a marcat in prelungirile primei reprize a unui meci...
Apropo, Parisport se numeste agentia de care vorbeam mai devreme.
A n oara cand aia de la Porto sunt niste nesimtiti.
M'a scos terminatii de la Manchester city nu'mi vine sa creed!!!![]()
Dupa ce ca esti donator, nu ai dat nici pe la scoala ![]()
Dupa ce ca esti donator, nu ai dat nici pe la scoala![]()
La nervi nu mai tin cont de nimic tinere...
M.City!
standard-westerlo 1
groningen-waalwijk 1
fulham-notts-1
gm getafe
gm inter
gm parma
gm lorient
gm auxxere
gm aston villa
gm tottenham
gm bari
Am pus 2 bilete, da nu le mai arat ![]()
Am pus si yo un bilet, dar nici yo nu'l etalez. Bag pu.la. ![]()
mi-am facut un bilet de 10 meciuri da sa imi bag pl de mai gasesc vreun ban prin casa. daca ies toate meciurile mananc din voi.
mi-am facut un bilet de 10 meciuri da sa imi bag pl de mai gasesc vreun ban prin casa. daca ies toate meciurile mananc din voi.
Dai de baut daca iese ? ![]()