FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«19495969798115»
andrey_ptm_steaua29.09.2011 20:58

din 14 meciuri m-a scos doar psg...aveam X2 pe un bilet cu cota 57

blindica30.09.2011 04:48

Eu am ghicit 10 din 11. Biletul l-am pierdut cu faimosul Manchester United - Basel.

gio_stgloria30.09.2011 07:18

da pe cine n-a scos Manchester ? cred tot mai mult ca a fost blat , la pauza toate meciurile mergeau perfect, s-ar fi castigat foarte mult si astfel s-a apelat la mizeria asta.

cristy.steaua2130.09.2011 09:29

Un norocos..:

Capture.PNG

Dragoshel30.09.2011 10:54

tuuu?

cristy.steaua2130.09.2011 18:09

As fi vrut eu.. :)

Dragoshel07.10.2011 12:38

a jucat careva ceva azi??

gio_stgloria07.10.2011 15:53

nu mai am bani de peirdut

blindica07.10.2011 16:06

Eu am vrut sa joc,dar n-am mai apucat.

Ma astept la surprize ( egaluri ) in Turcia vs Germania si Cehia vs Spania. Relatiile dintre turci si nemti sunt foarte puternice in planul fotbalului. Cehia a pierdut cu 2-1 in Spania si mi se pare ca un egal o duce la baraj.La fel si pe Turcia,chiar daca nemtii au victorii pe linie in calificari.

Dragoshel07.10.2011 17:35

nimic nu stiti ma. maine veti afla cum dau faliment doua dintre cele ma tari case de pariuri

gio_stgloria07.10.2011 21:48

i-ai omorat ?:))

Dragoshel08.10.2011 05:02

m-au omorat. cine?? Romania _)_

gio_stgloria08.10.2011 12:24

Asa falimentezi tu casele de pariuri ? Mizand pe Romania ?:D

Dragoshel11.10.2011 11:48

ceva azi?

gio_stgloria11.10.2011 12:44

Eu m-am bagat la pariuri live, poate reusesc aici sa fac ceva bani.

gio_stgloria11.10.2011 14:26

Slovenia - Serbia 2.

 

Serbia este la un punct in spatele Estoniei ,care si-a terminat deja campania de calificari si se afla la mana Sloveniei. Foarte interesant este ca Serbia trebuie sa bata , un egal nefiindu-i de ajuns , intalnirile directe fiind favorabile Estoniei.

 

Mai sunt cateva meciuri bune in care echipele isi vor da viata pentru a ajunge la Euro.

Dragoshel11.10.2011 15:16

Romania - Franta U21 - 2

franta - Bosnia - Bosnia NU marcheaza

 

Dragoshel11.10.2011 19:18

ce pont bun mi-ai dat gio.

blindica11.10.2011 19:21

Eu am pus vreo 10 meciuri si la cum curg rezultatele as avea nevoie de victoriile Frantei si Serbiei.Surpriza mare cu Slovenia,oricum si Georgia i-a condus pe greci,dar ma ingrijoreaza astia din Bosnia.

 

LE: si cand postam,a dat Dzeko gol,sa ma *** pe natia lor!

gio_stgloria11.10.2011 19:56

cum sa-l pui pe vidic sa bata penalty ? :|

blindica11.10.2011 20:01
cum sa-l pui pe vidic sa bata penalty ? :|

 

Sau sa incepi cu Krasic si Pantelic pe banca de rezerve?! Pe bune,te ia durerea de cap de la pariuri,nici nu stiu de ce m-am mai obosit sa joc.Ca sa nu mai spun de Bosnia...

Dragoshel11.10.2011 20:17

e 1-1 mai ai timp :D

 

m-au secat aziii

gio_stgloria11.10.2011 20:26
ce pont bun mi-ai dat gio.

Il combinasem cu Franta U21.Daca nu rata penalty probabil ca ar fi batut.

Am pierdut tot profitul facut azi . O luam de la capat...

chodi do piče11.10.2011 21:55

Lasati-va de pariuri mai baieti! Auzi, supriza mare la Slovenia - Serbia :D

gio_stgloria12.10.2011 07:31

Apar baietii care dupa ce se termina meciul jura ca exact asa ar fi jucat si ei.

«19495969798115»