FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«13031323334115»
Daniel-Ionut13.02.2010 17:56
te scoate man city...e o porcarie de echipa nu mai pun pe ei in viata mea.

 

Are 1-0 ;)

 

@RobYnho

Aaaa este X,2 deci poti sa il completezi cu datele personale deja :D

RobYnho13.02.2010 17:57
te scoate man city...e o porcarie de echipa nu mai pun pe ei in viata mea.

 

M'au "mancat" si pe mine de cateva ori.

Daniel-Ionut13.02.2010 18:57

Sa vezi ce :finger: ii dau lu' Manchester City ca e 1-1 :cursing: in 77'

Si cand toate mergeau bine isi revenise Bayernd la 3-1 de la 0-1... Lille 3-1, Montpellier 1-0...

:wall: City...

Dragoshel13.02.2010 19:01

sunt moderator baaaaaaa ar trebui sa ma crezi :)) ce dq puneti toti pe city astia, nu stiu..au cota 2 si gata?

Daniel-Ionut13.02.2010 19:05
sunt moderator baaaaaaa ar trebui sa ma crezi :)) ce dq puneti toti pe city astia, nu stiu..au cota 2 si gata?

 

Era bine daca avea cota 2 da... are 1.45 :wall:

Dragoshel13.02.2010 19:06

sa mor de va inteleg...ce faci cu o cota de 1.45?????? disper. ori iei 3-4 meciuri cu cote peste 2 sa stii o treaba ori nu mai iei deloc.

*Alecs*13.02.2010 19:06

Pe mine ma scoate Twente..

Daniel-Ionut13.02.2010 19:15

M'a scos terminatii de la Manchester city nu'mi vine sa creed!!! :cursing::wall:

:finger::finger::finger: Manchester City!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bombonel9413.02.2010 19:20

si pe mn in mortii lor:)))

M'a scos terminatii de la Manchester city nu'mi vine sa creed!!! :cursing::wall:

:finger::finger::finger: Manchester City!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RobYnho13.02.2010 19:22

Mda.

Vlad Bogdan13.02.2010 20:13

Ce fac donatorii?

RobYnho13.02.2010 20:17

Ne manca pisatii astia nervii si banii.

Dragoshel13.02.2010 20:35

ahahahahahaahahah chiar ca Vlade

 

sunteti niste tristi ma.

*Alecs*13.02.2010 21:16
Pe mine ma scoate Twente..

 

Sau nu :D

Am luat.. vreo 90 si ceva.

Austria Viena, Lille, Montpellier, Bayern, Twente, Roma si Real.

Daniel-Ionut14.02.2010 06:42
Ce fac donatorii?

 

Nu mai fi obraznic! :D

Ronnie14.02.2010 07:47

Xerez - Real Madrid x pauza

Villareal - Bilbao x pauza

Sampdoria - Fiorentina 1x

Lyon - Lens x pauza

 

Insa un muist a marcat in prelungirile primei reprize a unui meci...

Apropo, Parisport se numeste agentia de care vorbeam mai devreme.

 

f234567k14.02.2010 08:30

A n oara cand aia de la Porto sunt niste nesimtiti.

MoWeed14.02.2010 09:49
M'a scos terminatii de la Manchester city nu'mi vine sa creed!!! :cursing::wall:

Dupa ce ca esti donator, nu ai dat nici pe la scoala :D

Daniel-Ionut14.02.2010 10:48
Dupa ce ca esti donator, nu ai dat nici pe la scoala :D

 

La nervi nu mai tin cont de nimic tinere...

:finger: M.City!

f234567k14.02.2010 11:27

standard-westerlo 1

groningen-waalwijk 1

fulham-notts-1

gm getafe

gm inter

gm parma

gm lorient

gm auxxere

gm aston villa

gm tottenham

gm bari

 

 

Daniel-Ionut14.02.2010 11:57

Am pus 2 bilete, da nu le mai arat :dry:

RobYnho14.02.2010 12:12

Am pus si yo un bilet, dar nici yo nu'l etalez. Bag pu.la. :))

Dragoshel14.02.2010 12:22

mi-am facut un bilet de 10 meciuri da sa imi bag pl de mai gasesc vreun ban prin casa. daca ies toate meciurile mananc din voi.

RobYnho14.02.2010 12:32
mi-am facut un bilet de 10 meciuri da sa imi bag pl de mai gasesc vreun ban prin casa. daca ies toate meciurile mananc din voi.

 

Dai de baut daca iese ? :))

bogdanbog14.02.2010 12:42
:finger: city ca m-au scos la 4 mil :wall:
«13031323334115»