Pe ce loc mai e Newcastle ?![]()
First, in Championship
Pe ce loc mai e Newcastle ?![]()
First, in Championship
M-am uitat la meci , Doamne fereste cat au putut sa rateze , in prima repriza putea fi chiar 2-3 goluri , in a2a 1-2 goluri , iar in minutul 90 mingea s-a dus in bara apoi s-a plimbat pe linia portii
. Ne-am fript toti
Cate bilete am pierdut si eu anul asta cu newcastle...
Gata... anu asta nu mai bag... ma concentrez pe 2010 ![]()
ASTON VILLA - Liverpool : 1 2.80
BOLTON W. - HULL CITY : 1 1.80
MIZA: 10
COTA: 5.04
CASTIG POTENTIAL: 49.644
ASTON VILLA - Liverpool : 1 2.80
Hai ca o sa castige Liverpool la Villa... ![]()
Ce tare ar fi sa castige Liverpool taman acu cand ai pariat pe Villa
Daca Daniel a spus ca o sa castige Liverpool atunci sunt 100% sigur ca va bate Villa.
Si daca fac egal?
Aaaaa tu ai pus pe Villa... eu am vazut 2 ![]()
Este meci de X2 atunci.
Gata... anu asta nu mai bag... ma concentrez pe 2010![]()
buna .. bun asta.. ![]()
Un bilet pe azi...:
Gl.Rangers - Dundee Utd. 1
Anderlecht - Waregem Z. 1
Manch.Utd. - Wigan 1
Aberdeen - Falkirk 1
Genk - St.Truiden 1
Aston Villa - Liverpool XP
Hearts - Motherwell 1
Kilmarnock - Celtic 2
Cota: 45
Voi unde pariati? La Bwin?
Voi unde pariati? La Bwin?
Eu la Stanleybet si Casa Pariurilor... cateodata si pe la Public Bet... dar foarte rar...
Prefer sa donez la Stanley.
Voi unde pariati? La Bwin?
Casa Pariurilor & GSbet
Donezi.
)
Pai nu ai castigat nimic pana acum?
Donezi.)
Pai nu ai castigat nimic pana acum?
E n'am castigat... eu bag de prin clasa a 6,7-ea cred nu imi mai aduc bine aminte
... am inceput cu Pariloto, si am continuat cu Stanley... nu ma lasau aia sa pariez ca eram prea mic. ![]()
Maximul de castig a fost de 3 milioane si ceva parca ![]()
Medvescak - Salzburg 2 (hochei)
Bolton - Hull 1
Cercle Brugge - Standard L. 2
Aston Villa - Liverpool 2
Aberdeen - Falkirk 1
Miza: 5 lei
Curs final: 32,84
Castig: 156,32
Am zis ca nu mai bag da... am bagat... ![]()
Cercle Brugge - Standard Liege - 2
Genk - St Truiden - 1
Hapoel Akko - Hapoel Tel Aviv - 2
Aston Villa - Liverpool - 2
Bolton - Hull - 1
---
Genk - St Truiden
Cercle Brugge - Standard Liege
Kortrijk - Club Brugge
Roeselare - Gent
Aston Villa - Liverpool
Pourtsmouth - Arsenal
Manchester UTD - Wigan
Rangers - Dundee UTD
-MAI MULT DE 2.5 GOLURI
7/8
Medvescak - Salzburg 2 (hochei)Bolton - Hull 1
Cercle Brugge - Standard L. 2
Aston Villa - Liverpool 2
Aberdeen - Falkirk 1
Miza: 5 lei
Curs final: 32,84
Castig: 156,32
m-au scos hocheistii
...standard era condusa la pauza cu 1-0....meciul aberdeen-falkirk s-a amanat
ASTON VILLA - Liverpool : 1 2.80BOLTON W. - HULL CITY : 1 1.80
MIZA: 10
COTA: 5.04
CASTIG POTENTIAL: 49.644
Ai pierdut zece lei noi. ![]()
m-a omorat Torres cu golul lui...
@Ronnie
Ce tare ar fi sa castige Liverpool taman acu cand ai pariat pe Villa
Daca Daniel a spus ca o sa castige Liverpool atunci sunt 100% sigur ca va bate Villa.
Se pare ca nu a fost asa sigur...
MUUUUUUUUUIIIEEEEEEEEE TOOORREEEEESSS
Nu te mai enerva degeaba pe Torres, ca nici celalalt meci de pe bilet nu ti-a iesit.
Cum ma? Era 2-0.
Mda, 2-2..