FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«11718192021115»
Bombonel9402.12.2009 12:49

Aek Atena-Everton 2

Sherif-Steaua-2

FC Twente-Fenerbace 2

Bate Borisov- Benfica 2

Levski Sofie-Vilareal 2

Celtic-Hapoel Telaviv- 1

Slavia praga-Genoa2

Anderlecht-Dinamo Zagreb-1

Hamburger-Rapid Wien 1

Valencia-Lille 1

miza 3 ley castig eventual 1.935.39

8/10

Castig Minim 824.44:-? doamne ajuta:)):X

cristy.steaua2103.12.2009 06:51

Ieri am pus un bilet:

Sheriff Tiraspol v Steaua Bucuresti 2

AEK Athens v Everton 2

FC Salzburg v Lazio 1

FC Twente v Fenerbahce 2

Valencia v Lille 1

 

Cota:100

 

Doar Steaua m`a f***t

 

_____________________________________________________

Azi:

FK Ventspils - Hertha B. 1

Galatasaray - Panathinaikos 1

PSV - Sparta Praga 1

Sporting L. - Heerenveen 1

Werder B. - Nacional Madeira 1

AS Roma - FC Basel 1

 

Cota:30

 

 

*Alecs*03.12.2009 22:03

eljoi.jpg

 

Pacat ca n-am avut bani multi in cont sa pun o miza mai mare.

MihaiR05.12.2009 00:28

Pont pt maine: Portsmouth v Burley: over 2.5 goals @ 1.8

 

Luat de pe http://premiertips.lx.ro/ :thumbup:

ionel_9405.12.2009 00:34

ce credeti ca va face Steaua la Craiova sau ce ati vrea sa faca ? eu sincer a vra sa bata pt ca urasc prea mult Craiova dar dac stau sa ma gandesc ca e Becali la conducere.....oricum eu cred ca va bate Steaua :steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut09.12.2009 19:30

Inter - Rubin - 1

Liverpool - Fiorentina - 1

Standard - AZ - 1X

Olympiakos - Arsenal 1X

Lyon - Debreceni - Mai mult de 2.5 goluri

Sevilla - Rangers - Mai mult de 2.5 goluri

Coventry - Newcastle - X2

Barnsley - Scunthorpe - 1X

 

---

 

Dinamo Kiev - Barcelona - 2

Inter - Rubin - 1

Sevilla - Rangers - 1

Olympiakos - Arsenal - X2

Liverpool - Fiorentina - X2

Standard - AZ - 1X

Stuttgart - Urziceni - X2

Lyon - Debreceni - H1

BAF-kimi09.12.2009 20:07
Dinamo Kiev - Barcelona - 2

Inter - Rubin - 1

Sevilla - Rangers - 1

Olympiakos - Arsenal - X2

Liverpool - Fiorentina - X2

Standard - AZ - 1X

Stuttgart - Urziceni - X2

Lyon - Debreceni - H1

Deja ai pierdut un bilet. :))

Daniel-Ionut11.12.2009 08:19
Deja ai pierdut un bilet. :))

 

Cand n'am pierdut eu bilete...

mircea_1019.12.2009 11:10

Portsmouth - Liverpool 2 - 1,62

Leeds - Southampton 1 - 1,85 (Liga a 3-a)

Rochdale - Shrewsbury 1 - 1,73 (Liga a 4-a)

Weymouth - Braintree Town 2 - 1,83 (Liga a 6-a)

Sassuolo - Salernitana 2 - 1,62(Italia, Liga a 2-a)

 

:)):drunk:

Daniel-Ionut20.12.2009 17:40
Portsmouth - Liverpool 2 - 1,62

:)):drunk:

 

Hahaha :D

Daniel-Ionut26.12.2009 11:37

Birmingham - Chelsea - 2

Liverpool - Wolves - 1

WBA - Peterborough - 1

Middlesbrought - Scuntorphe - 1

Leeds - Hartlepool - 1

MK Dons - Stockport - 1

Southampton - Exeter - 1

Celtic - Hamilton - 1

Cardiff - Plymouth - 1

 

A 2-a oara cand bag la Casa Pariurilor... trebuie sa castig!!!

MoWeed26.12.2009 12:00

Te-ai hotarat sa donezi bani unei alte case de pariuri?

Daniel-Ionut26.12.2009 12:05
Te-ai hotarat sa donezi bani unei alte case de pariuri?

 

Hahaha... :thumbdown:

Era coada mare la stanley... si decat sa ma duc o statie de tramvai mai bine am traversat strada... deci NU mai donez nimic! mai ales acum de sarbatori! doar iau! :yes:

Ronnie26.12.2009 12:23

Experienta iei.

MoWeed26.12.2009 12:24

As zice eu ce iei dar contravine regulamentului :D

Ronnie26.12.2009 12:27

iaPULA :)

Daniel-Ionut26.12.2009 12:49

Niste terminati astia de la Chelsea... am pierdut din prima biletul... barem n'au pierdut, au avut noroc cu scarba aia d arbitru care le'a anulat un gol perfect valabil adversarilor. :cursing: celsi auzi...

mircea_1026.12.2009 17:25

Liverpool - Wolves 1

Hull - Man United 2

Arsenal - Aston Villa >2,5

Hibernians - Rangers 2

Clube Brugge - Cercle Bruge 1

 

daniele, cum ramane mah cu donatu? :P

Daniel-Ionut26.12.2009 18:01
daniele, cum ramane mah cu donatu? :P

 

Pfff... m'a prins si pe mine febra sarbatorilor si m'am gandit sa donez in cele din urma...

MoWeed26.12.2009 18:05

Daniele, esti Mos Craciun pentru casele de pariuri

Daniel-Ionut26.12.2009 18:14
Daniele, esti Mos Craciun pentru casele de pariuri

 

Nu pot sa rezist tentatiei :wall:

Da nu sunt eu ba de vina... ce pot sa fac daca echipele sunt praf... daca nu mai exista echipe mici si echipe mari... :rolleyes:

Ronnie26.12.2009 19:42

Eu zic ca tu esti praf. Chiar vroiam sa iti spun ca ai sa pierzi biletul la Chelsea. Era meci clar de 1x.

 

PS: iaPULA

Daniel-Ionut27.12.2009 09:05
Era meci clar de 1x.

 

Mda... dupa razboi multi viteji se arata :rolleyes:

Ronnie27.12.2009 09:16

Mai bine viteaz dupa razboi decat sa pierd banii in halul in care o faci tu. :)

Daniel-Ionut27.12.2009 09:27
Mai bine viteaz dupa razboi decat sa pierd banii in halul in care o faci tu. :)

 

Lasa ca o sa castig si eu odata si'odata...

«11718192021115»