FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12728293031115»
mircea_1005.02.2010 17:42
Steaua - Rijeka - 1

te-a mancat rau :D

cred ca il indragesti din ce in ce mai multpe Tudela :D :D :D

gio_stgloria05.02.2010 18:04

bilet de ieri

 

 

rubin

atletico - santander over 2.5

nitra -zilina 1 (hochei) 1

karnten - cska sofia x2

elfsborg- cska moskova 2

stavanger - manglerund 1

roma -udine over 2.5

 

nu mi-au iesit ultimele 2

 

roma 2-0

stavanger 3-4 manglerund .

 

 

azi n-am pus, maine poate.

Daniel-Ionut05.02.2010 18:24
cred ca il indragesti din ce in ce mai multpe Tudela :D:D:D

 

:finger: Tudela nutella

N'are ce sa caute hahalera asta la Steaua! :)

Dragoshel05.02.2010 22:33

m-a scos Steaua azi :)) am pus ca bate :|

gio_stgloria06.02.2010 08:54

1 Nottingham - Sheff.Wed. 1 1.6

2 Bochum - Leverkusen 2 1.65

3 Grenoble - Auxerre X2 1.27

4 Setubal - Benfica 2 1.3

5 (TG)Palermo - Parma S3.5 1.25

fredysteaua06.02.2010 09:33

mi-a iesit alaltaieri un bilet:

 

as roma - udinese 1 pauza 1 final

at. madrid - racing s 1 pauza 1 final

charleroi - standard 2

Fenerbahce - Bursaspor 1

si parca Chacarita Juniors - River Plate 2

 

am facut un bilet calumea pt sambata-duminica sper sa iasa :>

apropo :) zaragoza - sevilla x pauza 2 final :D e de luat pariul asta

 

 

RobYnho06.02.2010 10:48

Am bagat pentru azi 2 bilete.

 

1 bilet

 

Rennes - Bordeaux X2

Zurich - Xamax 1

Hull - Manchester C. 2

AEK - Xanthi 1

Helsinki - Mariehamn 1

 

2 bilet

 

Barcelona - Getafe 1

Real Madrid - Espanyol 1

Livorno - Juventus 2

PSG - Lorient 1

Sporting - Academica 1

mircea_1006.02.2010 11:36

am pus si eu 2 bilete pe acest week-end...totusi...sanse mici spre foarte mici sa iasa vre-unul din ele:

 

Livorno - Juventus 2 - 2,00

Barcelona - Getafe 1 - 1,17

Real - Espanyol 1 - 1,15

Hull - Man City 2 - 1,75

Man Utd - Portsmouth 1 - 1,15

PSV - Den Haag 1 - 1,15

Sporting - Academica 1 - 1,40

Setubal - Benfica 2 - 1,30

 

 

 

Anderlecht - St. Truiden 1 - 1,25

Anorthosis - Doxa 1 - 1,25

Bologna - Milan 2 - 1,80

Inter - Cagliari 1 - 1,40

Zaragoza - Sevilla 2 - 2,10

Porto - Naval 1 - 1,20

Larisa - Panathinaikos 2 - 1,65

Olumpiakos - Levadeiakos 1 - 1,20

RobYnho06.02.2010 11:52

Parerea mea e ca la primul bilet chiar ai sanse mari.

gio_stgloria06.02.2010 16:36
1 Nottingham - Sheff.Wed. 1 1.6

2 Bochum - Leverkusen 2 1.65

3 Grenoble - Auxerre X2 1.27

4 Setubal - Benfica 2 1.3

5 (TG)Palermo - Parma S3.5 1.25

 

n-am apucat sa-l bag :bananadance:

RobYnho06.02.2010 16:49
1 bilet

 

Hull - Manchester C. 2

 

 

Mortii ma-sii.

mircea_1006.02.2010 20:17

chiar asa :wall:

RobYnho06.02.2010 20:29
Am bagat pentru azi 2 bilete.

 

2 bilet

 

PSG - Lorient 1

 

 

S'a dus si asta pana acum.

f234567k06.02.2010 22:40

Niste nenorociti astia de la Sporting

gio_stgloria07.02.2010 10:07

1 PSF/Fiorentina - Roma PSF2 2

2 Mallorca - Villarreal 1X 1.32

3 Martin - Spis.N.Ves 1 1.5

4 Udinese - Napoli X2 1.46

MoWeed07.02.2010 10:10

Niste nenorociti aia de la City, am pierdut un bilet de 15 milioane din cauza lor

Daniel-Ionut07.02.2010 10:11

Ce'ai patit ma?? Donezi sau mi se pare mie? :)

gio_stgloria07.02.2010 10:12

donezi sange, la casele de pariuri se cotizeaza.

MoWeed07.02.2010 10:15
Ce'ai patit ma?? Donezi sau mi se pare mie? :)

Diferenta e ca eu mai si castig din cand in cand :))

 

Plus ca daca-mi iesea biletul asta, castigam serios. Stiam ca e riscant, da' ce naiba? Nu risti, nu castigi

ktalyn07.02.2010 10:24

Eu zic sa mizati pe Steaua azi ca are cota buna(1.90 la Public) ....sigur ne scoate iar Szekely :D ..

RobYnho07.02.2010 11:19

Am bagat si azi un bilet.

 

Iraklis - Paok X2

Inter - Cagliari 1

Bologna - Milan 2

Fenerbahce - Diyarbakirspor 1

Atl. Bilbao - Xerez 1

 

Sa fie cu noroc. :))

gio_stgloria07.02.2010 11:55

vad o bomba la inter :egal

 

@robynho

 

2 xerez ?

ktalyn07.02.2010 11:58

@robynho

 

Ai luat la Bilbao-Xerez 2 ?

 

 

Daniel-Ionut07.02.2010 13:03

Marseille - Valencienes - U 2.5

Dortmund - Frankfurt - 1

Osasuna - Tenerife - 1

Bilbao - Xerez - 1

Fenerbachce - Diarbakyspor - U 2.5

Porto - Naval - U 2.5

Steaua - Lokomotiv - 1

 

??? M'as duce sa il bag... da' e cam ger afara :D

RobYnho07.02.2010 13:32
vad o bomba la inter :egal

 

@robynho

 

2 xerez ?

 

Nu, scuze, e 1 solist. Am gresit cand am scris.

«12728293031115»