FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«12223242526115»
mircea_1006.01.2010 12:35

Chievo - Inter 2

parma - juve 2

huelva - atl madrid 2

Daniel-Ionut06.01.2010 15:11

Sa vezi ce ma scoate Laziooo... :finger:

MoWeed06.01.2010 15:11

Era prea de tot sa castigi si tu odata

Daniel-Ionut06.01.2010 15:17
Era prea de tot sa castigi si tu odata

 

Moooooor... ba gluma ca gluma... hai... 1 saptamana, 2... da cred ca s'a strans cu lunile de cand n'am mai castigat... am pierdut o galagie de bani! :wall:

 

eee... 650.000, 5 meciuri, 3 lei pariati :D

Inter - Otelul 2

Unirea - Brasov 2

Fimisoara - Bistrita 1

Ceahlaul - Steaua 2

Astra - Pandurii X,2

 

Baaaaaaaaaaaaaaaaa e dubios... asta e ultimul meu castig????? :blink: in 3 august anu trecut???? :blink::no::death:sunt praf! (echipele)

se7en06.01.2010 20:11

Arsenal - Bolton amanat... sper sa nu se joace prin mai.

Xeel4707.01.2010 19:03

Pai ce conteaza daca se joaca in mai ? Daca in 24 de ore nu se rejoaca se ramburseaza cota 1 :) , asta la stanley din cate stiu

cristy.steaua2107.01.2010 19:13
Pai ce conteaza daca se joaca in mai ? Daca in 24 de ore nu se rejoaca se ramburseaza cota 1 :) , asta la stanley din cate stiu

 

asa e la toate agentiile ...

din cate stiu eu :D

*Alecs*07.01.2010 19:14

Depinde. Pe bwin se asteapta 72 de ore in caz ca un meci e amanat sau intrerupt.

Xeel4707.01.2010 19:59

Alecs , eu am avut pe bilet pe langa alte meciuri care mi-au iesit , Arsenal-Bolton . Imediat ce s-a terminat ultimul meci mi s-a virat in cont banii de pe bilet , bineinteles mai putini deoarece arsenal nu a jucat . Deci in cazul meu la bwin nu a fost asa :)

PS mersi pentru raspunsul cu postarea biletului

*Alecs*07.01.2010 20:14

N-ai pentru ce.

 

Nu stiu ce sa zic, probabil s-a stabilit deja de ieri cand se va juca, iar data stabilita depasea termenul de 72 de ore. Eu stiu ca am citit treaba asta in regulament acum cateva luni cand am avut un meci la U21 care s-a amanat si s-a jucat a doua zi. Imi iesisera toate celelalte meciuri si nu mi s-a dat imediat cota 1. Iar a doua zi, meciul s-a jucat si nu a castigat echipa care trebuia si am pierdut :)

gio_stgloria08.01.2010 13:12

Atentie maine la Manchester

Xeel4708.01.2010 19:11

Cum sa nu mori cand pui toti banii din cont (400lei) la hochei ca se marcheaza in ultima repriza cel putin 1 gol , cand in a2a repriza s-au marcat 4 , iar in prima 1 ? CUM ? Si sa nu se marcheze deloc in repriza a3a . Mi-as p...

gio_stgloria09.01.2010 00:08

urat

mircea_1009.01.2010 08:23

haha..s-au amanat la meciuri cu gramada in anglia, si cu toate astea din 8 meciuri pe care le-am pus, doar 2 nu se joaca:D

gio_stgloria09.01.2010 20:37
Atentie maine la Manchester

 

se7en09.01.2010 21:03

of of Sevilla, si am zis sa pun 1x ca sa nu risc si tot degeaba.

*Alecs*09.01.2010 21:17

leeeeeeds.jpg w762.png

 

Si-au luat lumea in cap baietii..

mircea_1010.01.2010 09:00

mda...ala l-am pierdut si eu...si am jucat fara handicap...

cristy.steaua2110.01.2010 22:10

2 bilete jucate astazi..

Primul la Casa pariurilor, iar al doilea la GSbet.

 

Salamanca-Castellon Amanat

AEK Atena-Atromitos 1 :thumbdown:

Tenerife-Barcelona 2

Real Madrid-Mallorca 1

Xerez-Valenxia 2

Palermo-Atalanta 1

Napoli-Sampdoria 1

Fiorentina-Bari 1

Miza: 3

Castig: 108

 

 

Napoli-Sampdoria 1

Fiorentina-Bari 1

Espanyol-Zaragoza 1

Hercules-Cartagena FC 1

PSG-Aubervillies 1

Trelissac-Marseille

Porto-Leiria 1 (Ce emotii am avut la meciu asta.. In min 90 penalty Leiria. Aparat. :) )

Genoa-Catania 1

 

 

Miza:3

Castig: 120 :)

 

 

Ieri am mai pierdut un bilet pe Villarreal

Daniel-Ionut11.01.2010 05:15

Azi e zi de saarbatoareee! :yeahh:

Porto - Leiria - 1

Eskisehirispor - Fenerbachce - X2

Xerez - Valencia 2

Real Madrid - Mallorca - 1

Tenerife - Barcelona - 2

Genoa - Catania - 1

Fiorentina - Bari - 1

Napoli - Sampdoria - 1X

 

Miza 3,5 lei

Castig 60 lei

 

Sper sa nu mai stau iar 4 luni pana la urmatorul castig :happy:

MoWeed11.01.2010 08:41

A castigat Daniel, vine sfarsitul lumii

mircea_1011.01.2010 09:09

ma voi puneti careva pe meciurile din cupa africii? as pune si eu da astia nici nu sti daca ajung sau nu la stadion:D

*Alecs*11.01.2010 09:31

Sincer, eu ieri am vrut sa iau X2 la Angola-Mali, dar nu pe baza valorii, ci asa ca razbunare pentru ce s-a intamplat cu Togo. Imi iesea, dar cu ce emotii.. :))

 

Cu toata nebunia de aseara, am mers azi pe Algeria si Coasta de Fildes + Man City.

Tangua211.01.2010 10:57

city nu bate azi.

 

de facut bani pe algeria.

*Alecs*11.01.2010 12:35

Eu am mers pe City din doua motive:

 

1.Desi le lipsesc cativa oameni importanti din aparare, au forta mare in atac si cred ca e echipa din Anglia cu cele mai multe optiuni in ofensiva.

 

Si 2. Blackburn are semifinala de Cupa Ligii joi cu Aston Villa si cred ca se gandesc mai mult la acel meci si il considera mult mai important.

«12223242526115»